BezpiecznaCiaza112023

Kosmetyki do kąpieli dla noworodka

13 lata 9 miesiąc temu #23316 przez Manga
natmur11 ja też słyszałam, że skóra dziecka się przyzwyczaja do oliatum.
Zresztą emoliantów jest wiele na rynku, jeśli jest więc potrzeba by je stosować, uważam że powinno się je zmieniać (np. emolium, atoperal itd).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23323 przez sloneczko
dziewczyny temat jest o kapieli, ale ja zapytam o pocenie sie niemowlaka

gdzies wyczytalam ze dobrze jest posypac cialko pudrem, probowalam i pomaga, polecam!!!

a moze macie jeszcze inne metody?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23394 przez Kathi
Witam,
ja na początku stosowałam żel do mycia ciala i włosków nievea, ale niestety skóra sie wysuszyła i musiałam zmienić. Zakupiłam balneum hermal, ale jakos mi nie podpasował. Teraz stosuję Oliatum już druga buteleczkę i jestem zadowolona. Do wlosków mam szampon atoperal. Jak wsadzam małego pod prysznic to myje mydełkiem bambino.
A co do pocenia to nie wiem, nie mam żadnego sposobu, bo mój nie jest przegrzewany i chyba jka był malutki to w lato sie spocił w aucie, ale to było moze dwa razy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23399 przez Madzia89862
ja tez nie mam problemu z poceniem maluszka my do kapieli stosujemy plyn do kapieli Nivea lub myselko dla dzieci.nigdy nie stosowalam pudru ani oliwki do smarowania zawsze balsam i rowniez nivea z czego my jestesmy zadowoleni:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23418 przez _aga86_
Julka tez nie ma problemu z poceniem sie, ale wrazie co skorzystamy z rady sloneczka:) Do kapieli uzywam kosmetykow z firmy NIVEA i jestem zadowolona jedynie plyn do kapieli z Boots, bo pachnie rewelacyjnie i nie uczula. Codziennie po kapieli smaruje niunie oliwka rowniez z nivea. PS. Na poczatku probowalam kosmetykow z Johnsons baby, ale strasznie uczulily moja coreczke... Wtedy lekarz zaproponowal nam kosmetyki z Oilatum- byly swietne. No maja tylko taka wade, ze sa bezzapachowe i teraz uzywamy je tylko wtedy jak Niunia ma jakis problem ze skorka i naprawde dzialaja:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23419 przez natmur11
Aga sprowadzasz z polski kosmetyki z nivea czy moze tu masz jakis dostep?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23421 przez _aga86_
Mam kolo siebie polski sklep- i tam jest mozliwosc zlozenia zamowienia- raz mi sie zdarzylo. Ale szczerze mowiac bardziej oplaca sie przywiesc z PL. Pod koniec lipca jade na wakacje, wiec troche sobie przywioze. Jestem bardzo zdziwiona, ze w UK nie mozna dostac kosmetykow Nivea dla dzieci, a dla doroslych bez problemu- ciekawe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23424 przez kasiora
tak tez jest w szwecji... dla doroslych sa z nivea a dla dzieci nie :ohmy: nie mam pojecia dlaczego :unsure:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23428 przez natmur11
no wlasnie ciekawe czemu nie ma... w ogole w uk raczej nie ma duzego wyboru kosmetykow dla dzieciaczkow przynajmniej mi sie tak wydaje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23452 przez _aga86_
Faktycznie nie ma- tutaj jest pelno johnsons baby- no ale jak wiadomo najwiecej dzieci uczula:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #835170 przez antosia
Tylko jedna marka ma dobre kosmetyki dla dzieci, w każdym artykule . Które z kosmetyków musteli szczególnie polecacie? Na pewno chcę kupić coś na rozstępy i sutki. A kosmetyki dla samego dziecka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #837277 przez Domii1983
Słyszałam, że dobre i tanie kosmetyki dla dzieci są w Rossmanie, a ich oliwki dla niemowląt używają nawet kobiety do pielęgnacji ciała na co dzień. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #961975 przez halinkaa3
A powiedzcie dla noworodka lepszy byłby prysznic czy raczej klasycznie wanna jak tutaj ?bo właśnie urządzamy łazienkę i nie wiem co praktyczniejsze będzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045173 przez Quake
Ja bym optowała za wanną

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063409 przez marynika
Też myślę, że wanienka to lepszy pomysł. Prysznic nie jest najbardziej bezpieczny dla dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl