BezpiecznaCiaza112023

brak apetytu

13 lata 4 miesiąc temu #43527 przez koliber1
Jestem w 18 tygodniu ciazy,od jakiegos czasu nie mam apetytu.Czesto zdarza sie tez tak ze gdy jestem glodna i zaczynam jesc to jestem w stanie zjesc tylko pol porcji ktora zjadalam wczesniej.Od poczatku ciazy apetyt mi dopisywal,jedzenie lagodzilo tez mdlosci,a teraz cos sie zmienilo.Czy ktoras z Was tez tak miala?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43530 przez sloneczko
podobno tak jest, ze jeden tydzien ciagle jesz i jesz i jestes glodna a jeden zjesz nie wiele i jestes najedzona.

u mnie sie to wcale nie sprawdzilo, caly czas siedzialam w lodowce ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43534 przez koliber1
Dziekuje za szybka odpowiedz :) wizyte mam za tydzien,niestety nie u mojego lekarza,ale w razie czego moge do niego dzwonic.Oprocz tego czesto nie moge spac w nocy i mam dosc twardy brzuch co tez mnie troche martwi,bo to chyba jeszcze troche za wczesnie na skurcze.Ach te dolegliwosci... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #43553 przez sloneczko
na skurcze hm... nie to juz moze sie juz zaczynac ze macica sie przygotowywuje i cwiczy miesnie. www.zapytajpolozna.pl/forum/ciaza-forum/...sni-kegla.html#34065

ja tez mialam bardzo duzo noc nie przespanych, mozesz wipijac szklanke mleka na noc, niewaznie jakie zimne, cieple, jakie Ci bardziej smakuje. Ja pilam pol na pol.


nie martw sie bedzie dobrze ;), to ze sie martwisz to tez oznaka ze jestes w ciazy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #43618 przez bombel779
Koliber z tym apetytem to faktycznie różne bywa. Ja np. zawsze myślałam że w ciąży to kobieta je i je i się najeść nie może :P a w moim przypadq nawyki żywieniowe nie bardzo się zmieniły :) Zdarza się,że zjem na obiad jednego więcej kartofla niż zwykle :P albo że szybciej się robię głodna i kolację muszę zjeść np. o 18.00 anie o 19.00 :P ale generalnie to,jem tak jak przed ciążą albo czasami wręcz - poniekąd zmuszam się do jedzenia,bo głodna nie jestem ale wiem,że dla dobra dziecka muszę jeść... :)
Także nie przejmuj się brakiem apetytu ;) może jeszcze się to zmieni,jak dzidzia podrośnie :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43648 przez koliber1
Dzieki dziewczyny :) mam nadzieje,ze faktycznie mi sie odmieni za jakis czas.A teraz staram sie jesc duzo owocow i warzyw,zeby chociaz tym nadrobic.Chyba tez sie bede musiala zmusic zeby np.dzis nie jesc przed samym snem,bo jak narazie od obiadu kolo 16.00 nie zglodnialam :( ide zagladnac do lodowki moze zrobi mi sie na cos smaczek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43669 przez martela89
Ja jadłam cały czas,nawet w nocy się budziłam i jadłam no ale były efekty na plusie 25 kg :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43730 przez koliber1
Ja jak narazie mam 3,5 kg na plusie,ale do konca jeszcze daleko wiec zobaczymy jak to bedzie :) Dzis przynajmniej spalam w miare dobrze,poza budzeniem na siku 3 razy,moze faktycznie cieple mleko pomoglo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46505 przez Moniq
Koliber, nie masz czym się martwić; ja nie miaąłm apetytu przez większość ciąży, jadałam bardzo małe porcje -może 1/3 tego co przed ciążą, bo więcej mi nie przechodziło przez gardło; starałam się więc jeść często i urozmaicone posiłki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #144448 przez lilian355
kobietki co do apetytu to tylko rano mi go brakuje :) czasem na sile w siebie wciskam skibke chleba... nie chce mi się jeść rano... czekam do obiadu, a że obiad zazwyczaj mamy dość wcześnie to czekam na obiadek i wtedy pałaszuję go z miłą chęcią bo wtedy zaczynam sie robić głodna :) wieczorami apetytu tez mi nie brakuje :) chyba tylko najgorzej jest rano :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl