BezpiecznaCiaza112023

Czy jest szansa na ciążę?

10 lata 5 miesiąc temu #791980 przez Linka93
Witam.
Mam straszny problem. Jakieś półtora tygodnia temu spędziłam noc z chłopakiem. Sprawy zabrnęły trochę za daleko, aczkolwiek nie doszło do pełnego stosunku. On nie mógł we mnie wejść, może dlatego, że mam tzw. "motylka" i nie jest to łatwe... W każdym razie mieliśmy prezerwatywę i on w żadnym razie nie doszedł we mnie. Aczkolwiek istniaął możliwość, że jakaś część jego nasienia mogła przedostać sie w okolice moich stref intymnych...
Do tej pory było ok, ale zaczynam się martwić, bo 17.11 powinnam dostać okresu, a wciąż go nie mam... Do tego dzisiaj wieczorem strasznie wymiotowałam. Nie wiem już czy to ze stresu, czy naprawdę mogę być w ciąży!
Dodam, że podczas tego zbliżenia byłam dziewicą, więc nie za bardzo znam się na "tych sprawach". Okres miałam regularny, ale ostatnie 2 cykle były krótsze o 5 dni niż zwykle.
Pomocy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791995 przez Mirella
hmm, może by tak test ciążowy? chociaż na moje oko to mało prawdopodobne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791998 przez Linka93
Szczerze mówiąc, to też myślę, że to mała szansa, ale jestem strasznie strachliwa osobą... Myślałam o kupnie testu, jeśli za kilka dni sytuacja się nie zmieni, to nie będę miała wyjścia, ale odwlekam ten moment z czystego strachu :/
Chyba to już paranoja, bo odkąd nie dostałam okresu, to każdy ból brzucha, zawrót głowy, czy mdłość interpretuję już na jeden sposób. A to by był koniec świata dla mnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792002 przez Linka93
NIe wiem, moze to wszystko wina stresu i zmęczenia? Studiuję 2 kierunki, w poprzednim tygodniu prawie nie spałam, szybki weekend, w tym znowu tylko praca i w kółko problemy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792982 przez madziaska
Nie mów nigdy Koniec Świata, bo kiedyś ten koniec świata może stać się Twoim największym marzeniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794015 przez emma
Zajscie w ciaze w tym przypadku wydaje mi sie tak prawdopodobne jak zaciążenie podczas plywania w basenie, w ktorym "przez przypadek" znalazly sie plemniki :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl