BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 10 miesiąc temu #892316 przez ann-sunshine
Ferruchna gratuluje puk pukania :-)

No ani w pierwszej ciazy ani po nie mialam. Dopiero teraz.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gwiazdka Antek ma czas zeby glowa w dol fiknac

Pinezka jak tam @ widac?

Ada jak remont? Z kominem cos wymysliliscie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #892325 przez ferritka
B) aggi Ano :woohoo: w polowie biegu juz jestesmy :lol:

A ja zas w druga strone
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #892333 przez Ada2424
Bry, ja ostatnio taka zmęczona jestem przez ten ciągły remont że marze tylko o spaniu cały czas. Chwilami juz mnie deprecha bierze że końca nie widać, niby juz końcowka bo zostały dwa pokoje ale mimo wszystko juz przemęczenie daje w kość bo to juz 4 miesiąc jak jesteśmy na walizkach :S ciagłe szukanie czegoś kurz, bałagan....i tak w kółko.

Ann wczoraj Męzu otynkował go całego i na jednym boku zrobił takie ozdobne wzorki a na drugi bok juz mu zaprawy brakło i dzis będzie dokańczał. Myślimy cały czas co dać na przód komina, póki co zostawilismy gładki, chcemy cos dać jakies płytki ozdobne ale nic nam nie pasuje, a to za duze, to wzór i kolor nie taki to za duzo przycinania i tak ciagle nie wiemy co z tym przodem zrobimy, jak nic nie wymyslimy to tak zostanie gładki i farba pomalujemy. Męzowi tak sie ten wzorek na boku komina spodobał że chce całą sciane zrobic taka i mysli o brokacie z lakierem na to dać.

Co u mnie poza tym...bez zmian w sumie. Mierze temperature póki co tym termometrem co kupiłam ostatnio na ten z allegro czekam bo cos tam z wpłata maja problem. Testy tez juz zaczelam robic.

Chudzinka witam Cie z powrotem :) fajnie że juz jestes :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #892338 przez majka1987gnoWlkp
gwiazdka od zaparć też mogą wyjść:/ moja mama ma z nimi ogromny problem, a babcia w ogóle musiała mieć operacyjnie usuwane więc jestem w grupie ryzyka ;(
dlatego cza paczać co i jak jeść tak jak ann pisze dużo błonnika i warzyw i owoców. teraz sezon to korzystajmy bo ceny się normują :) wiem że po operacji babcia miała zaleconą diete DUNKANA chyba dobrze pisze i musiała ten co reklamują specyfik pić- Colon C.
aggi u mnie to się wiązało z infekcją dowcipną- maiałam czopki i po nich robiłam badania i było ok- czyli tak jakby mocz się zanieczyścił przy oddawaniu. będzie dobrze- jak co pisz:)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #892349 przez aggi
Ann mi na całe szczęście póki co bez krwi się obeszło ale boję się że popękają :S

majka dokładnie moja mama też cierpi , ostatnio się jej znów 'odezwały'... no zobaczymy jak to u mnie z tymi wynikami będzie, jak wyniki nadal słabe to gin napewno leki normalne przepisze. Ale robiłam co mogłam no.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #892360 przez meli1990
Ada2424 a dodasz jakieś zdjęcia z remontu? może jakąś wenę przyszłą znajdę na dom :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #892365 przez Agnilla
o ja od 2-3 tyg mam dokladnie to co Ferri, zjem i do kibelka, ale nie narzekam, bo wczesniej jak bralam zelazo to tam modły odprawiałam, stekania , na szczescie obylo sie bez hemoroidow, ale nie mowie hop...jeszcze troszku przede mna. a one jak rozstepy, nie pytaja czy moga sie zadomowic ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #892367 przez Domiśśś
Agni ledwo co weszłam i takie cudo mi przed oczami się pokazuje ślicznie :) I ani jednego rozstępu :) Zazdroszczę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #892369 przez Domiśśś

ann-sunshine napisał: Dobra przestaje gdybać bo jeszcze mam czas.

Ale mam jeszcze jedno pytanie delikatne do was

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Ann ja miałam wielkie hemoroidy po poprodzie jak orzechy. I w sumie jak już dawały mi ostro w kość kupiłam maść i posmarowałam 2 razy i się wchłonęły

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #892370 przez majka1987gnoWlkp
agni piekny pokaźny brzusio:)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #892371 przez ferritka
B) Agni aaaaa jaki brzusio :woohoo: :kiss: No I gratuluje ani jednego na nim paska :kiss:

Piekny I zazdroszcze tez chce miec juz 4 tyg do rozpakowania :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #892381 przez Pinezka
Chudzinka - witaj :)

Agni - jaki brzuszek kragly :) i jak sie swieci, jakbys bo nawoskowala :woohoo:

Monique - trzymamy kciuki, zeby @ nie przyszla ;)

Ann - na razie z @ trwa przeciaganie liny :P dzis 53 dc. Cos mnie podbrzusze zaczyna pobolewac, wiec moze wreszcie nadejdzie, na razie temp 36,9 caly czas. Po tej mega dawce progesteronu pewnie szybko nie spadnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #892390 przez Agnilla
taaaak, tak mi mówicie :)
Ty, Ferri a kto ma 4 tyg do rozpakowania? :) bo ja na pewno nie :P maaaax 2,5 wg suwaczka, wg moich obliczeń 2t1d a może się okazać, że...8 dni :ohmy: ale to brzmi kuwa :ohmy:
haaa Pinezka, bo ja jak nimfa z wody wyskoczylam i pierwsze co to pach, balsam na niego. a jak mi jakiś rozstęp na samiuteńki koniec wyskoczy to rodzić będe w szpitalu psychiatrycznym :P
kurde Pinezka, idziesz na rekord z tym cyklem :angry: dawaj no ta @, my ją skutecznie stąd pogonimy :)
ps. Domiś, zajebisty suwaczek :P
a pisałam, że jedziemy dzis na grilla? :P na tego co miał być 2 tyg temu albo dalej :P Ważne, ze sie najem jeszcze przed porodem ;) najgorsze, jak mi wody odejda na grillu to przed cc beda mi dawac kolosalne dawki srodkow zobojetniajacych na zoladek czy tam na co daja :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #892391 przez monique1983
Dziewczyny dzięki za trzymanie kciuków i miłe słowa, ale coś mi się wydaje, że jednak @ przyjdzie. A dzisiaj jeszcze takie przyjemności, że ząb mnie rozbolał od kilu dni i miałam kanałówkę, a dopiero co byłam u kontroli i nic nie było widać, że coś nie tak się dzieje, więc czeka mnie jeszcze kilka wizyt z tym zębem ehh :angry:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agni - ale masz fajną tą willę, tzn. się Pola ;)

Pinezka- osz kurcze, to nieźle ta @ pogrywa :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #892408 przez meli1990
Agni śliczny brzusio

Pinezka no to rzeczywiście @ pogrywa z tobą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl