- Posty: 414
- Otrzymane podziękowania: 132
- /
- /
- /
- /
- Testy owulacyjne - stosujecie?
Testy owulacyjne - stosujecie?
- julka
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
ciach
Jula, wymog nfz ?? pierwsze slysze, nie znam osoby, ktora by miala cmv czy toxo za free, pomijajac osoby, co maja pakiety medyczne
hm, no tak mi powiedziala polozna, ktora mnie w przychodni ginekologicznej rejestrowala do NFZetu. Nazlecala mi badan, przybila pieczatką lekarza, a ja jej mowie, ze polowa to niepotrzebna,bo se zrobilam juz wczsniej, tak jak Ada
a i jeszcze rozyczke, mimo ze jej mowie, ze chorowalam, a potem jeszcze bylam szczepiona...
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agnilla
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Najważniejsza :*
- Posty: 4445
- Otrzymane podziękowania: 56
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ulka1983
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1359
- Otrzymane podziękowania: 130
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ulka1983
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1359
- Otrzymane podziękowania: 130
Agni temperaturę mierzę temp 6dc 36,50 7dc 36,44 8dc 36,38 9dc 36,48 10dc 36,46 dziś 11dc 36,48 jak owu przychodzi to temp wzrasta przed nią czy po niej bo widziałam różne opinie
Asia szkoda że u mnie działania na ślepo chłopca nie przyniosły bo teraz bym miała łatwiej upolować dziewczynkę
trzymajcie tak do końca
Porto już niedługo
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Moof ja poczekam jeszcze troche jak nic nie wyjdzie to będziemy działać byleby się tylko udało i trzecia dzidzia była
Pinezka ale numer wywinęłaś
Gosia pyszny soczek
Ada to wyniki super można powoli zacząć staranka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ann-sunshine
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nieopisana radość
- Posty: 3656
- Otrzymane podziękowania: 178
Toxo, cyto, tsh i hiv polozna zaleca mi zbadac, ale za moje pieniadze oczywiscie. Wlasnie chyba jutro rano sie wybiore.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Mykam spac bo jutro dlugi dzien przede mna.
Edit: Asia chyba bys wolala urodzic wczesniej niz zeby Asia byla duza? W kazdym razie ciesze sie ze ok.
Ada wszystkie wyniki juz masz, czy jeszcze jutro jakies?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gosia28
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3087
- Otrzymane podziękowania: 32
ja dziś chrust zrobiłam, chlebek sobie rośnie jutro będzie gotowy i jak emek wrócił tak się soczkami zachwycał, że wpadłam znowu w szał sokowy i narobiłam takie jak poprzednie plus marchewkowy
tera zrobiłam kanapeczki dla P. i do buteleczki zrobiłam mix pomarańcza, marchewki i jabłuszka
a pozostałe bierzcie ile kcecie
i wyciągaj ten parowar z piwnicy bo nie wiesz co tracisz
a co do badań w książy to wszystkie przez Ciebie wymienione były mi zlecane na pierwszej wizycie na nfz w najzwyklejszym ośrodku zdrowia w mojej miejscowości, małej mieścińce co wyjdziesz na rynek 1/3 gęb znasz z widzenia
różyczkę, hiv, grupę krwi też mi zlecili
Chudzinka częstuj się proszę, daleko to Ty do mnie nie masz więc możemy razem sobie popić soczki, a adres znasz
Ula teorie są różne bo i rzeczywistość też. Niektórym dziewczynom spada tempka z podstawowej po to żeby następnego dnia podnieść się wyżej od podstawy, a nieraz jest tak, że spadku nie obserwują tylko wzrost tempki, a się okazuje, że jest już po owu w momencie pierwszego dnia wyższych temperatur. Musisz badać się i zapisywać wszystko dokładnie, może wyciągniesz jakieś wnioski. Oczywiście fajnie zapytać kogoś jak to u niego wyglądało bo to może pomóc, ale też każdy organizm jest inny i inne rzeczy można zaobserwować
trzymam za Ciebie kciuki, oby się udało jak najszybciej wycelować w synka, ale podejście macie fajne
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ulka1983
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1359
- Otrzymane podziękowania: 130
Ann dawaj pąka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gosia28
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3087
- Otrzymane podziękowania: 32
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agnilla
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Najważniejsza :*
- Posty: 4445
- Otrzymane podziękowania: 56
dobranoc!
ps. moj parowar mam w kuchni, w szafce jakby ktos szukal
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Dagnes
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 809
- Otrzymane podziękowania: 15
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gosia28
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3087
- Otrzymane podziękowania: 32
buziakuję
Agni ja bym się nie pisała na taką godzinę
ten parowar wyciągaj i korzystaj
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agnilla
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Najważniejsza :*
- Posty: 4445
- Otrzymane podziękowania: 56
Paczki się robią, choć paczka od Dag chyba dzis nic nie przebije
milego dnia!
ps. Właśnie sobie uswiadomilam, że żelaza dziś to ja już na czczo nie wezmę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gosia28
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3087
- Otrzymane podziękowania: 32
a czemu się ferri wczoraj nie przywitała? Miało jej nie być czy gorsze dni?
Nawet na mojego soka się nie skusiła
aaa kciałam dodać, że Wiki jak bojowo nastawiona
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Asia K
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2145
- Otrzymane podziękowania: 35
Ulka – obys trafiła w synusia
Agni te pączki to chyba rekompensata ostatniej suchej bułki co ?
Dag twój pączus przebija wszystkie – do schrupania słodziak
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- moofka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2549
- Otrzymane podziękowania: 258
Dag słodki pączuś
gosia też się wczoraj zastanawiałam gdzie ferri
matko jakbym opitoliła faworka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











