BezpiecznaCiaza112023

problemy z kupka u malenstwa

12 lata 5 miesiąc temu #239854 przez migotka82
jego nic nie rusza ,ani herbatka , ani termometr czasami , to twardy zawodnik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242029 przez ifka
u nas herbatka koperkowa powodowała tylko wiekszy ból brzuszka,ale niektórym dzieciaczkom pomaga. Podawałam do picia wodę przegotowaną i herbatkę rumiankową, ale z tym to też różnie,bo rumianek może uczulac (u nas nic się nie działo).Migotka prosze Cie nie wspominaj juz o tym termometrze :S ,bo mam ochote zrobic Ci nunununu :angry: :ohmy: :) :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #251804 przez migotka82
No termometr już dawno odstawiony, w rzeczywistości użyłam go może 5 razy. No i odstawiałam powoli mój pokarm i dawałam mu proszkowy, kilka dni pół na pół, maluszek robi co dwa dni kupkę i to sam bez mojej pomocy. Odnośnie herbatki czasami pomagała a czasami też powodowała większy ból brzuszka. Teraz już wszystko się unormowało po przejściu całkowicie na proszkowe mleko. Tylko teraz, jak po tygodniowej kuracji tym mlekiem dałam swoje i niestety prężył się ulewał sporo i się biedaczek męczył. Moje mleczko mu nie służy i już teraz tylko proszkowe dajemy. I jak ręką odjął nie to dziecko. Normalnie aniołek. Pozdrawiam gorąco .....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #251806 przez ifka
no to super :) .Ja Lenkę tez karmiłam tylko 3,5 m-ca bo po moim mleku strasznie ulewała i przeszłyśmy wtedy na MM.


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #251812 przez migotka82
no u nas to samo to ulewanie to masakra. A jak dzieciak się męczy przy tym .....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl