BezpiecznaCiaza112023

Pierwsze Objawy Ciąży a wynik testu

11 lata 3 miesiąc temu #538758 przez cherry1212
Witam:),

Proszę o jakieś opinie?

Więc tak mam 21 lat, okres mam zawsze regularnie lecz w tym miesiącu dostałam go 4 dni przed terminem w dodatku to wcale nie było obfite i bolące -jak zawsze u mnie krwawienie tylko bolesne jak na okres ale bardzo malutkie plamienie, dodatkowo, pojawiają mi się mdłości ale wieczorem nie rano, plus mam uderzenia gorąca po których zazwyczaj właśnie robi mi się niedobrze a następnie trochę słabo, dodatkowo senność- śpię w środku dnia gdzie do niedawna było to niewykonalne dla mnie choć nieraz starałam się zasnąć, zamienność nastrojów a właściwie to rozdrażnienie po czym euforia:) plus ten metaliczny posmak w buzi, i na koniec jeszcze bolą mnie jajniki test wykonałam dzisiaj i wyszedł wynik nagatywny ale muszę dodać że na miałam już taką sytuację w ubiegłym roku że wykonałam dwa różne testy wyniki były negatywne ale ja nadal czułam ze rozwija się we mnie zycie i wizyta u ginekologa potwierdziła ciążę, niestety poroniła ale to już inna sprawa...
Nie wiem co robić nie chcę póki co zapisywać się jeszcze do ginekologa może powinnam wykonać test jak to piszą z rana bądź udać się na jakieś inne badania np. z krwi?? a może istanieje możliwość że są to objawy czegoś zupełnie innego niż ciąża??

Proszę o jakąś rade bo zwariuję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #538995 przez gosia28
objawy trudno je ocenić- to bardzo subiektywne odczucia, z resztą niektóre zapowiadają zarówno miesiączkę jak i ciążę. Z Twojej historii wynika, że miałaś podobną sytuację, która oznaczała ciążę więc może coś jest na rzeczy. Na testy może być jeszcze za wcześnie, piszesz, ze jesteś jeszcze przed miesiączką. Test z moczu zwłaszcza w początkowej ciąży najlepiej wykonać z rana, gdyż wówczas poziom hormonu ciążowego jest najwyższy. Test z krwi bhcg na pewno potwierdzi już ciążę jeśli od owulacji minęło około 12 dni. Z kolei do gina nie warto umawiać się za wcześnie, gdyż na usg i tak nic nie będzie jeszcze widać. Bhcg musi być co najmniej na poziomie około 1500 mlu, żeby na usg można było zobaczyć pęcherzyk, zaś koło 7 tygodnia można będzie dopiero zobaczyć serduszko dzidzi.
Pozdrawiam

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #546193 przez cherry1212
Własnie to bardzo skąpe plamienie miało byc czyms w rodzaju okresu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl