BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 10 miesiąc temu #908723 przez Asiaa
Ula tort wygląda smakowicie :) mi też ochoty na słodkie zrobiłaś ;p
Tak się biję z myślami co tu robić, odpuściłam dziś wypad do gina z tą prolaktyną, a potem pomyślałam, że może telefonicznie się skonsultuję. Wiedziałam, że do 17 dziś jest więc dzwonie o 16:45 zapytać ją o ten wynik, a tam mi powiedziano że dr właśnie wyszła :S i domagamy się innego zdjęcia brzucha, bo na tym za dużo nie widać go :cheer:

Ferri i tak powinna się czuć każda kobieta :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #908732 przez Ada2424
Która mi zrobi babystrology ?? Bo ja nie łapie co z tym linkiem później B)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #908733 przez mesy
oj Julkaaaa :P w ciazy jestem to se marudze :P kiedy jak nie teraz :whistle: :whistle: :whistle:

ferr ja do ciebie nie pilam , ale sama zobaczysz jak to jest smigac z takim brzuchem ....choc upaly cie omina...ja pamietam jak mialam 25 tc i dziamolilam , a teraz wiem , ze geby wtedy nie powinnam otwierac :P

ulka skad masz taka gromadke ? hehe

Ada super zrobione ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #908734 przez aggi
połaziłam po mieście i mam dość :)
nie mam apetytu ;) pogoda dopisuje 21 stopni, popadało i jest super :woohoo:

Dave może to Twój objaw że owulka jest?

Gosia2712 a to ja już teraz w ciąży to specjalnie okno myłam a na drugi dzień padało :D Tyle razy się to sprawdziło.. szok :D ja Castagnus sama brałam i zaczęłam opakowanie i już go nie skończyłam.... :D więc potwierdzam, że być może dzięki niemu zaszłam? może też miałam zbyt wysoką prl?

Asiaa ja dzisiaj tak mamy po sklepie szukałam :blink: :blink: no to ginek powinien coś na zbicie prolaktyny dać ? chyba? Agni tu jest specjalistką od tego. Ale wiem że zbyt wysoka prl uniemożliwia zajście w ciążę.

Dziewczyny nie ma co się kłócić o tą PRL bo być może dla każdego organizmu inna wysokość tego hormonu ma znaczenie. Tak samo jak każdy lekarz ma swoją teorię :)

ulka sto lat dla Natalki :) tort pierwsza klasa :D napewno pyszny :woohoo: ale żeś foto brzucha walnęła hahahah :P weź kobito. normalne dodajjj takie w lustrze wiesz słit itd :D

julka przecież bajki na kompie można puszczać od czasu do czasu, wcale nie musisz mieć TV ;) a plus taki że dzieć tylko mądre bajki oglądać będzie bo niektóre w TV to pozostawiają wieeeeeeele do życzenia :blink:

Ada ładnie po remoncie :) powinnaś kasować za bilety te pielgrzymki :P By Ci się koszta remontu zwróciły :side:

mesul jak Ty teraz tak narzekasz na brzucha to co to później na sam koniec będzie jak się najbardziej ta książa dłuży :whistle: :whistle:

a matka polka aggi jutro dostanie wóóóózek :woohoo:
w końcu mi go kurier przywiezie :whistle:
może to zachęci Maksa do wylotu :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #908735 przez ferritka
Aggi oby bo jako jedyna na Maxa postawilam a chce mi sie krokieta jak psu cienia :woohoo:

Wyrazilam swoje zdanie nie pilam personalnie B)
I co jak co akurat Ty Mesy bylas jedna z kilku ktora zarzekala sie ze na tej jednej nodze ze mna przez te 9 miesiecy stac bedzie :evil: wiec no czy to 35, 25 czy 5 tc geby w tym temacie nie zamkne B) :P

Ada noo chata konkret, kurde fajnie sie masz..nowka taka urzadzona czysciutka..nie szukasz wspillokatorow :woohoo:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #908736 przez mesy
Aggi no jak co zrobie :P wyprowadze sie z forum i wroce dopiero jak urodze hehehe

Ja dzis torbe spakowalam do szpitala....a niech lezy i sie kurzy , a Patryk chyba poczul pismo nosem , bo jakis grzeczny sie nagle zrobil :woohoo:

eee a te co pakuja sie do szpitala...jakie macie torby ? ja mam taka srednia i powiem wam ciezko sie w nia zmiescic....najwiecej miejsca te podklady zajmuja i te giga podpaski :/ aaa i jeszcze pytanie ile paczek tych podpasek bierzecie ? ja jestem zielona w tym temacie :S a zapomnialam ostatnio poloznej zapytac.....strach jest wiekszy hehehe

ferr haha wtedy nie wiedzialam co mnie czeka :woohoo: :blush: :blink:
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #908739 przez ulka1983
dobra jestem B) na budowie waty brakło i trza było szybko do sklepu gnać to może mężu dzisiaj pokój dzidzi skończy ocieplać :)

Julka tak do góry po prawej Kornelia 11 pod nią Natalia 6 potem na środeczku chrześniaczka męża Victoria 4 (od brata) dalej moja chrześniaczka Alicja 6
(od siostry) i Mateusz 6 (od brata ) w środku mój brzuś :) a zdjecie nam robił syn mojego najstarszego brata Filip ale on już 15 lat to nie chciał pozować ;)

Ferr fajnie że jeteś nad morzem a że czasami na zmywaku siedzisz to nie ważne ;)

Ada dzieki :) łał super wam ten remoncik wyszedł i to jeszcze w samą porę ;)

Asia szczerze to zjadłam tylko kawałek mały tego tortu w biegu i nawet nie wiem jak smakował ale inni mówili że dobry ;) szkoda że ginka sie pospieszyła bo bedziesz teraz myśleć za dużo :unsure:

wiedziałem że to foto nie przejdzie :laugh: :P

Mesy nazbierało się trochę tych dzieciaczków :laugh: na początek weź jedną paczkę a potem ci mężu dowiezie :)

Aggi dzięki :) nie zapomniej sie karetą pochwalić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #908750 przez Asiaa
Ada już nacie z głowy ten remont i teraz jest fajnie i czysto :)

Ula staram się nie myśleć ;) jutro rano do niej zadzwonie i podpytam. Może od razu da receptę albo powie by powtórzyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #908754 przez aggi
ferri hehehe tak ciągle liczę na to że Twój głos wygra :P bo Tyś jedyna za mną murem...... :whistle:

mesy ja kupiłam w biedronie torbę z dwa-trzy tygodnie temu były takie podróżne :D
taka zwykła o
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

przecenili na 20zł to kupiłam :D i się zmieściłam :D
na stronie żorskiego pisze że 2op. najlepiej mieć ze sobą i tyle spakowałam :blush:

ulka niezłe przedszkole :D no pewa że się pochwalę o ! :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #908755 przez Ada2424
Ale powiem Wam Dziewczyny, że lepiej nam się śpi w tym małym pokoju bo jest znacznie ciszej niż w tym większym nie słychać tak odgłosów z kuchni jak mama myje naczynia czy coś robi. I póki co śpimy w tym małym ;) wcześniej przed remontem mieliśmy dla siebie tylko ten jeden mały pokój teraz to miejsca a miejsca :) kupił mi Mężu te rodzynki :) a ja drugi raz obiad wcinam.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #908757 przez mesy
aggi ja ma taka....
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
i jak spakowalam mlodego i siebie w nia to ciasnooo ...rozek duzo miejsca tez zajmuje i te podklady na lozko :woohoo: jak ty sie w ta mala spakowalas to ja nie wiem :whistle:

kolek ta torba nie ma , bo musialam kiedys rozmontowac do samolotu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #908761 przez ferritka
Aj ja to lubie jak w domu pachnie nowoscia i czystoscia ....sama bym miaala chetki na jakies malowanko B)

Aggi to Ty sie nie wyglupiaj nogi popusc bo ja jeszcze nigdy nic nie wygralam :kiss: :kiss: a w takim konkursie to wiesz kazdy by chcial :whistle:
A tak przy okazji ,gdzie Ann? :blink:
Bo moze sie okazac ze juz przegralam:-)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #908765 przez aggi
mesy może dlatego udało mi się upchnąć w nią bo do żorskiego nie trzeba do dziecia nic tylko pampersy i chusteczki :whistle:

ferr kurka ja już Maksa proszę od tygodnie by łaskawie wylazł i nic :pinch: nie nie ann nadal 2w1 :D także jeszcze jaaaakieś szanse masz :P
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #908766 przez ferritka
Aggi,Ty rodzisz w zorach? Matko i corko i synowie,powaznie? Tylko plissss nie mow mi potem ze rzeznia tam i sodoma z gomora tylko ze milo, bezbolesnie,szybko i cacy B)

Bo mi dr cud gliwice zaoferowal, ale od razu wywiad u mesy zrobilam i odpadaja bez gadania :kiss:

Ufff jest szansa, no to aggi jakies moze kapiele blotne poczyn, sexy z malzem albo sama nie wiem, oooo wiem napar z lisci malin podobno dziala B)

Kuba Maly Kregielek <3

Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #908768 przez aggi
ferr no jadę do Żor najprawdopodobniej :P bratowa od emka tam rodziła i chwali. Sąsiadka też. No i ja tam byłam oglądać, zwiedzać, położna miła, pielęgniarki też. także no tego.. chyba cacy :whistle: czego ja już nie poczynałam żeby kurka młodego wygonić :huh: on chyba jakimś innym kalendarzem żyje czy cuś.. :pinch:
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl