BezpiecznaCiaza112023

ruchy Malestwa.

11 lata 11 miesiąc temu #357783 przez Fistaszek
czesc wszystkim :) mam pytanko, jestem w 35 tc, niepokoi mnie ksztalt brzucha ktory czasem mam. Dzidzius sie wypina i brzuch jest czasem tak na maksa krzywy jedna gorka pozniej na dpol i jeszcze jedna- ze az sie zaczynam martwic. czy wy tez tak macie, czesto tez mnie brzuch boli moze jest Mu nie wygodnie a moze ja cos zle robie?? jest to moja pierwsza ciaza i bardzo sie martwie. czekam na odpowiedzi za ktore z gory dziekuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #357817 przez Kamyczka
Fistaszek ja jestem w 29 tc i tez tak mam,więc nie wiem czy to dobrze,czy źle.Szczerze mówiąc nie odróżniam czy to mały sie wypiął czy to twardnienie brzucha(a twardnienie to zły objaw :( )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358619 przez MagdaM
Fistaszek ja jak bylam na koncowce ciazy to Emila sie tak potrafila wypiac, ze brzuch mialam krzywy i w miejscu gdzie byla gorka bolalo jak diabli, moze nawet pieklo... wystarczylo ja pogilac i uciekala :) Sprobuj :) Bo te gorki to dzidziul a raczej jakas jego czesc :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359482 przez emma
Fistaszek napisał:

czesc wszystkim :) mam pytanko, jestem w 35 tc, niepokoi mnie ksztalt brzucha ktory czasem mam. Dzidzius sie wypina i brzuch jest czasem tak na maksa krzywy jedna gorka pozniej na dpol i jeszcze jedna- ze az sie zaczynam martwic. czy wy tez tak macie, czesto tez mnie brzuch boli moze jest Mu nie wygodnie a moze ja cos zle robie?? jest to moja pierwsza ciaza i bardzo sie martwie. czekam na odpowiedzi za ktore z gory dziekuje


fistaszek, nie mart sie, za dwa tygodnie twoje dziecko bedzie juz donoszone, a to oznacza, ze w twoim brzuchu robi mu sie strasznie niewygodnie :), dlatego tak sie gimnastykuje, co czasem moze bolec, albo sprawiac dyskomfort. moja coreczka pod koniec ciazy caly czas wciskala mi sie miedzy zebra, co nie bylo przyjemne :blink:, ale moj brzuch byl maly, a ona urodzila sie duza, wiec wszystko jasne. nie przejmuj sie! :laugh:

Kamyczka napisał:

Fistaszek ja jestem w 29 tc i tez tak mam,więc nie wiem czy to dobrze,czy źle.Szczerze mówiąc nie odróżniam czy to mały sie wypiął czy to twardnienie brzucha(a twardnienie to zły objaw :( )


kamyczka, twardnienie brzucha na tym etapie to nie jest zly objaw. mi brzuch twardnial od okolo 27. tygodnia, a dziecko urodzilo sie w 40. po prostu macica cwiczy sobie przed porodem, poczytaj takie skurcze sa calkowicie normalne :). postaraj sie tylko nie masowac brzucha i nie pozwalaj innym tego robic, bo to moze wywolac silniejsze skurcze, a tego bys jeszcze nie chciala. powiedzial mi o tym bardzo fajny ginekolog z pogotowia. wczesniej oczywiscie tez masowalam brzuch, a jak przestalam, skurczy bylo mniej :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl