BezpiecznaCiaza112023

Nawilżacz powietrza

14 lata 3 tygodni temu #11350 przez angela660
Właśnie stanęłam przed wyborem nawilżacza - używa się go z reguły zimą kiedy grzeją kaloryfery i wtedy można wrzucić taki na grzejnik, ale to już nie tylko ze względu na maleństwo, sama mam wysuszoną śluzówkę nosa-nie wiem dlaczego, i używam takiego żelu w aerozolu.
No i pomyślałam, że warto zainwestować w takie urządzenie, pytanie tylko jakie? Czy któraś z was używa i może coś polecić?

Widziałam na aukcjach takie ultradźwiękowe w kształcie jakiś świnek czy innych zwierzątek - dla dzieci. Ale są też takie "medyczne" z tym, że one mogą dość głośno działać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu - 14 lata 3 tygodni temu #11356 przez basik_twins
Kurcze o tych ostatnich wynalazkach pierwszy raz słysze. Wiem tylko o tych co się 'naczepia' na kaloryferek wypełnione wodą.
A z tą śluzuwką nosa to w ciży ponoć normalne jeśli się zasusza i krewka lekko leci - tak przeczytałam gdzies tam nie pamiętam gdzie, bo mi ze 3 dni kiedys tak pociekiwała i się troszku zmartwiłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11358 przez ilona
ja mam takie właśnie co basik o nich pisze zawieszane na kaloryfer i się wodą uzupełnia, jestem zadowolona. czytałam że można spokojnie u dziecka w pokoju powiesić mokry recznik i tez spełni funkcję nawilżania powietrza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11394 przez angela660
dzięki dziewczynki:*

nie wiedziałam, że w ciąży to normalne - czasem aż mnie boli jak oddycha i mam ochotę "oddychać pod wodą" ;p

no te na kaloryfer jak i ręcznik spełnią swoją funkcję ale jeśli grzejnik grzeje;p


Chyba zaryzykuje i kupie ten który wpadł mi w oko, nie jest szczególnie drogi, ale może się nada;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #11623 przez Moniq
nawilżacz to super sprawa, ja kupiłam taki z jonizatorem jeszcze jak byłam w ciąży i przyniósł ulgę moim śluzówkom, a teraz jak jest Niunia, jest nie do zastąpienia, sprawdzałam czy taki sam efekt jest z mokrym ręcznikiem albo z tym na kaloryfer ale to nie to samo :/ ja polecam nawilżacz,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #11643 przez angela660
Moniq a możesz powiedzieć jakiej firmy jest?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #11648 przez ilona
angela660 napisał:

Moniq a możesz powiedzieć jakiej firmy jest?


no własnie :) bo ja przeglądam aukcje i wg sprzedawców wszystkie czynią cuda i są nieocenione, a Ty masz sprawdzony towar :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #11852 przez Moniq
www.katalog.hbpolska.com.pl/towar.php?t=177#foto
ja mam taki, jest naprawdę cichy, robi zimną parę, czyli nie podnosi dodatkowo temperatury w pokoju, ma delikatną lampkę i czujnik wilgotności

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 4 dni temu #13401 przez Kathi
o dobry temat, bo u mnie w lecie to gorąco i od razu suche powietrze w zimie to własnie mam ceramiczne nawilzacze na kaloryfer, ale w lecie nie zdają egzaminu bo przeciez nie grzeja kaloryfery to woda nie paruje. Są nawilżacze parowe i ultradźwiekowe i własnei te drugie jakos często trzeba czyściec bo czytałam że potrafi grzybek powstac a to niewskazane zwłaszcza przy maleństwach. Może jak Moniq jeszcze tu zajrzysz to napiszesz jak często czyścisz swój? Ja znalazłam taki fajny parowo/ultradźwiękowy, ale miał kiepskie opinie więc go odpuściłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 dni temu #13436 przez Moniq
ja swój myję co jakieś dwie-trzy zmiany wody, to wychodzi średnio co 5-7 dni, tak mi się zdaje:) i nie mam z nim żadnego problemu, a czyszczenie nie jest trudne, po prostu trzeba umyć komorę główną i dwa zagłębienia które są w podstawie i stoi w nich woda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 dni temu #13477 przez Kathi
o juz jasniej w łepetynie. A filtru tam nie ma jakiegoś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 dni temu #13574 przez Moniq
jest, filtr odkręca się żeby nalać wody, podobno usuwa z wody bakterie i kamień ale powiem szczerzze że nie wiem, jak często trzeba go wymieniać, taki filtr kosztuje ok 40 zł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 7 godzin temu #13889 przez Kathi
dzięki za info ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl