- Posty: 1888
- Otrzymane podziękowania: 1
- /
- /
- /
- /
- Testy owulacyjne - stosujecie?
Testy owulacyjne - stosujecie?
- emma
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- ♥ Zosieńka ♥ 01.03.2012.
ciekawe, ktora tam teraz testuje? bo Porto zwolnila komus miejsce
chyba kolej na Pinezke
u nas przeziebienia (ja) i goraczka (Zosia) po sobotnich spacerach po placu zabaw (wiekszosc dzieci przeziebionych, kaszlacych i kichajacyc
mimo wszystko milego dnia!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ferritka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- tam gdzie nie ma dzieci -brakuje nieba
- Posty: 4213
- Otrzymane podziękowania: 120
o kurka, ale że jak że już sie rozpakowała
dzień dobry;)
Gwiazdka, no wiesz Ty co, dobrze żeś na mnie tej anginy nie puściła, już wole ten ból gardła, który przechodzi coraz niżej i niżej aż do płuc
byłam spuścić krwi ale mi nie powiedziałyście ,że w poniedziałek jest dzień emeryta i sie nie chodzi do labków nawet powiedzieć " dzień dobry"
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agnilla
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Najważniejsza :*
- Posty: 4445
- Otrzymane podziękowania: 56
ruda jak ma byc niech bedzie, ale wtedy taka zajebiscie ruda, a nie zielono-marchewkowa
Ferri, Gwiazdka cos mi to wyglada, ze kazda laska w 1 trym zalicza chorobe
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- emma
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- ♥ Zosieńka ♥ 01.03.2012.
- Posty: 1888
- Otrzymane podziękowania: 1
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gwiazdka2014
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1110
- Otrzymane podziękowania: 92
ja kicham jak szalona, nie wiem co mam zrobić. Czy iść na ZŁĄ? Czy siedzieć w pracy? 8 h przed kompem. Za półtorej godziny wychodzę i idę do lekarza
Nie wiem co zrobić ze zwolnieniem... mam taki problem, że nie wiem co...
Agnilla nie ważne aby tylko była kocha i zdrowa. Koleżanka ma termin na dziś, drugi na 29 marca i tez może być rudy, co gorsza maluszek się jeszcze nie przekręcił.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ann-sunshine
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nieopisana radość
- Posty: 3656
- Otrzymane podziękowania: 178
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Emma a ty to jeszcze z tydzień, półtora tak? My wczoraj dwa spacery zaliczyliśmy, dzieciaki zagilane, ale moja też, więc najwyżej się wymienią
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gwiazdka2014
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1110
- Otrzymane podziękowania: 92
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ann-sunshine
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nieopisana radość
- Posty: 3656
- Otrzymane podziękowania: 178
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gwiazdka2014
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1110
- Otrzymane podziękowania: 92
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Pinezka
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 650
- Otrzymane podziękowania: 111
A kiedy testujesz ty? I jak sie czujesz?
Jak sie rozpakuje Asia K, to zrobimy przepychanki
Gosia, jak tam pomiary temperatury? Jak ci idzie zabawa z wykresami?
Narobilyscie mi apetytu na te bananowe muffinki, trzeba bedzie zrobic
I sliczne brzuszki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- magda1986
-
- Wylogowany
- gaworzenie
-
- Posty: 66
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Ada2424
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- kochane maleństwo :*
- Posty: 2520
- Otrzymane podziękowania: 108
Od wczoraj leje deszcz, aż się z domu nie chce wyjść
Agni czekam na przepis, piękny brzuszek już widać
Ann Twój brzusio też cudowny
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- julka
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 414
- Otrzymane podziękowania: 132
Agni, o wypraszam sobie, ja jestem zdrowa przez całą ciążę i zostane do konca
No i przeca napisalam, ze robie muffinki bez miksera, bo go nie mialam nawet jak zaczynamal przygode z pieczeniem. Ja tez uwielbiam piec, ale tez mam hopla na punkcie odchudzania, wiec raczej pieke dla ludzi, dla M., dla rodzicow, do pracy zanosze
Ada, bierz moj przepis, gwarantuje ze wyjdą
a na miejsce Porto wskoczyla Magda, ale spoko, Pinezka tez sie zmiescisz!
A u nas wiosna, weeknd cudowny, choc wczoraj troche pokropiło, ale drzewa lekko zielone juz, trawa calkiem zielona, forsycje cale w kwiatach - cudownie, chce sie zyc
Zaczelismy zapraszac juz na slub powoli - 3 zaproszenia wreczone
A zaraz przychodzi fachowiec do popsutej zmywarki... ech... tak ją zachwalalam Gwiazdce, ze sie spsula
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- majka1987gnoWlkp
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 800
- Otrzymane podziękowania: 105
to tyle z przepisów prawa:)
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- tigi4
-
- Wylogowany
- gaworzenie
-
- Posty: 20
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











