BezpiecznaCiaza112023

Objawy ciąży

9 lata 9 miesiąc temu #893200 przez belinea
Hej, pisze poniewaz chcialam sie dowiedziec czy ktos moze mial podobnie i czy to w ogole mozliwe. Przechodzac do rzeczy, kochalam sie z moim narzeczonym 31 maja i byl to moje czwarty dzien miesiaczki (mam nieregularnie-dodam), teraz mija mniej wiecej te dwa tygodnie a mnie bola strasznie sutki, nie cale piersi, tylko sutki. Wychodzi ze moglabym miec owulacje, jeszcze w czwartek w tamtym tygodniu bolal mnie jajnik a przynajmniej tak mi sie wydaje bo w tamtych okolicach, problem jednak jest w tym ze nigdy mnie w srodku cyklu piersi nie bolaly. Jakby patrzec znowu na to ze to moze ciaza to znowu sie zastanawiam czy dwa tygodnie od stosunku jest mozliwosc miec takie objawy...co sadzicie? (wiem ze zajsc w ciaze podczaas miesiaczki jest malo prawopodobne, ale mam nieregularne cykle i wtedy jest mozliwosc ze moglybyc wtedy tez dni plodne) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #893603 przez MarzenaBZ
Cześć, jedyna rada poczekać jeszcze troszkę:) Możliwe, że po prostu to objaw zbliżającej się miesiączki lub owulacji. Mi jednak też zaczęło się od bólu piersi i odbijania, jeszcze dużo wcześniej, zanim odkryłam, że jestem w ciąży, a odkryłam to w 6 tyg, więc i tak szybko:)
Z doświadczenia wiem, że testy miesiączkowe wykrywają ciążę, dopiero 3-4 dni po dniu spodziewanej miesiączki (wbrew temu co piszą na opakowaniach), więc trochę poczekaj z tym. Możesz zrobić sobie badanie z krwi beta-hCG, to pewniejsze niż test:)
A tak w ogóle to byłaby zła czy dobra wiadomość dla Ciebie??? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #895280 przez andrea
To zależy od tych nieregularnych miesiaczek. Jeśli zdarza ci sie miec krótsze niż 28 dni to prawdopodobieństwo rośnie. Jesli dłuższe nie przejmowałabym się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl