BezpiecznaCiaza112023

strzyzenie maluszkow :)

13 lata 6 miesiąc temu #33069 przez mysia-sia
mój Kubuś to ma takie włoski, że do oczek powoli zaczynają sięgać więc pewnie niedługo się zdecydujemy na ten manewr;)
a z tym gęstnieniem to prawda.... jak byłam mała to mama martwiła się ze mam takie słabe włoski i lekarz jej polecił zamiast jakichś specyfików to obcinanie i teraz naewt jak zaczeły masowo wypadać to i tak mam gęstsze niż niejedna znajoma:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33226 przez sara125
moj vmaly ma tyle ile na suwaczku czyli niecale 14 miesiecyinie bym strzyzony jeszcze bo piekniemu z tymi wloskami a mi zal... tylko grzywke mu raz obcielaqm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79097 przez natmur11
dziewczyny kiedy obcinalyscie wloski swoim kobietka? klaudia ma raczej krotkie wlosy ale grzywke do ust i kolo uszu i z tylu dluzsze wloski ale cieniutkie. tak mysle zeby zostawic jej grywke zeby urosla potem zepnie sie spineczka bo z grzywkami to klopot ciagle podcinac trzeba. ale wszyscy mi trabia "obetnij jej te wlosy tylko jej przeszkadzaja a i tak wyrownac je bedzie trzeba" ale mi tak strasznie szkoda tych wloskow. lubie te jej kedziorki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231199 przez kotek23
Po roku czasu córka zaczęła wyrywać sobie włosy z głowy, więc postanowiliśmy z mężem że je skróci maszynką elekryczną . Jak postanowiliśmy tak też uczyniliśmy. Córka siedziałą spokojnie na krzesełku podczas gdy tatuś strzygł ją maszynką Najbardziej jej się podobało jak jej golił włoski z karku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231319 przez Marysia27
My byliśmy po raz pierwszy u fryzjera, obcięliśmy Bartuśka na irokeza, wygląda ślicznie, jak jego tatuś taki mały mężczyzna :lol: . A jaki grzeczny był, spokojnie dał się obciąć i bez kłopotu wysiedział ponad 20 nim na foteliku, nasza fryzjerka ma fajne podejście i do maluchów i do dorosłych. Dobre podejście to podstawa, młody dostał do rączki grzebyk, i czesał tatusia, podczas gdy fryzjerka obcięła go o dziwo równo, bo kilka razy poruszył główką kiedy nie powinien :)Żałuję, ale nie było tyle obciętych włosków, żeby zabierać je na pamiątkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231377 przez bombel779
Ja pierwszy raz podcięłam Jasiowi włoski jakoś w 6mies. bo mu grzywa wpadała do oczu i boczki do uszek :P :D Od tamtej pory systematycznie,co jakiś czas podcinam bo dosyć szybko mu rosną włoski :)
Obcinam normalnymi nożyczkami do włosów :D a żeby mi się Jasiek nie wiercił daję mu zawsze jakąś CIEKAWĄ zabawkę do ręki :P :lol:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231488 przez Marysia27
:lol: z moją fantazją bałabym się podcinać włosy Bartkowi, a na pewno nie zrobiłabym mu równego irokeza :P małemu to ganz egal, jaką fryzurę nosi, byle włoski do oczu nie leciały, ale to ja się uparłam na irokeza, bo pasuje do jego zadziornego charakteru :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231499 przez bombel779
Pokaż foto!!!! :lol:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #231506 przez Marysia27
Chciałabym, ale moje nakręcone dziecko nie daje mi szans na zrobienie wyraźnego zdjęcia, bo jak tylko widzi telefon, zaraz zaczyna się szaleństwo. Może jak przyśnie to uda mi się Go osaczyć ;)
Nie przysnął, zdjęcia robione na łapu- capu :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl