BezpiecznaCiaza112023

Dziewczyny pomóżcie czy to ciąża....

10 lata 8 miesiąc temu #720477 przez karolcia4donp
:( Nigdy nie spóżnial mi się @.... Powinnam go dostać dziś a go nie widać, wczoraj wieczorem nie mogłam zasnąć, bo tak bolał mnie brzuch :( ... wiec myślalam,że rano dostane( zawsze rano dostaje od niepamiętnych czasów)... ale nie dostalam @ więc zrobilam test ciążowy, który wyszedł negatywny :( . Chodź ta druga kreska troszeczke była widoczna nie fioletowa jak tamta tylko troszeczke różowa :unsure: ... Więc nie wiem co o tym myśleć. Bolą mnie piersi, do wc latam co chwile, jajnik boli mnie strasznie, nie wspomne o placach .... I non stop bym spała. POMÓŻCIE ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720489 przez tysiiiak
Karolcia jeżeli druga kreseczka chodź nawet ledwo a była widoczna to test wyszedł pozytywny :) dla upewnienia proponuję powtórzyć go za 2 dni albo zrobić bete HCG z krwi w labolatorium :)
mnie przed terminem spodziewanej @ też bolał brzuch i co chwilę latałam sprawdzić czy dostałam @ ale jakoś nie przyszła :lol:
pochwal się powtórzonym testem i będziemy gratulować :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720581 przez srenka_918
Jak ja zaszłam w ciążę to do 6tyg ciąży test wychodził negatywny, mój ginekolog nie wierzył i nawet przy nim robiłam test ;) negatyw jak nic wychodził a okresu nie było i "fasolka" rozwijała się zdrowo ;) mimo że z hormonami na początku miałam coś nie tak to się udało i jestem szczęśliwą mamą ;)

Co do tego że ten drugi pasek widać ledwo co, to tak jak koleżanka wyżej pisała, jeżeli druga kreseczka jest widoczna, nawet ledwo co to wynik określa się jako pozytywny.

Jeśli chodzi o niespóźniające się okresy i teraz się spóźnia to może być tak że od tych upałów się spóźnia, ja tak czasem miałam że jak były wielkie upały to @ przychodził kilka dni później...

Radzę powtórzyć test moczem porannym, czyli z nocy a tym samym bardziej stężonym, jeżeli kreseczka ma wyjść to wyjdzie wyraźna :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl