BezpiecznaCiaza112023

Wypadanie wlosow

14 lata 2 miesiąc temu #5506 przez Madzia89862
mam nadzije ze jednak wszystko nam wszystkim sie unormuje i nie beda ta"łapczywie"wypadac:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5532 przez Moniq
Mirella napisał:

Ja słyszałam, że w ciąży przybywa 10% włosów i dlatego wydają się takie ładne i gęste, a po ciąży trzeba to po prostu oddać i dlatego wypadają. Ale to niesprawiedliwe moim zdaniem, co by im szkodziło zostać? :D

szkoda, że po porodzie nie zostaną, nie miałabym nic przeciwko dodatkowym włoskom na głowie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5538 przez Madzia89862
szkoda,szkoda ale co zrobic??:)nie ma rady:0cieszmy sie mimo wszystko ze jeszcze mamy cokolwiek na tej glowie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6365 przez sloneczko
ja musze powiedziec ze teraz od ok 2 tygodni, moje wlosy znaczniej mnie wypadaja i sa mocniejsze ;) wreszcie, sie doczekalam, ale na jak dlugo....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6372 przez _aga86_
Mi zaczely wpadac niecale 3 miesiace po porodzie:/ Do teraz wypadaja, ale tak jakby mniej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17245 przez mStankiewicz
Witajcie drogie Panie!
Mam ten sam problem a mianowicie chodzi o wypadanie włosów. Szukałam po sieci, dużo poczytałam i wiem, że podczas ciąży oraz po porodzie często zdarzają się przypadki łysienia. Jednak mnie to wciąż niepokoi i chciałabym prosić i większą ilość informacji jak mogę sobie z tym radzić.
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17249 przez Madzia89862
podczas ciazy zazwyczaj wlosy pozniej nie wypadaja dlatego po porodzie wychodzi ich tyle bo wycgodza te ktore mialy wypasc w ciazy a nie wypadly i normalnie wypadaja dlatego to wyglada ze zdwojona sila takie wypadanie.mi tak samo mnustwo wypadalo ale widze ze rosna mi nowe:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17262 przez Moniq
mi po porodzie też wychodziły garściami, ale teraz wszystko się unormowało i mam takie włosy jak przed ciążą; to że wypadają to wina hormonów, najpierw dużo, potem mało i poza tym że trzeba stracić to co się zyskało w ciązy to spadek hormonów pogarsza nam po ciązy włosy i często cerę :/ u mnie tak jest :/ podobno dobre odżywianie i łykanie witamin zmniejsza wypadanie włosów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17266 przez paulinkaaa2202
mi przed ciążą strasznie wypadały włosy, teraz w ciąży jest to samo więc aż strach pomyśleć co będzie po porodzie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17272 przez Manga
U mnie 4 miesiące po porodzie włosy zaczęły wypadać masakrycznie - myślałam, że zostanę łysa. Teraz, gdy synek ma rok, włosy mam znów gęste.
Ale wspomagałam się maseczką henna wax, używałam jeszcze kosmetyków dermena, ale chyba nie są warte swojej ceny. Natomiast maska robi cuda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17274 przez Madzia89862
ata maseczka jekie cuda zdzialala:)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17276 przez Manga
Wiesz, zaczynają rosnąć nowe włosy - po prostu widać taką jakby grzyweczkę. Jak byłam zrobić balejaż, to nawet fryzjerka zauważyła.
A poza tym włosy są o niebo lepsze, lśniące i ładnie się układają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17278 przez Madzia89862
manga a ja wlasnie nie uzywalam nic i chyba mi hormony szwankuja bo mi kolo uszu takie pejsiki nowe wloski wyrosly i wlasnie grzyweczka a malo tego zauwazylam ze znowu na brzuszku dostaje wlosy tak jak w ciazy od dolu do pepka:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17282 przez Manga
Hmmm... tymi na głowie to bym się cieszyła :) A tymi na brzuchu na razie nie przejmowała, może to rzeczywiście jakieś chwilowe zawirowanie hormonalne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17285 przez Madzia89862
no oby oby:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl