BezpiecznaCiaza112023

Jakie objawy miałyście w ciąży?

14 lata 3 tygodni temu #12024 przez sunaja21
hej dziewczyny na tym poście jestem nowa razem z kivi udało nam sie ujrzeć 2 kreseczki praktycznie w równym czasie:) moje dolegliwości to bóle piersi podbrzusza no i mega zmeczenie!rano nim cos zjem mdłości ale szybo mijaja!najbardziej martwia mnie te jakby skurcze - ukłucia podbrzusza...wiem ze pewnie niepotrzebnie panikuje ale to moja 1 ciąza:)
sciskam


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu - 14 lata 3 tygodni temu #12032 przez martela89
Ja tak do 8 tyg odczuwałam bóle podbrzusza w tych dnach w których powinnam nie będąc w ciąży mieć @ . I też się denerwowałam ale lekarz zapewnił mnie,że to normalne bo po pierwsze,że przed okresem,a po drugie to w ciele kobiety rozwija się następne życie i nasze ciało musi się przyzwyczaić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #12061 przez angela660
hej dziewczyny:)
Też miałam takie skurcze, za nim jeszcze dowiedziałam się że to ciąża byłam przekonana że to ból zapowiadający nadchodzącą miesiączkę, a tu nic;p To nic niepokojącego- zaczyna rosnąć macica ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #12101 przez sunaja21
dziękuje dziewczyny odrazu mi lepiej ;) ale to chyba normalne ze sie martwie wkońcu każda przyszła mamusia chce zeby wszystko było ok:)pozdrawiam


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #12142 przez kakasia20
tez tak mialam 1 ciaza moja panikowalam w czwartek na usg bylam 1 raz i zobaczylam ten skarb:))))

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #12412 przez Kathi
mnie się spóźniała miesiączka, ale jakos nie skumałam, że to ciąża. Kilka dnio później tak dziwnie brzuch mi jakby zwisal jak schodziłam po schodach, a u mamy w lustrze spojrzałam na siebie i zobaczyłam wielkie, błyszczące oczy.......... wtedy uznałam, że ide do ginekologa ;) to był 4tydzień. Później nie miałam żadnych objawów, oprócz rosnącego brzucha, ale to od 5 miesiąca :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #12419 przez basik_twins
A mój Szymonek pierwszy się zoriętował byłam tydz przed okresem a on - zrób test
A ja ze mam 5 dni do okresu ze bez sensu przed robić test (bo sie staralismy o dzidziusia) a on ze mu sie wydaje ze juz nie dostane bo takie mam humorki ze zadne napiecie przed miesiaczkowe moje nie bylo takie straszne :blink:
Test negatywny ja przez caly weekend nie dostalam okresu w pon zrobiłam test po dłuzszym czasie wyszła prawie niewidoczna ale jednak kreska jak u kivi w środe po 2 dniach powtórzyłam i była pinkna i bordowa :lol:
Mi brzuch nie zwisal tylko był zaokraglony na dole jak przy miesiaczce tylko ładniej no i zyganko :laugh: a oczy do tej pory swieca mi sie jak psu jajca i w ogole bez make upu wyglądam jak upiur zapłakany i tylko peeełna tapeta (podkład 2 rodzaje pudru) sa w stanie to zakryc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #12549 przez Kathi
haha basik mi brzuch nie zwisał tylko tak to odczuwałam jakby zwisał jak schodziałm po schodach. Nie wiem jak to opisać :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #12553 przez Madzia89862
ee basik Twoj facio mial nochala:)superr:0ja juz nie pamietam czy moj mi kazal robic test czy sama zrobilam jak miesiaczka mi sie spozniala..bo 3 miesiace wczesniej przed prawdziwym zajsciem w ciaze tez mialam ze miesiaczka prawie 2 tyg nie przychodzila..test wyszedl pozytywny ale lekarz nic nie widzial na usg..:(i po paru dniach od wizyty dostalam okres.jednak staralismy sie nieustannie dalej no i prosze tylko miesiaczka sie nie zjawila i tyle:)brzuszek rosnacy i nic wiecej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #12554 przez basik_twins
Sory kurczaczku :silly: hehe

Ale to zabrzmiało w ogóle.... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #12603 przez malwik25
na samym początku gdy jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży miałam tak zwaną totalną zawiechę ;) po tem po kolei doszła senność praktycznie przez całą ciąże jeśli przynajmniej raz dziennie nie zmrużyłam oka byłam nie do życia .... do około 4 miesiąca lekki ból podbrzusza no i piersi .... a zapomniałabym o huistawkach nastrojów do 3 miesiąca i od 7 do końca....
heh no i chyba najhwiększy objaw mojej ciąży to przytycie 15 kg od początku i niestety aż do dnia dzisiejszego ( 3 miesiące po porodzie) nadal pozostaje 4 kg do zgubienia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 godzin temu #15149 przez kakasia20
od 5 dni mam zgage nie wiem z czego nie jem nic kwasnego pije wode niegazowana ehhh jak zjem kolaczyka seven days to znowu zgaga czy ogolnie jak cos zjem to po 5 min sie zaczyna i tak pol godz.....nawet jak nie pije nic nie jem to bulgocze mi w brzuchu ale nie z glodu bo jesc mi sie nie chce wtedy ...........jak temu zaradzic?

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 godzin temu #15152 przez basik_twins
melisa albo rumianek, nie prubuj miety bo mozesz umrzec :lol: Podobno kobiety w ciazy ze skłonnoscia do zgagi maja po niej masakre i jest "zakazana" i cytrusy.

Mnie dzieki Bogu zarówno przed ciążą jak i w jej trakcie ten temat nie dotyczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 godzin temu #15154 przez kakasia20
zastosuje bo nie dam rady tak mnie pali ....ogien he

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15420 przez sunaja21
czesc dziewczyny!ja mam chyba wszystki już mozliwe objawy ciąży :) zmeczenie mdłosci wymioty bole głowy - jednym słowem masakra :) ale leci juz 3 miesiac wiec licze ze juz niedługo to minie :)


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl