BezpiecznaCiaza112023

Jakie są szanse, że zaszłam?

12 lata 4 miesiąc temu #257380 przez muka
w takim razie jakaś mało płodna jestem......nie udało się...tzn test nic nie pokazał...miesiączki dalej nie ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #258370 przez Marti
muka napisał:

a jak tak z innej beczki Wam powiem:) ze wcale nie jest tak łatwo przy stosunku przerywanym zaciążyć:) przynajmniej mi się to nie udaje od prawie 3 lat:) Bezpłodna nie jestem bo jedno bejbe już mam:) Po prostu stwierdziliśmy z mężem, że nie będziemy stosować jakiejś konkretnej antykoncepcji bo w zasadzie chcemy mieć drugie dziecko, tylko nie mamy odwagi i żeby los sam za nas zdecydował:) no i dupa:) Aczkolwiek właśnie dzisiaj sobie uświadomiłam, że coś mi się okres spóźnia więc może nareszcie się udało;)


Zgadzam się:) My też stosowaliśmy tę metodę z mężem (wcześniej narzeczonym), będąc przygotowanym na to, że jak się zaciąży, to też będzie fajnie:) Ale się jakoś nie zaciążyło przez 4 lata. A jak się w końcu zdecydowaliśmy na maluszka, to się udało w trzecim cyklu. Nie polecam tej metody nikomu, kto zdecydowanie nie chce ciąży, ale my na pewno przed drugim dzieckiem będziemy się "zabezpieczać" tak samo:) Strasznie nie lubimy gumek a od pigułek (próbowałam różnych) miałam potworne migreny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #266865 przez limonada
Otóż to, z nami było to samo. 6 lat prawie nasza jedyną metodą był stosunek przerywany i co?? Niechcianej ciąży nie było :) Kiedy zdecydowaliśmy się na dzidziusia rok po ślubie udało się od razu za pierwszym razem. Z moimi rodzicami jest to samo. 25 lat ze sobą i też nie zabezpieczają się inaczej. Dodam, że mam tylko jednego brata :):) Widać stosunek przerywany to też "jakieś" zabezpieczenie, no chyba że tak brzydko powiem mężczyzna nie potrafi "wyskakiwać" przed:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32508
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, by od tej chwili twoje serce przebywało poza twoim ciałem"
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32509

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl