BezpiecznaCiaza112023

Jakie objawy miałyście w ciąży?

14 lata 1 miesiąc temu #6969 przez Mirella
Chyba nie każda farba. Kilka tygodni przed narodzeniem Klaudii było malowanie u nas, ale takimi farbami co w ogóle nie śmierdziały, no i tak gorąco było, że prawie na pędzlu zasychały :) No i pozostaje pytanie na jaki płód, myślę że tu najbardziej chodzi o pierwszy trymestr. Inna rzecz że krótko przed porodem nie powinno się malować, bo nam to nie szkodzi, ale noworodkowi może

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #6973 przez _aga86_
Piszac plod- mialam na mysli pierwszy trymestr, ale mam rowniez przyklad mojej kolezanki... Byla niecale 4 tyg. przed terminem i zaczela malowac pokoj- skonczylo sie to na przedwczesnym porodzie:/ Oczywiscie nie miala 100% pewnosci, ze stalo sie to przez wdychanie farby, ale lekarze powiedzieli, ze w duzym stopniu moglo sie to do tego przyczynic... Wiec tak tylko uprzedzam nasze przyszle mamuski- przeciez nie musza mnie posluchac no ale mowi co wiem i na co bylam w ciazy "przeczulona".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6981 przez Mirella
Bo malowanie osobiście to nie jest dobry pomysł, ale jak ktoś inny za nas to zrobi, to pod koniec ciąży nie powinno nam to szkodzić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7179 przez sloneczko
ja dzis w nocy obudzilam sie cala mokra, wczoraj wieczorem zanim spac poszlam mialam krwotok z nosa(nie bylo jakos bardzo ale malo tez nie) i od rana brzuch mnie troche pobolewa....

Dzis o 9:30 mialam Ktg wiec odrazu powiedzialam lekarzowi o moich obawach, kazal mi wiecej odpoczywac, tak w tych dnia dosc duzo robilam... mysle ze to dlatego


Myslicie ze te poty i krwotok z nosa bylo spowodowanie wiekszym wysilkiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7181 przez sloneczko
Mirella napisał:

Inna rzecz że krótko przed porodem nie powinno się malować, bo nam to nie szkodzi, ale noworodkowi może


dokladnie tak jest, najpozniej 4-6 tygodni farby smierdza, sa takie co do 2 tygodni. Zaleca sie najpozniej na 8 tygodni przed rozwiazaniem najpozniej malowac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7193 przez Madzia89862
my maloalismy farba bezzapachowa i schła w ciagu 8 godz.nie pamietam jak sie te farby nazywały bo maz je kupował.a ja robiłam to na miesiac przed porodem potem tydzien pozniej okazalo sie ze maly bedzie mial ponad 4 kilo i dobrze by bylo gdybym teraz urodzila mimo ze do rozwiazania sa 3 tyg bo bylam pierwiastka a chcialam rodzic naturalnie.robilam wszystko.mylam okna,sprzotalam duzo chodzilam byle by przyspieszyc porod a ia tak maly sie uparl i tak mu dobrze w brzuszku bylo ze urodzil sie po terminie prawie 2 tyg:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7205 przez _aga86_
Dziwne, ze kazali Ci przyspieszyc porod o 3 tygodnie:/ Przeciez co do wagi usg moze sie mylic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7208 przez sloneczko
hah to ja juz powinnam rodzic. moja niunia wazy 2,5kg a to 31tc.

normalnie nie powinni przyspieszac, ale dzisius wiedzial co dla niego dobre ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7219 przez sara125
ja chcialam przed terminem urodzic wiec zakonczyl sie 37tc ciazy to zaczelam robic wszystko. a w poniedzialek i wtorek 17-18 sierpnia poszlam na aerobik i cwiczylam na rowni z nieciezarnymi i rezultat bym taki ze urodzilam jak bylo dokladnie 38tygodni i 1 dzien

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7224 przez _aga86_
Ja rowniez pragnelam jak najszybciej przytulic swoja niunie, ale nie odwazylabym sie na krok przyspieszania porodu, bo przeciez dziecko samo wie kiedy jest ten czas i im dluzej (mam na misli te 40tyg) tym lepiej dla dziecka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7226 przez Katarzynka
Ja sama się urodziłam w 38 bo mama za duzo chodziła i miałam 10 punktów tylko mało ważyłam 2150... Ale szybko nadrobiłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7227 przez sloneczko
uwazam ze takie wywolywanie porodu nie jest dobre, dla dziecka jak i dla matki!!!
napewno jest co innego gdy juz po terminie jest, ale to juz tez po konsultacji z lekarzem.

Tak jak pisze Aga, dzidzia wie kiedy chce opuscici brzuszek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7261 przez Madzia89862
byłam prywatnie i wszpitalu i na usg prywatnie wychodziło ze maly mial 4190 a w szpitalu ze 4140a do porodu zostawało mi 3 tyg.jestem szczupla osobka i mowili mi ze maly jest juz tak rozwiniety prawidlowo ze nic sie nie stanie jesli bym urodzila teraz i lepiej skoro chce rodzic naturalnie.zatem robilam wszystko co w czasie calej ciazy tyle ze np wiecej spacerowalam itp.ciaza to nie choroba i jezeli maly rozwijal sie prawidlowo nie widzialam powodu by lezec albo duzo odpoczywac jestem pracowita osobka i nie moglabym usiedziec w miejscu.zakupy musialam robic sama bo lepiej wiem od meza co gdzie kupic,na spacery lubilam chodzic zwlaszcza wieczorami,okna trzeba bylo umyc i wogole.a przyszlo co do czego to jak na zlosc maly przeciagnal termin i wazyl 4460 przy porodzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9745 przez kivi
Hej! na tym poście jestem nowa :-)

Napiszcie proszę czy któraś z Was miała plamienie w czasie terminu @ ? właśnie dziś spanikowałam( poszłam do toalety a tam jakby brązowe plamienie), gdyż mam za sobą utratę ciąży na etapie 9 tygodnia, teraz jak widać na suwaczku wcześniutka ciąża, w zasadzie właśnie powinnam dostać @ ale od piątku wiem, że jestem w ciąży ( 3 testy pozytywne z czego jeden elektroniczny, ponoć bardzo wiarygodny)

Boję się...

Jutro na 11 umówiona jestem do lekarza ( niestety w Norwegii jest to lekarz 1 kontaktu) może skieruje mnie do ginekologa także...mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9747 przez basik_twins
Kivi trzymam kciuki badz dobrej mysli

Moja szwagierka krwawiła po współżyciu w 2 miesiącu i ma synka zdrowego :)

Plamią kobiety w ciazy czasami i nic sie nie dzieje byle bys sobie nie wmawiała malutka.
Dobra z Ciebie kobita należy Ci sie dzidziuś i bedziesz go miała !

Nie ma innej opcji :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl