BezpiecznaCiaza112023

Ruchy dziecka odczuwane bardzo nisko

14 lata 1 miesiąc temu #5927 przez _aga86_
Sylwus w takim razie dbaj o siebie i dzidzie. Wszystko bedzie dobrze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5935 przez Madzia89862
napewno bedzie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5977 przez AnQś
Sylwuś trzymam kciuki.
Mnie te skurcze nie bolą. Lekarz mi mierzył szyjkę macicy-zrobił usg dopochwowe i ma cały czas tę samą długość. Tylko ,że macica twardnieje. Lekarz mówił,że to są skurcze , które zazwyczaj pojawiają się po 20 tyg ciąży i tak macica "ćwiczy", i to śa te właśnie skurcze Braxtona-Hicksa. Ale macie rację nie zawsze lekarz wie najlepiej...Eeech ciężko się nie stresować:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5979 przez _aga86_
AnQus wiem, ze ciezko:) Bylam w ciazy i wiem co to znaczy sie martwic. Wiem rowniez, ze to nic nie daje jak ktos mowi nie stresuj sie!!! No, ale z drugiej strony wiadomo im mniej stresu tym lepiej dla dzidzi... Musisz byc optymistka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #5986 przez Moniq
Anqś czasami takie skurcze pojawiają się jak szybciej podejdzie kobieta w ciąży, jest zmęczona, dłużej stoi albo siedzi, wtedy wystarczy odpocząć, albo zmienić pozycję, u mnie tak było; zaobserwuj w jakich sytuacjach łapią cięte skurcze i czy mijają jak zmienisz pozycję lub odpoczniesz. jeśli szyjka się nie skraca ani nie otwiera to nie masz powodów do niepokoju. wiem że to nie łatwe, bo kobitki w ciąży często się nakręcają :lol: ale pomyśł sobie że jak Ty się martwisz to i maluch się martwi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6007 przez AnQś
Dzięki za wsparcie. Dzisiaj idę do lekarza, bo jak do niego zadzwoniłam i powiedziałam o tym bólu w boku, to prosił bym przyszła. Dla świętego spokoju:) Przynajmniej już się nie denerwuję, bo wiem,że obejrzy mnie fachowiec.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6008 przez _aga86_
Daj znac jak wrocisz od lekarza:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6013 przez sylwus136
AnQŚ bedzie dobrze zobaczysz :)

dziekuje dziewczyny :) staram sie odpoczywacile mozna i sie nie denerwowac chociaz same wiecie ze czasem z tym trudno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6030 przez AnQś
No i wszystko niby jest ok.Ale dla swojego świętego spokoju mam leżeć tydzień plackiemi brać nospę. Szyjka się nie skraca,płynu owo jest tyle ile trzeba. Lekarz zrobił mi usg nerek na wszelki wypadek, ale tu też nie ma żadnych złych objawów. Te bóle to wiązadła macicy i jak mi nospa nie pomoże to jak to lekarz stwierdził taki może być urok mojej ciąży.
Co do skurczy brzucha, to powiedział,że jeśli brzuch nie twardnieje na całej szerokości i w regularnych odstępach czasu i często , to nie ma się czym martwić.
Ale oczywiście żęby nie było za różowo, to dzidzia ma wymiary głowki i brzuszka dokłądnie takie jakie powinny być w tym tygodniu,natomiast kość udową ma o prawie 3 tyg za małą. Troszkę się martwię:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6038 przez _aga86_
Nie zamartwiaj sie na zapas- jakby to bylo cos powaznego napewno lekarz wyslalby cie na dodatkowe badania, a skoro tego nie zrobil podejrzewam, ze jeszcze jest czas na to by cale cialko dorownalo wiekowi ciazy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6064 przez Madzia89862
spokojnie z biegiem czasu wszystko sie napewno unormuje i wyrowna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6066 przez Lidziun
naprawde sie tym nie przejmuj ja tez tak mialam jutro zaczyna sie 25 tydzien. ale mniej wiecej przez styczen moj syn lezał tylko po prawej stronie nisko, bylam przerazona myslalam ze sie tak zakleszczyl i sie udusi, ale po kilku tygodniach jak pewnie mu sie ciasniej zrobilo wyszedl ze swojego ulubionego miejsca i teraz plywa wszedzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6101 przez AnQś
Dzięki dziewczyny za wsparcie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl