BezpiecznaCiaza112023

Czy sie udało???

12 lata 8 miesiąc temu #169401 przez andzela21
Witam wszystkich mam takie pytanie 08.07 miałam pierwszy dzien miesiaczki skonczyła sie po 6-7 dnich cykl miesiaczkowy mam co 28 dni tak jest ciagle miesiaczke mam regularnie..
Obydwoje z mężem chcemy miec drugie dziecko,wiec zaczelismy sie starac kochałam sie z mężem 20.07 czyli dzien przed owulacja planowo w 14 dzien cyklu,bez zabezpieczenia tez były dni płodne.Byłam u lekarza na badaniu i powiedzałam mu ze tak sie stało powiedzał ze u zdrowych kobieta i młodych takich jak ja ciąże,bedzie na 80% kazął mi poczekac do miesiaczki nastepnej a ma byc 04.08 jeżeli nie wystapi w terminie kazął mi zrobic test ciążowy ale od paru dni strasznie bola mnie piersi ale to bardzo i to dwie nieraz swedza sutki,temperatura w pochwie od pardu dni to 36.7-37.07,jem ogurki kiszone i jestem ciagle senna spac to bym mogła cały dzien nie muwiłam nic męzowi chce miec pewnosc a wy jak myslicie udało sie???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #169432 przez madziaska
andzela zadna z nas CI tego nie powie, nawet lekarz jak widze tego nie zrobil ;) Zostalo cierpliwie czekac, objawy ktore opisujesz to sila sugestii,zblizajaca sie @ albo ciaza. Tego ostatniego Ci zycze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #169652 przez natmur11
test juz powinien wykryc cos. nie daje 100% pewnosci ale jakis szanse sa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl