BezpiecznaCiaza112023

39 dzień cyklu - brak okresu... testy negatywne

9 lata 1 miesiąc temu #971077 przez Justyna30
Witam dziewczyny. Staramy się z mężem o dziecko, całkiem od niedawna. Miesiączka spóźnia mi się 6 dni, licząc mój cykl. Robiłam 2 testy, nie mam żadnych objawów. Jestem prawie pewna, że nie jestem w ciąży. Pół roku temu też miałam taką sytuację, że miesiączka spóźniła mi się 9 dni. Uważam to za głęboko niesprawiedliwe, że właśnie kiedy kobieta tak bardzo chce mieć dziecko, los powoduje że mimo twardego stąpania po ziemi, ma nadzieję, wielką nadzieję! A za 2 dni pewnie i tam dostanę okres. To jest przykre :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971126 przez emilia1410
witajcie, wlasnie te co sie staraja to zaraz jak chwila sie okres spoznia to sie juz martwi mysli.:)
masz racje justyna jak abrdzo chce miec dziecko to nie moze, chociaz jest zdrowia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974621 przez Aleksandra22
Hej. Jestem w podobnej sytuacji. Ostatni okres miałam 15.02. Cykl co 32 dni i do dziś nie dostałam okresu. 2 dni temu robiłam test i wyszła jedna mocna krecha. Dodam że test robiłam o stężeniu 10mlu/ml. Co myślicie o tym? Jestem już ponad miesiąc od ostatniej miesiączki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035376 przez Magdalena91
Hej dziewczyny piszę z taka sprawą:) Ostani okres miałam 21 kwietnia, kochałam się z moim mężem w dni płodne. teraz powinnam dostać okresu 19 maja i go nie ma. Robiłam testy ciążowe 3 wszystkie negatywne. co jest?? nie tak??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042824 przez Aguuulaaa
Witam, jestem tu nowa obecnie jestem w 39 dniu cyklu ostatnią miesiączkę miałam 22 sierpnia zrobiłam 4 testy ciążowe z moczu wszystkie negatywne... 22 września robiłam test z krwi beta hcg wynik: strzałka w dół <2,0 później powtórzyłam test z krwi 26 września i wynik ten sam... byłam dwa razy u gina ale on stwierdził, że nie jest Bogiem i nic jeszcze nie może stwierdzić... nadal nie mam miesiączki i bardzo się denerwuje... objawów nie mam jedynie tylko często chce mi się na siku :) i czuję taki ucisk pęcherza... Czy jest możliwe, że mogę być w ciąży a testy jeszcze nie wykrywają bo za wcześnie? Czy jak bym zrobiła usg dopochwowe to będzie coś już widać? Proszę o pomoc bo zwariuje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl