BezpiecznaCiaza112023

Kąpiele maluszka

13 lata 5 miesiąc temu #41221 przez miniaturka
No dla mnie to jest naprawde istna masakra :X

Ja bym nie mogła patrzec na taką, nazwijmy to po imieniu głupotę :S

Wsumie nie powinnam się wtracać co do kwesti wychowywania czyjiś dzieci :unsure:

Mam tylko nadzieję że nic maluszkowi nie będzie :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41241 przez baby_55
Ona uważa, że jest najmądrzejsza i żadne dyskusje nic nie dają wiec wolę się już nie odzywać. Od początku twierdziła, że nie ma pokarmu, ale nawet nie próbowała karmić piersią tylko od razu butelka, próbowała tylko odciągać tydzień po porodzie w domu i stwierdziła, że tylko dwie kropelkki poleciały B) :dry: więc cóż ona może wiedzieć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41251 przez wiola
Zmien położną masz do tego prawo,bezplatnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53777 przez natmur11
dziewczyny mam problem. klaudia od 2 dni nie chce sie polozyc w wannie do mycia glowki, placze kreci sie. ciezko mi powiedziec czy to jest spowodowane strachem czy poprostu takim "widzi mi sie". poslizgnela sie w wannie ale nic sie nie stalo juz za chwile znow zaczela krecic sie i wywijac na wszystkie strony z wielkim bananem na buzi. kurde wiem ze nie moge jej zmuszac do tego ale jak juz np dzis miala namydlona glowke do polowy splukana a ta mi sie szarpie i wyrywa bo chce usiasc, skonczylo sie wielkim placzem, az mi przykro bylo ze tak sie potoczylo. macie jakies sposoby na dzieci?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53782 przez Mirella
no widzę że Klaudie problematyczne w kąpieli.... moja ciągle do wody nie wchodzi, za sukces uznałam że już nie placze przy myciu głowy ;) plucz na siedząco po prostu, ja tak robiłam jak już sama siedziała, tylko trochę starsza była. tylko buzię i oczy osłaniaj, ktoś mi powiedział zeby daszek dziecku zakładać do plukania, niestety w naszym przypadku było za późno....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53784 przez natmur11
Mirella tylko tak to bym musiala ja w 2 osoby myc:) bo ona strasznie wierci sie musze miec rece i oczy do okola glowy a jedna reka ciagle ja asekurowac bo wywija sie na wsyztskie strony dzis kaczuszke chciala np buzia wylowic i sie wody opila :laugh: wstaje w wanience siada przodem tylem bokiem bawi sie palcami u nog albo sprawdza jak daleko siegnie. ajc po kapieli to mi plecy siadaja;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53786 przez Mirella
postaw wanienkę na podłodze i usiądż obok :) my głowę zawsze myjemy w dwie osoby, ale tylko raz w tygodniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55433 przez natmur11
wczoraj bylo mycie glowy i tak wielki krzyk i wyrywanie sie ze ledwo mama ja utrzymala. zlosnica mi wyrosla:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55436 przez Emme

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55442 przez natmur11
wlasnie o tym myslalam. chyba sprobuje kupic to bo inaczej to ciezko bedzie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl