BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 8 miesiąc temu #915479 przez Karolincia
Zoi no tak :) to prawda ,mam nadzieje ze z moim Maluszkiem wszystko jest ok i zdrowo rośnie u mnie pod serduszkiem ;)

Julka nie dostałam @ żadnej kropelki nie było krwi więc się cieszę, bo to oznacza iż wszystko jest w jak najlepszym porządku ;) W przyszłym tygodniu pójdę na wizytę to tylko 8 dni do wizyty :) Może bicie serduszka usłyszymy ;) Ahh....będzie dobrze ;) Piersi bolą, czuje czasem ciągnięcie pod pępkiem ;) macica się rozciąga ;) często siusiam wszystko jest ok ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915482 przez Ada2424
Witajcie :)

Ann trzymam kciuki za was mocno :)

Monique tak jak pisałam na marcówkach mi tez się na dziewuszke widzi :)

Karolina ja byłam na pierwszym usg w 6t2d i serduszka jeszcze nie słyszałam ale coś tam ledwo dostrzegalne już pikało ;) a o samopoczucie nawet nie pytaj, u mnie strasznie kiepsko :(

Wróciłam niedawno z labolatorium byłam powtórzyc grupe krwi i pielęgniarka mówi że skoro robie grupe to dodatkowo nie musze robic tych przeciwciał bo skoro mam grupe minusowa to na tym jednym badaniu bedzie pisalo czy stwierdzono przeciwciala czy nie, w sumie tez sie zastanawialam po co robic grupe krwi i przeciwciala jak na starym wyniku o grupie mam wlasnie wpisane te przeciwciala ze ich nie stwierdzono, wynik ma byc w piatek. Ale co mnie namęczyło to głowa mała, przez miasto przejść nie mogłam bo mnie cofało to z chusteczka przy nosie szłam, w labolatorium duszno i kolejka ogromna a mnie ciąglo co chwile, ludzie na mnie patrzyli a nikt nie przepuścił. W końcu jak była moja kolej i juz czekałam na pobranie krwi to pielegniarka przypomniala sobie ze musi zadzwonic do corki bo zapomniala jej pieniedze na ksiazki zostawic, z 5 min szukala tego tel, nie znalazła, zaczela dzwonic ze sluzbowego do roznych osob i trwalo to z 10 min a mnie co raz bardziej ciąglo. W koncu nie wytrzymalam nerwowo i wstalam i sie wydarlam na nia ze ja sie tu mecze i czekam na badanie a ona sobie prywatne sprawy teraz zalatwia, przeprosila i w koncu mi ta krew pobrala. Byłam taka wsciekla ze hej. Wyszlam z tego labolatorium, szlam miastem i wylam tak mi źle było, co chwile odruch wymiotny :(

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #915484 przez julka
Ada, ale stara grupe robilas przed ciaza, to skad mialy byc przeciwciala? dobrze babeczka mowi ;)
no i "laboRatorium" ;)
buziakuje z powodu nudnosci, biedaku... niedlugo przejdzie, musisz byc dzielna :*

A ja na 15 dzis wizyta... nie chce mi sie, po co mam tak czsto lazic jak wszystko bez zmian? no nic, ide sie robic na bóstwo, bo do pracy zajrzę przy okazji.
Jak wroce to bedzie czekac foto Natlki? :blink: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915489 przez monique1983
Karola - szczerze to nie mam pojęcia, wrzucisz jakieś zdjęcie z usg to może wtedy obstawię ;)

Julka - no dobry ośrodek i dobra lekarka, no ja też tam między nogami nic nie widzę ;)

Ada - uuu to faktycznie długo Cię męczy, ja nie mogę narzekać nie miałam jakoś długo mdłości i ani raz nie wymiotowałam. Czuję się ok poza zmęczeniem, sennością i czasami jakimś pobolewaniem brzucha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #915493 przez Ada2424
Julka bo na karteczce od położnej miałam napisane że mam zrobic grupe krwi ( tylko dlatego że na tej z przed 3 lat mam panienskie nazwisko i kazała mi zrobic jeszcze raz) no i odczyn coombsa a pielęgniarka mowi ze jak grupe krwi mam zrobic to ten odczyn niepotrzebnie bo na wyniku z grupy bedzie pisac czy sa obecne przeciwciala czy nie i tak troche zglupialam, ale zrobilam tak jak ona mowila sama grupe krwi.

Monique to Ci zazdroszcze, ja tez ani razu jeszcze nie wymiotowalam ale juz sporo razy wisialam nad kibelkiem bo mnie ciaglo na wymioty :unsure: w domu to tam jeszcze da sie wytrzymac najgorzej na miescie

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915497 przez Anabelle
Wróciłam z Antkiem z miasteczka, byliśmy na durnej poczcie, na której oczywiście nic nie załatwiłam, kazali przyjść 5 min przed 15 czyli przed zamknięciem , a Antek nadal nie śpi, więc pewnie sie nie wyrobie. Byłam też u księgowej zawieść faktury i wreszcie w domu.

Ann bądź dzielna! :) :) Już niedługo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915498 przez Chudzinka
Dziś będzie ruch, bo wszystkie na wieści od Ann wyczekują ;)
Aggi - przykro mi, że coś Ci dolega, ale jestem pewna, że przejdzie niebawem :kiss:
Miłego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915515 przez aggi
majka dla mnie to koszmar koszmarów z dzieciństwa serio :huh: ja też na skurczach kucałam i dodatkowo trzymałam się drabinek - w czasie skurczu tak cisnęłam do dołu że na drugi dzień rąk i ramion dźwignąć nie mogłam takie zakwasy miałam :P

monique śliczne zdjęcia :) No i super że wszystko OK !

gwiazda a jakie rozmiary masz? :D Jak masz coś od 68 wzwyż to BIORĘ :D

Karolincia powinno być serduszko już ale nie nastawiaj się bo nie na 100%

Ann elegancko ! TRZYMAMY KCIUKI ZA WAS :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

julka pytanie mam znasz się na szwach? ile czasu się rozpuszczalne rozpuszczają? :S bo mnie ciągnie, patrzałam jak
to wygląda ale chyba mi za daleko skórę przychwyciła przy szyciu bo normalnie jest skóra, nitka i skóra :S najchętniej bym w tym
miejscu zrobiła 'ciach' ale w szpitalu gadali że to rozpuszczalne są i same znikną...... tylko że jak siedzę to się wściekam :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #915517 przez gwiazdka2014
kurcze na forum nie mogłam wejść, coś mi się zblokowało...

Julia szalona... wiesz ile tego jest.... ja ci mogę wszystko wysłać... ale płacisz za koszt wysyłki :P
Julia zakładzik ??? hm.... jasne.... ja uważam, że Moni bedzie miała CÓRECZKE :p

dziewczyny a chce to wysłać jednej osobie....

Ada ty to masz pecha d tego laboratorium ... :/

Ann dla mnie jesteś bohaterka.... czymamy kciuki :**

Mesy a teraz twoja kolej jak ci z tymm :P

Chudzika dzięki :) a ty kiedy robisz test....

Gosia jak sie czujesz ???

Karola ja miałam wizytę 24 lutego było to moja 6tc i słyszałam serduszko, popłakałam sie tam strasznie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915523 przez Karolincia
Monika ok nie ma problemu :D hihi :)

Ada ehh współczuje Ci serdecznie :(

Aggi mam nadzieje ze zabije serduszko :)

Gwiazdka no no miejmy nadzieje że i u mnie zabije serduszko :( bo slyszalam o sytuacji ze kobitka byla w ciazy i robili jej usg i serce nie zabilo nigdy bo dzidzia sie nie rozwijała :(

Bella ehehehe to nie zaciekawie :/ ahh te urzedy ://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #915525 przez mesy
Gwiazdka boje sie :woohoo: :woohoo: :woohoo: cisne na 17 na KTG to sie okaze jak tam sytuacja wyglada ....
Zas mnie dopadlo nie powiem coo :S ja nie chce takiego oczyszczania organizmu.....bo ilez to moze trwac.

Aggi mowisz az tak skurcze bola ?

Gwiazdka wyslij mi co to za ubranka i jakie rozmiary....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915529 przez majka1987gnoWlkp
Aggi one same się rozpuszcza i zaczną wychodzić... A jak się męczysz to moja rada.. Na podpaske/ podkład daj żelu altacet. poczujesz różnice. Ja byłam tragicznie pozszywana. Moja położna jak to zobaczyła to aż sama w szoku była ze mnie konowal szyl.... Szwem okreznym... I jak to sam określił dał jeden szew więcej w solidarności z mężem.... Także 4 tyg do tyłu po czworakach i tylko to mnie ratowalo.

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915530 przez majka1987gnoWlkp
A i polecam kuriera. Sendit.pl tam dpd paczka do 20 kg za 18 zł!!

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915548 przez Karolincia
Julka właśnie musi być dobrze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915552 przez gwiazdka2014
Karola zaraz ci nakopie... a jeszcze nogę podniosę :P

Julia moge ci to wysłać a ty będziesz rozsyłać dziewczyna :P ja sie w to rybeczki nie bawie :P

Ciekawe jak Ann....

Ula??

Dzis mi koleżanka napisała (33tc) że plami (krew) :((((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl