BezpiecznaCiaza112023

problemy z kupka u malenstwa

13 lata 3 miesiąc temu #49908 przez natmur11
sprobuj moze 2 razy po 25ml to jest dosc mocne wiec mysle ze starczy i zobaczysz moze sie cos poprawi. mi pediatra przepisal jeszcze lacidobaby jako suplement diety zapytaj w aptece to tez pomaga regulowac prace jelit. a wszystkie znane mi sposoby wywalczenia kupki opisalam gdzies wyzej bo tez sie strasznie nameczylysmy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #227182 przez migotka82
hmmmmm .......... no to jutro sprobuje z sokiem z jabłek na mnie działa jabko, może synek ma po mnie a ile bym musiała mu dać? Adrian ma 8 tygodni ponad. z dwóch starczy ?




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #227213 przez natmur11
ja nie podawalam duzo. moze gora 2-3 lyzeczki od herbaty. to maluszek jeszcze a jablko jest dosc kwasne, zeby nie narobilo wiecej szkody niz pozytku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #227255 przez justyna84
przepajanie woda albo herbatka tez rozrzadzi kupke. Czemu takie male dzieci maja zatwardzenie moj jak byl taki maly to nei mial z tym problemu a byl na piersi i go nei przepajalam ? chyba ze na sztucznym tak sie zdaza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #227272 przez hanyap
Moja mała ma problemy z kupą nonstop- zatyka ja na okragło - jest na piersi, ale kłopoty zaczęły sie od momentu stałych pokarmów. Nasz Pediatra twierdzi ze to dość częste bo dzieci nie lubią robic kupy i niektóre celowo wstrzymują- a potem się kółko zamyka. Więc chyba już taka jej uroda,bo czasem ani czopek glicerynowy ani laktuloza nie dają żadnych zmian.
oczywiscie nas jako rodziców mimo że wiemy że wszystko jest ok i tak po prostu bywa- ciągle to dziwi i martwi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #227557 przez migotka82
wczoraj po jabłuszku, misiek zrobił małą plamkę rzadką, czyżby wszystko trawił, aż niemożliwe, po czopku glicerynowym w czwartek też też nic, a jak ciśnie szczególnie po spaniu i z rana idą same piardy i to spore .......
chciałabym zauważyć że mały nie cierpi, tylko płacze jeżeli do ulania, po ulaniu cisza .....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #227695 przez hanyap
migotka82 napisał:

hmmmmm .......... no to jutro sprobuje z sokiem z jabłek na mnie działa jabko, może synek ma po mnie a ile bym musiała mu dać? Adrian ma 8 tygodni ponad. z dwóch starczy ?





A ile mają Wasze maluchy?!i czy są tylko na piersi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228426 przez migotka82
ja go nie dopajam, dwa dni próbowałam wodą ......
ale nic z tego, wczoraj termometr tylko pomógł .....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228430 przez migotka82
no jak piszecie zgadza sie przy starcie regularnego jedzenia, zaczeły sie problemy, no i kolki raz są raz nie ma .... :)






Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228431 przez justyna84
To czemu mu nie kupisz erbatki na ''dobre trawienie '' tak sie nazywa moze bedzie pil mi sie wydaje ze to jest najlepsze wyjscie jak dla tak malego dzieka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228433 przez migotka82
no właśnie mieszkam w anglii i nie wiem jaka tu była by ok
jutro mamy wizyte u lekarza moze jakąś zaproponuje, oni najlepiej wiedzą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228436 przez migotka82
mój skarb ma dwa miesiące i cały czas na mleku z piersi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #228438 przez justyna84
znaczy ta na trawienie nie wiem od ktorego miesiaca jest ale ta z kopru wloskiego napewno www.bobovita.pl/nasze_produkty/produkty_...erbatki/HERBATKA/341 bo mi ja polecila polozna jak oskar byl maly nie musi byc akurat z tej firmy moze byc z innej mozesz nawed kupic zwykly koper w tytkach i zapazyc dziecku ( tylko nei taki mocny ,slaby)i musisz go pocukrowac conajmniej 2 lyzeczkami bo to pomaga . nic nie szkodzi ze jest na piersi ja taz karmilam piersia jak ma takie zatwardzenie to musi pic lekarz ci tez kaze dopajac bo przeciez czopkow nei bedziesz caly czas dawac kup sobie ta herbatke. napisz co ci powiedzial lekarz . Ja napisalam jak bylo u mnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228441 przez migotka82
no ostatnie karmienie dałam też wodę koperkową, kiedyś pomagała na kolki. Przestałam mu dawać bo za dużo ulewał, ale pewnie za dużo mu dawałam bo przed każdym karmieniem. Teraz daje tylko na ranek i wieczór bo wtedy najbardziej się pręży.





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl