BezpiecznaCiaza112023

Starania o dzidziusia :)

13 lata 8 miesiąc temu #29011 przez PM
Cześć :) No i nastał moment w którym zakładam swój wątek. Staramy się krótko bo dopiero 2 miesiące. Niestety pierwsza ciąża zakończyła się w grudniu ( ciąża obumarła )i dostałam zalecenia od lekarza odczekania 6 miesięcy. Strasznie długie te 6 miesięcy były. Zrobiłam wszystkie zalecane badania bakteriologiczne, no i mąż też dostał badania w pakieci :), żeby nie było że tylko ja. Na szczęście u mnie okazało się, że wszystko ok, u męża wyszła bakteria ( ale nie szkodliwa dla ciąży ). A dzisiaj zaczynam trzymać kciuki, bo mam bardzo regulany cykl a dzisiaj jestem 3 dni po terminie. Odczekam jeszcze chwile i pewnie w niedzielę zrobie teścik :). Trzymajcie kciuki :)
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #29013 przez _aga86_
Zycze powodzenia i szybkiego poczecia:) Zapraszam do watku "starania o ciaze":)

Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #29030 przez kasiora
PM trzymam kciuki :) daj znac jak wyszedl tescik :side:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #29033 przez Madzia89862
3mamy:)
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #29034 przez kasia86
PM zrób już tescik...powinna już być widoczna druga kreseczka :) ja zrobiłam w dzień planowanej miesiączki (chodz i tak zawsze się spożniała) i były dwie grube krechy :)
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #29037 przez Mirella
Za PM oczywiście trzymam kciuki jak za wszystkie starające, jednakże wątek proponuję zamnknąć bo już takowy istnieje STARANIA O CIAZE dokładnie się nazywa, i tam spotykają się wszystkie przyszłe mamy i nie tylko :)
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #29047 przez kasiora
w tamtym watku jest bardzo bardzo duzo wpisow :huh: dlatego nowe watki na ten temat sa mile widziane :side:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #29048 przez MagdaM
kasiora napisał:

w tamtym watku jest bardzo bardzo duzo wpisow :huh: dlatego nowe watki na ten temat sa mile widziane :side:

tak?? to ja myslalam ze nie mozna dublowac.... :dry:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #29049 przez kasiora
a ja nic o tym nie wiedzialam :ohmy: ;)


prosze o nie zasmiecanie tematu :huh:
regulamin pkt. 16 "Rozmawiając w wybranym wątku należy trzymać się jego tematu. Jeśli chcemy poruszyć inny temat, należy rozpocząć nowy wątek.".

dziekuje :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #29050 przez Mirella
oki, nie ja tu moderuję nie będę się upierała. jednak pozwolę sobie zauważyć że chociaż w tamtym wątku wpisów dużo to jednak dziewczyn nie tak znowu bardzo, więc po co mamy starające dzielić na grupy? Zresztą PM już do nas przyszła :D

a wpisów dużo bo nie jedno dziecko już się tam poczęło, nie jedną łzę szczęścia i nieszczęscia tam przelałyśmy, ma ten wątek swoją historię i swój klimat, ale jak chcecie, zapraszam ale nie zmuszam :)
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #29214 przez PM
Ło matko. To ja się chyba pogubiłam z tymi wątkami. Fakt gdzieś się wpisałam i zostałam odesłana i teraz to ja już nie wiem gdzie jest odpowiedni wątek. Tu się poudzielałam i tu nadal będę :) :) :)Jeżeli oczywiście pozwolicie :)

MÓJ komunikat dnia dzisiejszego : DWIE TŁUŚCIUTKIE KRESECZKI !!!!!!!

Chociaż teraz nie wiem czy nie muszę znowu poszukać nowego wątku :)
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #29219 przez kasia86
aaaaaa super gratuluję !!!!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #29232 przez roxana
Cześć
Ogromne gratulacje!:)

Dużo zdrówka i żeby te 9 miesięcy szybko upłynęły, w samych radosnych chwilach:)
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #29238 przez kasiora
PM serdecznie gratuluje !!!!!!!!!!!! super :kiss:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
13 lata 7 miesiąc temu #29264 przez _aga86_
PM serdeczne gratulacje!!! To chyba bedziesz majowa mamusia:) Jesli tak to utworz sobie watek "majowe mamusie 2011", albo cos podobnego wtedy inne mamusie dolacza do Ciebie i bedziecie mogly dzielic sie informacjami:) No chyba, ze bedziesz kwietniowa mamusia to jest juz taki watek:) Jeszcze raz gratuluje!!!!!

Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl