BezpiecznaCiaza112023

5 tyg ciazy

10 lata 7 miesiąc temu #729273 przez madziaska
karolcia, ja zrobilam test w 4t1d ciazy. Druga kreska byla prawie niewidoczna, na drugi dzien troszke ciemniejsza, ale nadal blada. Sprawdz wynik beta hcg z normami, moze to bedzie jakas wskazowka. Moze owu byla pozniej i dlatego stwierdzili, ze wynik jest bardzo niski. Niepokoi mnie natomiast ten bol brzucha. Mnie pobolewal i dlugo czulam klucie w jajniku. W PL pewnie dali by cos na podtrzymanie, ja dostalam duphaston mimo, ze wszystko bylo ok. Pierwszy raz u gin bylam w 5t1d ciazy, byl widoczny jedynie maly punkcik.

Mam nadzieje, ze u Ciebie bedzie ok :) Daj znac jak wizyta u lekrza. Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #729308 przez karolcia4donp
Hej dziewczyny potrzebuje pomocy . Mieszkam w uk tu opieka medyczna jest taka sprawna ze glowa mala. Z tego co wychodzi to jestem w 5 tyg ciazy dzis bylam w szpitalu bo stasznie boli mnie brzuch podbrzusze i lewa strona tam gdzie jajnik zrobiono mi usg i nic nie bylo widac nawet pecherzyka . Czuje sie fatalnie. Pobrali mi krew do zbadania i niedawno zadzwonolili ze jest za niskie stezenie htg i mam przyjsc na kontole w piatek. Na tescie ktory zrobilam dzis rano dla pewnosci druga kreska jest blada . Wiec nie wiem co o tym myslec .... Boje sie tego piatku. Pomozcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #729599 przez kasia085
Musisz poczekać. U mnie też na początku ciąży kreseczka wychodziła bardzo bladziutka i moja gin kazała poczekać do 6-7 tygodnia i zrobić beta hcg. Tak też zrobiłam i powtórzyłam wtedy test i kreseczka była już bardzo wyraźna. Także nie martw się jeśli w piątek hcg będzie rosło to wszystko jest w jak najlepszym porządku. Może do zapłodnienia doszło później niż Ci się wydaje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #729605 przez emma
Możesz też zrobić sobie badanie z krwi (betę) i powtórzyć za kilka dni. Jeśli beta będzie rosła prawidłowo, nie masz się.czym martwić. Bóle na początku są normalne. Staraj się dużo leżeć i odpoczywać, no i myśleć pozytywnie! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl