BezpiecznaCiaza112023

problemy z kupka u malenstwa

12 lata 6 miesiąc temu #228444 przez migotka82
no i pomogła mu teraz po długim czasie, szybko usnął. N o to kolka, a teraz jeszcze powalczyć trzeba z kupką. A mam jeszcze jedno pytanie, jeżeli zacznę konkretnie dopajać to po jakim czasie mniej więcej widać efekty ?





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #228457 przez justyna84
jak ma mocne zatwardzenie to mysle ze caly dzien mu to zejdzie albo rano sie wypruzni bo ten koper to jest w sumie na kolki tak jak gadasz a z tym dopajaniem to chodzi o to zeby wlasnei ta herbatka rozzadzila ta kupke . ja na kolki dawalam ''san simplex'' jedna fiolke jeszcze w domu mam cala zapakowana albo nosilam brzuszkiem do dolu i masowalam jednoczesnie tak w miedzyczasie jeszcze nozki przykladalam a polozna mi poradzila ze mam na noc przylozyc termofor taki maly z cieplo woda zeby mu grzalo brzuszek w dzen tez bo wiadomo taki maluszek cal czas spi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #228471 przez migotka82
No sab simplex też mam, a jak dawałaś co karmienie? Bo jakiekolwiek krople mu daję to są już trzecie to dużo ulewa zważonym i sporo. Jak zrobie przerwę to dwa dni ok a potem od nowa. Teraz daję mu rano tylko i wieczorem. Aha czyli mogę dawać i krople i herbatki, no bo bałam się troszkę tyle w niego pakować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #228474 przez migotka82
Termofor też praktykuję, a po jakim czasie przeszły kolki ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #228543 przez justyna84
mojemu przeszly jak skonczyl 4 miesiace Moze za czesto go karmisz i mu sie tak ulewa poprostu moze ci sie wydaje mometami ze jest glodny a nie jest , moze mu chce sie pierdziec . Ja dawalam 15 kropli przed karmieniem . Z tym termometrem tez musisz uwazac nie mozesz go zastapic herbatka . ale twoje dziecko powinno juz po samych kroplach zrobic kupe luzna dziwie sie ze nei robi :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229103 przez migotka82
No i po wizycie, kupki jak nie widać tak nie widać. Pani doktor kazała mi jeść dużo owoców, jogurt naturalny i actimele, tam gdzie dużo bakteri. Może pomoże, no i herbatka. Jeżeli nie zrobi to trzeba się umóić na wizytę i kropelki na wywołanie przepisze. Hm ......
Trzymajcie kciuki ...........

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229110 przez basiaz
jejku to faktycznie problem , na szczescie my nie mielismy takich. choc probuje sobie wyobrazic niby to taka kupowa sprawa... ;) ale jak u mnie dziecko 1 dzien nie robilo kupy to juz bylam cala w nerwach bo normalnie robi 2-3 razy na dzien ... a co dopiero jak taki dluzszy czas nie ma kupki :( koszmar :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229114 przez ifka
migotka82 napisał:

No sab simplex też mam, a jak dawałaś co karmienie? Bo jakiekolwiek krople mu daję to są już trzecie to dużo ulewa zważonym i sporo. Jak zrobie przerwę to dwa dni ok a potem od nowa. Teraz daję mu rano tylko i wieczorem. Aha czyli mogę dawać i krople i herbatki, no bo bałam się troszkę tyle w niego pakować.


hej.Chciałam tylko dodać,że gdybyście miały jakieś problemy ze zdobyciem Sab simplex, to nasz polski "bobotic" jest tego świetnym odpowiednikiem,równie skutecznym i dużo tańszym.Bobotic jest w postaci kropli w ilości 30 ml i zawiera 66,66 mg
simetikonu. Ma tą samą ilość,postać czyli krople oraz skład
chemiczny co Sab Simplex-on ma 69,19 mg simeticonu. Różnica to 2,53 mg.
Bobotic można bez problemu i bez recepty dostać w każdej aptece :) .Pozdarwiam i mam nadzieję,że szybko miną kolkowe problemy,bo maluszki bardzo się przy tym męczą :dry: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229170 przez migotka82
no i jak myslicie jutro bedzie cos w pampersdie? fuuuuuuuu nie lubie naturalnego jogurtu ale dla skarba wszystko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230110 przez migotka82
Normalnie horror, nic a nic, w pampersie..... Ale mały się nie męczy bo nie płacze i nie boli go nic, całkiem spokojny. Może naprawdę wszystko trawi. Dziś próbowałam pomóc mu termometrem i nic no to czopkiem i nic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230113 przez migotka82
Znajoma też tak miała z synkiem, dziś z nią rozmawiałam. Ta sama sytuacja. Tak z niektórymi dziećmi jest po szóstym tygodniu. Wjelitach wyrastają włoski w tym czasie które wyłapują resztki jedzenia i wrzucają do krwobiegu spowrotem. no nic jak ten tydzień nic nie zrobi to marsz do pani doktor po kropelki wywołujące....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230115 przez migotka82
Co myślicie, o tym dziewczyny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #230825 przez ifka
pewnie lepiej idź powiedz co się dzieje niech coś doradzi.Może faktycznie wszystko trawi.Nie wiem, bo się nie zaczytywałam do tyłu.Twoj synuś na cycu jest tak? Bo jak tak, to Twoje jedzonko może faktycznie mu się tak dobrze wchłania.Jak Lenka była mniejsza to pytałam swojego pediatrę o to .Ponoć dzieci na cycusiu mogą robić kupkę raz na tydzien.A termometr odstaw do kąta,można dzidziusiowi nieświadomie krzywdę zrobić.Mi kilka znajomych polecało tą metodę,ale odpuściłam, bałam się,że coś się stanie takiemu maluszkowi.U nas problemy brzuszkowe były do 4 m-ca.


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230918 przez justyna84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230936 przez hanyap
Dziewczyny, nie wiem w jakim wieku macie maluchy : ale jesli są tylko na piersi to stolce moga być bardzo razdko i tez jest w porzadku jako normę przyjmuję sie od kilku kupek dziennie do jednej na kilka dni ( nawet do 10dni zakładają niektórzy pediatrzy)
Na piersi na żądanie nie trzeba niczym dopajać- Wy pijcie więcej pokarm się dopasuje!
3mam za Was kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl