BezpiecznaCiaza112023

odbijanie po jedzeniu

13 lata 7 miesiąc temu #31066 przez roxana
Cześć Mamusie

Mam pytanie i proszę o pomoc. W necie jest mnóstwo sprzecznych informacji. Pomóżcie!

Mojemu 3 dniowemu synkowi nie odbija się po jedzeniu. Nie wiem czy to dobrze czy źle. Ulało mu się tylko raz. Jest po jedzeniu bardzo spokojny i od razu zasypia. Jak staram się by mu się odbiło to nieststy nic z tego.
Jak to jest z tym odbijaniem???
Doświadczone Mamusie proszę o radę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31067 przez angela660
Wydaje mi się, że jeśli Twoje maleństwo je spokojnie i po woli to nie nałyka się zbyt wiele powietrza i dlatego też mu się nie odbija.
Czasem bywa też tak, że trzeba potrzymać dziecko dłużej, ale jeśli zasypia spokojnie nie wymiotuje po położeniu to jest ok:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31071 przez jedynaczka
roxana to że dzieciom ma sie odbić po jedzeniu to nie reguła :)
jeśli nie ulewa to jest dobrze, tyle że radziłabym z własnego doświadcznia, kłaść małego po jedzeniu na boczku, nie na pleckach ani tym bardziej nie na brzuszku tylko własnie na boczku, żeby w razie czego jakby mu sie ulało to wypłynie mleczko, a mały sie nie zakrztusi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31072 przez Madzia89862
to prawda co mowia dziewczyny.mojemu smykowi tez sie nie odbijalo a jak juz to bardzo zadko:)jadl spokojnie i wlasnie odrazu mi zasypial,takze mysle ze wszytsko jest ok z tymusiem:)za to teraz jak moj maly siedzi i sie naje to beknie jak chlop:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31114 przez kasiora
mojemy malemu tez sie nie odbijalo zawsze, ale zawsze do spania go kladlam na boku, w razie co....

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31125 przez wiola
Roxsana,nie ma reguły ,mojemu Filipowi raz się odbije 20 razy nie,i spi,dopiero jak widzę że mi się zaczyna kręcić,to go biorę do góry,i zazwyczaj mu się beka,ale moze to być czasami nawet pogodzinie,a czasami wogóle. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31134 przez roxana
Dzięki Dziewczyny za info.
Też kładę Tymusia na boczku, w szpitalu mówili właśnie, że to najbezpieczniejsza pozycja.
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31190 przez sloneczko
roxanka jak dobrze sobie przypominam to Laurze dopiero po tygodniu sie zaczynalo odbijac a ok 4 do 8 tygodnia zycia to zwracala strasznie lekarze podejrzewali chorobe zoladka, a wkoncu okazalo sie ze przewod do zoladka byl jeszcze waski i poprostu ona za duzo lykala.

wiec sie nie martw tez tak jest jak dziewczyny pisza ze nie wszystkim dziecom sie odbija, mozesz malenstwo na boku klasc albo na chwile na brzuszku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl