- Posty: 954
- Otrzymane podziękowania: 78
- /
- /
- /
- /
- Testy owulacyjne - stosujecie?
Testy owulacyjne - stosujecie?
- monique1983
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- szpulka
-
- Wylogowany
- gaworzenie
-
- Cel mobilizuje siły.
- Posty: 66
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Dagnes
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 809
- Otrzymane podziękowania: 15
Asia ale brzus pokazny i taki okraglutki. Juz niedlugo zobaczymy jego zawartosc
Porto wlasnie jak tam, w domu jeszcze jestescie? I jak zakupy? Zadowolona? A jak tam sprawa z tym krzywym kocykiem, zareklamowalas?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Porto1987
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1598
- Otrzymane podziękowania: 17
Ja się budzę codziennie głodna
Asia śliczny brzunio
Dag Wiki cudownie wygląda
Już 2-3 noc z rzędu nie wstaje w nocy siku
edit:
Dag kocyk kupiłam tylko nie mam informacji, że mi go wysłali
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Asia K
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2145
- Otrzymane podziękowania: 35
Alex - jak zaczynasz stosowac testy to najlepiej pierwszy cykl przetestuj caly - codziennie bo nigdy nie wiesz kiedy ci maliny wyskocza
2 godziny przed nic nie pijesz i nie testujeszz z pierwszego sika . Jak krechy sa równe lub testowa jest ciemniejsza od kontrolnej to dzialasz ile sił w ....
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gosia28
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3087
- Otrzymane podziękowania: 32
Porto to spokojnie możesz już rodzić
Ula takie wybryki @ mi robi
Asia brzuś już fajowy
Dag śliczna Wikusia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Asia K
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2145
- Otrzymane podziękowania: 35
Moja na bank nie dostanie odemnie zyczen - wiem wredna jestem , ale pocieszam sie faktem ze ona jest wredniejsza
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- moofka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2549
- Otrzymane podziękowania: 258
Asia śliczny brzucholek! tęskni mi się czasami za swoim ale wtedy sobie przypominam że kury nie widać i wracam do normy
Porto to melduj nam tu jutro po wizycie jak sytuacja, będą kolejne emocje
Ann zdrówka
Julka u nas na grudniówkach też były niestety dwa poronienia
a ja zdjęć Zośki nie dam
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Asia K
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2145
- Otrzymane podziękowania: 35
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Porto1987
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1598
- Otrzymane podziękowania: 17
Asia ja nie byłam spakowana do szpitala i mnie musiał mąż pakować
Moof to jakoś szybko by było z tą @ chyba nie?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Asiaa
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 951
- Otrzymane podziękowania: 143
Moof ale zagaduje Maleńka do tego stwora
Cholercia, nie wiem jak w tym cyklu z dupkiem zrobić, co jeśli znów będę miała późniejszą owu? Ostatnio była w 17dc, a mam go brać od 16dc...
Porto nie przejmuj się że nie dostałaś żadnego maila od sprzedającego, czasami nie wysyłają informacji kiedy paczka wyjdzie, bo mają za dużo kupujących by każdemu napisać. Sprawdź na aukcji co piszą o czasie realizacji zamówienia i czekaj cierpliwie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Alex_87
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2022
- Otrzymane podziękowania: 13
Z tego wynika, że już muszę zacząć, bo nowy cykl zaczął mi się 24 lutego, to owu może się zbliżać wielkimi krokami...
Najgorsze jest to, że mąż codziennie ma na inną zmianę i czasem nawet nie ma okazji do działania, ale może damy radę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- magda1986
-
- Wylogowany
- gaworzenie
-
- Posty: 66
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agnilla
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Najważniejsza :*
- Posty: 4445
- Otrzymane podziękowania: 56
Cholercia, nie wiem jak w tym cyklu z dupkiem zrobić, co jeśli znów będę miała późniejszą owu? Ostatnio była w 17dc, a mam go brać od 16dc...
Asiaa, mam nadzieje, ze nie zamotam ale opisze Ci jak u mnie z dupkiem bylo
1 cykl. zaczęłam go brac od 16dc, tak jak kazał lekarz. prawdopodobnie owu miałam później, wiec dupek ją skutecznie zahamował, skutkiem był mój najdłuższy w karierze cykl, bodajże 40-41 dni
2 cykl, robiłam testy owu i okazało się, że owulacje mialam juz w 12 dc ale lekarz kazal brac od 16dc, wiec tak brala. wiec prawdopodobnie wzielam z kolei dupka za pozno po owu, zeby mial zadzialac jak powinien i wspomoc zagniezdzanie
3 cykl, robiłam testy, owulacja byla 14 dc, dupek od 16 dc, efektow brak
4 cykl, włączyłam dodatkowo do testow pomiary tempratury i nie bralam tak pod uwage testow-malin, ktore zreszta chyba byly rano i je przegapilam, ale dupka zaczelam brac 2 dni po skoku temperatury i sie udalo
takze jesli ma sie cykl pod kontrola i wszystko jest ok to dupek musi pomoc
huu jak filozoficznie
Zosia jaka gaduła, ma to po cioci
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- monique1983
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 954
- Otrzymane podziękowania: 78
Magda - a na wchłonięcie tej torbieli coś bierzesz?
Podczas ciąży pozamacicznej miałam torbiel, tylko nie wiem co było pierwsze ciąża czy torbiel, tak się właśnie zastanawiam, czy ta torbiel nie ma miała jakiegoś wpływu na to że to była ciąża pozamaciczna.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











