BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 2 miesiąc temu #861791 przez tigi4
Zoi dzięki za pocieszenie :)

Emma tylko to nie plamienie, a krwawienie jak 3 dnia okresu.

Gosia28 pęcherzyk nie pękł jeszcze, bo gin na usg widziała,że jest, podobno piękny 20 mm :) i że owulacja nastąpi w ciągu paru dni, testy narazie nic nie pokazują - jedna krecha.
Tylko jak tu się starać z tym krwawieniem...

Dziewczyny piękne macie brzuszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #861848 przez gwiazdka2014
moffka za ciebie albo Julia albo Ja :) Obie :)
Czeka mnie składanie prania ale mi się nie chce :/
tigi4 ja kiedyś też tak miałam i dostałam kilka dni później @

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #861878 przez Agnilla
Ferri, kamien z nerki ;) dobrze, ze doszla, bo juz se wkrecilam
a ja czekam az maz pojdzie na kosza, bo ten pan w porciachach w zebre i pomponami w odpowiednim miejscu przychodzi mi dzis potanczyc :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #861902 przez Ada2424
Ale się wkuwiłam dzisiaj :angry: zamówiliśmy w piątek płytki do łazienki a dzis się okazało że tych dekoracyjnych nie ma bo wycofali z produkcji od stycznia to kuwa po cholere pisze wszedzie ze sa dostepne na sklepach jak ich nie mozna dostac!!! :angry: :angry: obdzwonilam chyba wszystkie firmy z plytkami i w kazdej pisalo ze towar dostepny a jak zadzwonilam to ze sa wycofane. Jedna wielka masakra jakas. Wybralam z Mężem inne ale nie wiem czy beda mi teraz pasowac do zieleni, jutro jedziemy zobaczyc na zywo jak one wygladaja. I przez to nie zrobilam muffinek a takiego mialam smaka na nie.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #861911 przez meli1990
ferritka ja zawsze odmrażam chleb w mikrofali na odmrażaniu i jak świeży jest z chrupiąca skórką

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #861922 przez julka
Ferri, no tak, mrozisz w woreczku i wyciagasz w tym woreczku, kladziesz, czekasz i za jakies 10-15 minut juz sa normalne, w temperaturze pokojowej :) chociaz nie wiem ile czasu bulki, bo ja zamrazam chleb krojony i jak mi trzeba to wyciagam kilka kromek, to trwa serio max 15 min. :)

Pinezka, ale jednorazowe krwawienie czy caly dzien? czy dluzej?

no i tak jak dziewczyny mowia, niektore bardzo zle znosz, inne zero dolegliwosci i mozna do roboty chodzic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #861930 przez julaa
Brzuszki macie rewelacyjne :)
I niestety okazało się, że jednak nie jest tak prosto dostać zwolnienie, chociaż wszyscy twierdzą, że ciężarne nie mają z tym problemu. Mnie lekarz nie dał, bo nic mi nie jest i jestem w kropce, bo w pracy mnie nie chcą, na zwolnienie nie mam szans :( Patowa sytuacja....A nowego gina mi się szukać nie chce - ten się sprawdza. Zresztą co pójde, pod koniec 4 miesiąca i co powiem, dzień dobry ja po zwolnienie tylko? Chyba będę płakać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #861942 przez tigi4
julka napisał:


Pinezka, ale jednorazowe krwawienie czy caly dzien? czy dluzej?


Julka to chyba do mnie powinno być, tak?
Cała dobe już to trwa, takie krwawienie jak 3-4 dnia okresu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #861943 przez gwiazdka2014
Julaa idź jutro prywatnie do jakiegokolwiek ginekologa zapłacisz i dostaniesz zwolnienie :) kurcze ale kicham, zaluje ze nie wzięłam wolnego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #861956 przez issska1986
Ale słodkie brzusie, jak na Was patrzę to normalnie fotki z brzuchem swoim oglądam, tęsknie za nim :dry: teraz mój brzuch w łóżeczku się wierci ;)

Ann a jak będzie dziewczynka? Ja tak ostatnio sobie myślałam,że chciałabym drugiego chłopca, ale jak by była dziewczynka to bym nie płakała... :lol:

Ej Ferr właśnie, Ty wskiknełaś na moje miejsce? moze bedziesz mieć taką Kinie fioletową jak ja :lol: :lol: :lol:

ja chleb tez zamrażam, w weekendy zazwyczaj rozmrażam bo rano nikomu po świeże pieczywko nie chce się iść.... ale rzadko w mikrofali, przeważnie na noc wyjmuje w siatce oczywiście, bo jak dziewczyny pisały już-obsycha...

co do L4 w ciazy, a raczej ZLA :) ale to L4 to już tak z przyzwyczajenia wszyscy mówią :) to sprawa indywidualna, każdy inaczej przechodzi ciążę, jedni chodzą jak Asia do końca, a inni muszą leżeć od samego początku, wiec zależy..Ale z dwojga złego wolałabym pracować do końca... :silly:

Jula a ile masz tych zaproszeń,,, matko jak sobie przypomnę to proszenie :S my mieliśmy 126 zaproszeń na wesele i z 10 na sam ślub :blush: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #861970 przez julka
iss, na szczescie niewiele ;) juz zostalo tylko 17 zaproszen do wreczenia ;) a juz 5 wreczonych :))) ale nie lubie tego, jak trzeba kogos z rodziny prosic, kogo mniej sie zna albo mniej lubi, same wiecie ;)

julaa, no jak mu powiedzialas ze dobrze sie czujesz i nic Ci nie jest, to czemu sie dziwisz???? mowilysmy Ci zebys powidziala ze sie zle czujesz.... jak lekarz mial dac zwolnienie bez dolegliwosci.... :unsure:

tigi, tak, do Ciebie, sorki.... czyli malo tej krwi ale caly dzien? moze jak nie skonczy sie i jutro tez bedzie to skonsultuj z ginem? myslalas o tym?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #861974 przez tigi4
Byłam dziś rano u gina, jak nie przejdzie do środy to mam się zgłosić. Dziwne nigdy nie miałam takiego krwawienia ;/

Co do zapraszania przed weselem to też nie najlepiej wspominam, latanie po ludziach, jak domokrążcy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #861987 przez gwiazdka2014
Glodna jestem nie wiem co zjeść ... Plecy mnie bola... Idę spac, agnilla jutro wyśle ci strone z której ja kupiłam kafle, na pudelku przebitka 25 zł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #861990 przez julaa
Gwiazdka ja już chodzę prywatnie, także nie ma reguły :)
Julka dla niego zwolnienie jest zasadne przy ciąży zagrożonej, skracającej się szyjce itp. moje złe samopoczucie należy "rozruszać", na mdłości wdech wydech, pierś do przodu i trzeba być aktywnym, chroniczny ból głowy - normalne od hormonów, trzeba przeżyć. Także nie miałam mu co nawet opowiadać, bo podczas badania wychodzi że jestem zdrowa.
Tigi ja bym poczekała ze 2 dni, a jak nie przejdzie to poszła do lekarza, bo aż takie plamienie okoloowu też dziwna sprawa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862035 przez majka1987gnoWlkp
Jula no coz odpowiedziec- lekarz moze dobry ale czlowiek to nie jest. Moj bez problemu i dolegliwosci sam pytal czy chce..a to jeden z najlepszych gin u mnie w miescie.

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl