BezpiecznaCiaza112023

Jakie objawy miałyście w ciąży?

14 lata 2 miesiąc temu #5860 przez _aga86_
JA tez zgage mialam straszna, a Niunia nie miala duzo wloskow. Z pecherzem pod koniec ciazy tez mialam problem, ale to raczej dotyczy wszystkie ciezarne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5901 przez Madzia89862
oj tak bo siusiu chodzilam nawet co pol godzinki a ja zgagi nie mialam a mala czuprynke mial synek:)nie jest to jak widac zalezne:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #6202 przez rabarbar8210
Mnie dopadły chyba wszystkie plagi egipskie:) Od samego początku zgaga, bardzo częste wizyty w toalecie, wymioty i straszne zmęczenie. Później wilczy apetyt, parcie na dorsze i łososie:) A to przekrój dopiero dziewięciu tygodni. Ciekawe co będzie dalej:)

"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące"
Paulo Coelho

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #6216 przez _aga86_
rabarbar w wielu przypadkach najgorszy jest pierwszy trymestr, wiec mozesz liczyc na poprawe w drugim:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #6218 przez rabarbar8210
Liczę na poprawę aga 86. Naprawdę. Chciałabym już wrócić do pracy, ale na razie Maleństwo jest ważniejsze. Mam nadzieję, że pozwoli mi wykazać się jeszcze zawodowo. Póki co przy takim apetycie będę niedługo potrzebowała dźwigu i lawety, żeby wyjść na spacer a wykaże się tylko przy przerabianiu worka na ziemniaki w uroczą sukienkę ciążową :) Oby później było lepiej :)

"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące"
Paulo Coelho

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6398 przez ala4999
ja na samym poczatku zaraz przed zblizajacym sie okresem (ktory nie nastapil) strasznie sie meczylam szlam do pracy i tak sapalam jakbym pod jakas gore wchodzila!!!!!!!! dziwilam sie tym bardzo od samego poczatku siusianie co chwila doslownie!!!!! pozniej okres sie spoznial zrobilam test noooo i tu jeszcze wieksze zaskoczenie !!!!!!!!!spac moglam zawsze i wszedzie !!! mimo iz przytylam przez cala ciaze tylko 10kg czulam sie wielka jak balon pod koniec oczywiscie zgaga(Kubus prawie łysy) jak mialam isc spac prawie plakalam tak łóżko cisnelo !!!!slodyczy jadlam tak sobie ale jak mnie na nie naszlo wcinalam arbuza potrafilam zjesc takiego ogromnego przez caly jeden dzien to taki sezon przytylam wtedy 0,5kg wiec nie zle !!!!!!polecam arbuzy moje Panie gdy was dopadnie na cos slodkiego!!!!!!!!!to byl cudowny okres porod tez super Kubus ma juz 4 miesiace rosnie bardzo szybko a ja nie moge sie nacieszyc!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6415 przez Moniq
ala4999 napisała:

slodyczy jadlam tak sobie ale jak mnie na nie naszlo wcinalam arbuza potrafilam zjesc takiego ogromnego przez caly jeden dzien to taki sezon przytylam wtedy 0,5kg wiec nie zle !!!!!!polecam arbuzy moje Panie gdy was dopadnie na cos slodkiego!!!!!!!!!

ja po arbuzach sikałam tak często, że ledwo zdążyłam wyjść z łazienki już musiałam iść znowu :angry: są moczpędne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6536 przez sara125
u mnie byly wymioty i to takie ze przez pierwsze 3 miesiace schudlam 7 kg.czeste oddawanie moczu zgaga nieziemska zawroty glowy omdlenia[latem]dla mnie ciaza to byl koszmar szczegolnie jej pierwszy okres

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6557 przez martela89
Ja jestem w 15 tygodniu i od początku nie mam żadnych objawów oprócz braku miesiączki i wstawania w nocy na siusiu :D Bałam się nudności i wymiotów ale na szczęście mnie to ominęło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6566 przez sara125
to tylko pogratulowac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6590 przez Katarzynka
Ja tak jak pisałam na początku nie mam prawie żadnych prócz senności która jak do tej pory nie mija....
A co do zachcianek to ostatnio czym coś było kwaśniejsze tym dla mnie lepsze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6832 przez cytryna
nie wiem czy któras z was tak miała, ale mnie już bolą piersi pozatym czuje jakbym sutki miała ciagle w zamrażarniku, ciagle stercza i bolą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6833 przez martela89
Ja też tak miałam strasznie bolały mnie piersi i były twarde jak kamienie :( ale już mi przeszło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #6845 przez Mirella
bóle piersi w ciąży to chyba normalny objaw, podobnie jak wrażliwe brodawki, inna rzecz że mało przyjemne....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6846 przez sloneczko
oj ja pamietam do dzis ten bol, spalam nawet w staniku, bo inaczej sie nie dalo, okolo 17tc przeszlo. a sutki stercza caly czas ;)

Podobno pod koniec ciazy tez sa obolale piersi, ja jak na ta chwile nie mam jeszcze prblemow, ale ostatnio dopada mnie sennosc, w ciagu dnia musze sie na godzinke polozyc bo inaczej jestem leptyk ;) to moj 31tc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl