- Posty: 2145
- Otrzymane podziękowania: 35
- /
- /
- /
- /
- Testy owulacyjne - stosujecie?
Testy owulacyjne - stosujecie?
- Asia K
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Agni - super wiesci - tylko sie nieprzemeczaj
Gosia - ja mam nadzieje ze ta wizyta juz ci nie bedzie potrzebna
Ann - współczuje - ja dzisiaj co godzine wstawałam bo mnie siostra zgaga budzila
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- julaa
-
- Wylogowany
- gaworzenie
-
- Posty: 22
- Otrzymane podziękowania: 0
Agni to super, że z szyjką OK i wracasz do życia, tym bardziej że piękna pogoda się robi i nic tylko spacerować
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gwiazdka2014
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1110
- Otrzymane podziękowania: 92
U mnie niebo pełne chmur, chyba dziś zostanę w łóżku. A nie zakupy nas czekają.
dziewczyny tak mnie boli to gardło :'(:'( co mam zrobić? Nie wypije mleka z miodem i czosnkiem ochydaaaaaa
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aggi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5222
- Otrzymane podziękowania: 354
Pogoda IDEALNA, byłam wczoraj odebrać moje wyniki z krwi i moczu i wszystko w normach - prawie, bo i tu mam pytanie do JULKI bądź każdej innej co się zna
Gwiazdka ja robię to samo co Agni
Agnilla ja od dwóch tygodni ponad słodkiego nie jem - tylko w soboty sobie pozwalam
Asia K on chyba by Cię chciał na zawsze codziennie zatrzymać
Ann jak ja Cię rozumiem! Ja wcisnęłam pralce start po czym poszłam, ale wody nie odkręciłam i jak przyszłam za 2godz po pranie to się okazało że pralka nie ruszyła bo wody nie miała
gosia ale te babska lawirują
betka spoko ja byłam nas zastępstwo za ciężarną - sama zaszłam
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
No nic idę sprzątać
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- issska1986
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1021
- Otrzymane podziękowania: 2
piękna pogoda, ach ta wiosna
julaa zależy od lekarza, niektórzy wcześniej niż 2 miesiące przed terminem porodu nie wystawiają L4 jeżeli nic się nie dzieje, ale np moja co wizytę się pytała czy nie chcę zwolnienia...a ja odmawiałam
aggi super brzusio, już sporawy...moja kolezanka 20 tyg i w ogóle nic prawie nie widać...
gwiazdka płucz gardło wodą z solą albo szałwią... tymianek i podbiał możesz tez ssać...
Miłego dnia, my z młodą szykujemy się na urodziny do koleżanki synka...
tym co nie widzieli na fb wrzucam moja modelkę
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ferritka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- tam gdzie nie ma dzieci -brakuje nieba
- Posty: 4213
- Otrzymane podziękowania: 120
która idzie na taraz na herbatkę??
ej to nie prawda, że cięzarnych nie kontrolują, bo kontrolują i to bardzo.
l4 czy ciązowe czy inne jest zwolnieniem chorobowym, bez znaczenia czy jest 2 czy 5 wpisane ( czy jest to l4 leżace czy nie) jest zwolnieniem chorobowym czyli trzeba być w domu.
bo jak przyjdą i nie zastaną to trzeba się zgłosić do zusu i tłumaczyć gdzie się łazi jak się jest "chorym". jeżeli sie tego nie zrobi wstrzymują wypłatę świadczenia.
wszystko dlatego , że teraz dziewczyny jak się tylko dowiadują że są w ciązy i nie mają przeciwskazań do pracy, czują sie dobrze a nadwyręzają ten "przywilej" i od zaraz cisną na l4... i wszyscy na tym tracą, pracodawca, państwo itd.
na macierzyńskim mogą owszem cmoknąć, ale na l4 nie jest tak kolorowo.
mój Dr Cud pytał mnie czy potrzebuje l4 od dnia punkcji i co wizytę pyta czy nie chcę l4..w sumie to zdziwiony jest , że nie biorę.
Marcelka przepiękna, pierwsze skojarzenie to jakaż przepiękna będzie kartka wielkanocna dla najbliższych
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gwiazdka2014
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1110
- Otrzymane podziękowania: 92
Jakie macie plany na weekend
Agni kupiłaś coś na tym wyjeździe?
Isska dzięki, a wrzuć jakieś new zdjęcia maluszka
Porto where are you? Where is foto?
o Isska widzę ze dodałaś zdjęcie, ale słodkieeeeeeee
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- betka81
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Bicie Twego serca usłyszeć chcę i kopniaka poczuć
- Posty: 647
- Otrzymane podziękowania: 67
Gosia to jeśli Ci termin nie przepadnie to w porządku ale może jednak jak mówią dziewczyny, wcale nie będzie Ci potrzebny
Asia szwagier to niezły leń, dzieci zrobić i problem z głowy. A czyj to był pomysł abyś Ty się nimi zajęła siostry czy szwagra?
Julaa ja zwolnienie dostałam bez problemu. Nawet jak poszłam do swojego gina na pierwszą wizytę w 5 tygodniu ciąży, to sam się zapytał czy chcę iść L4. Ja chodziłam prywatnie, nawet nie pamiętam jaki kod choroby mi wpisał ale co ważne wpisał, że mogę chodzić w razie jakiejś kontroli z ZUS. Jednak takiej nie miałam przez całe 8 miesięcy.
Aggi z wynikami krwi nie pomogę a brzuszek przecudny....
No to ładnie z tymi zastępstwami u Ciebie wyszło.
Ja we wrześniu wróciłam po urlopie wychowawczym, moja koleżanka z pokoju rzuciła zwolnienie na początku lutego. W tym tygodniu na zastępstwo przyszła dziewczyna, która była za mnie. Jednak jak ktoś idzie na zwolnienie to u nad problem jest dla szefostwa ale to nie mój problem będzie.
Isssaka z szałwią bym uważała bo gdzieś czytałam aby w ciąży nie pić bo szkodzi więc Gwiazdka lepiej poczytaj jakie zioła w ciąży można.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gwiazdka2014
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1110
- Otrzymane podziękowania: 92
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Asia K
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2145
- Otrzymane podziękowania: 35
Aggi - ty chudzino - zazdraszczam
Jula - powiedz lekarzowi ze masz prace w terenie i czujesz sie mocno przemeczona jak nie bedzie chcial ci wystawic L4 , ale szczerze mówiąc ja nie słyszalam o lekarzu któryby robil opory
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Asiaa
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 951
- Otrzymane podziękowania: 143
Aggi jaki juz brzusio
Issska masz super modelkę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- majka1987gnoWlkp
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 800
- Otrzymane podziękowania: 105
co do L4- ja w poprzedniej ciąży i teraz od pierwszysch tyg jestem na L4- ogólnie przeciwwskazań do pracy brak ale ja pracuje w brańży chemicznej i wiem jak jest u mnie z przestrzeganiem kodeksu pracy więc bez problemu L4 dostaje. nawet się prosić nie musze i nie musiałam.
a tak co u mnie- dziś roboczo- badania, sprzątanie, zrobiłam pizze i teraz moglądamy z mężem mecz:)
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- julka
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 414
- Otrzymane podziękowania: 132
Gwiazdka, tak jak Isska napisała i jeszcze możesz ssać Islę - to takie tabletki na gardlo, można w ciążach.
julaa, a mi każdy chciał wystawiać ZLA, mysle ze mozesz powiedziec po prostu, że źle sie czujesz (tylko nie mow, ze masz zla sytuacje w pracy!)
Isss, Boże, jaka cudowna!!!! :kis:
Dziewczyny, L4 nie ma już od kilkunastu lat!!! - teraz jest ZLA
A odnośnie kontroli to chyba różnie jest. Ja mam zawsze na kilka tygodni zwolnienia i wtedy ZUS kontroluje tylko na wniosek pracodawcy. Sami z siebie kontrolują tylko jak muszą sami wypłacać - czyli powyżej 90 dni, albo jak mnie Agnilla oświeciła - jak firma ma ponizej 20 pracowników.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mesy
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5151
- Otrzymane podziękowania: 198
Gwiazdka prenalen na gardlo dla kobiet w ciazy koszt ok 12 zl mi pomagal
Ale sie dzis nachodzilam ...piekna pogoda
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gwiazdka2014
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1110
- Otrzymane podziękowania: 92
Byliśmy dziś u znajomych z Anglii maja 2,5 l. córeczkę jest tak slodka i śliczna ze myślałam ze ja zjem
Wchodzę do nich dałam jej jajko i czekoladę podziękowała i ciocia chodź. Pytam co ona tam ma i tu szok TABLETA. Komorowska sobie. Ale w jakim ja szoku byłam ślicznie mówi a jakie zwroty używa
Julka - bo tak ma na imię podeszła do niego pokazywała mu kotka, szalała
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











