BezpiecznaCiaza112023

dziwne krostki

11 lata 11 miesiąc temu #351491 przez moniś111
witam serdecznie, moja córeczka ma na buzi raczkach i nóżkach krostki, podejrzewano u niej skaze, byłam z nia u alergologa ale niczego w sumie sie nie dowiedziałam smarowałam juz maściami sterydowymi,robionymi emolientami i te ostatnie przynoszą delikatne rezultaty. lekarz powiedział że to coą wirusowego i tyle. czy może Wy mamusie spotkałyście się z czymś takim, na jakie testy, badania mam sie udać może podpowiecie bo oszleje :( dodam jeszcze że te krostki jej nie swędzą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #351543 przez madziaska
Jak Hania miala ok 6 tyg. na calej glowce miala krostki, czerwone i bardzo brzydko wygladaly. Do tej pory nie wiem od czego, ale pomogl nam Fenistil w kropelkach. Ile ma Twoje malenstwo??? Dawalam jej 5 kropli rano i wieczorem, sprobuj, na pewno nie zaszkodzi. Sterydow balabym sie podawac, z reszta lekarz nawet nie wie od czego taka wysypka, a sterydy przepisuje :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #351707 przez moniś111
córeczka ma 13 miesięcy a od 10 miesiąca krostki pojawiły się na rączkach i nóżkach, zwracam uwage na to co je aktualnie jest na diecie bezmlecznej a krosty jak były tak są :( lekarzom
najłatwiej przepisać sterydy :( jutro podajade chyba do apteki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #353434 przez Suari
Może spróbujesz kremem Dexeryl, kosztuje ok. 20 zł za 250 ml lub 200.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #354224 przez natmur11
moze moglabys zrobic zdjecie tym krostom? moja corka od jakiegos czasu tez ma na nozkach i raczkach czasem na buzce cos wyskoczy. lekarze mowia ze taki urok ale nie wydaje mi sie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #368329 przez moniś111
witam, wróciłam wczoraj od dermatologa i wreszcie dowiedziałam się co to za krostki. córcia ma mieszkowe rogowacenie naskórka uwarunkowane genetycznie :( niestety, pociesza mnie tylko fakt że w końcu wiem co jej dolega.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982400 przez KarolineCZ
A jesteś pewna że nie jest to alergia? Czasami wydaje nam sie że to błahostka a mogą to być pierwsze objawy alergii. Jeśli nie jesteś pewna to wydaje mi się, że ten artykuł www.mojealergie.pl/jak-rozpoznac-alergie-u-dziecka/ będzie mógł Ci jakoś pomóc. Przekonasz się w jaki sposób możesz zobaczyć czy Twoje dziecko posiada jakąś alergię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl