BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 8 miesiąc temu #914811 przez mesy
Aggi jak goraczka zas bedzie to do lekarza ..... masz na cycku guleee ? Jesli tak to gin mi mowila rozmasowywac i starac sie ja wycisnac .... masuj w strone sutka. Dokladnie liscie kapusty pomagaja , ale jak zrobil ci sie ropien to ci nie pomoze kapucha czy paracetamol....

Ann no walsnie ja pytalam , bo ja mam co do dnia.... i u mnie 38 tydzien to juz donoszona do rodzenia , bo mlody tam wsYstko ma dojrzale , a nawet lozysko przejrzale ...
Rodzisz dzis ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914822 przez Porto1987
Aggi to pewnie stan zapalny. A powiedz miałaś jakiś zastój w karmieniu? A może przewiało Ci piersi? Powiem Ci, że u mnie to specyficzna sytuacja, bo ja miałam za mało mleka dla Zuzi i ona cały czas była przy piersi żeby rozkręcić laktację. Teraz to 5-10 minut i już.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914824 przez gosia28
bry
długi weekend a te na forumie siedzą :woohoo:

u mnie @ hula na całego, ale za myślą Chudzinki i Belli (na staraczkach wspomniała :P )- przy antybiotykach to może i lepiej, że tak wyszło bo bym zaś się zamartwiała ;)
co do dalszych planów myślę, że po hsg dam sobie te 3 cykle a jak się nie uda to wracam do dawnego gina od niepłodności.
Domiśśś dobrze pamiętałaś że miałam iść do dr Milewicza ale ostatecznie nie dotarłam bo zaczęłam nową pracę wówczas i nie miałam możliwości pojechać :sick:
a z dostępem do tego gin będzie mi łatwiej bo 20 km mam do niego a w razie co pracuje w klinice w Krakowie. To tyle jeśli ktoś jest zainteresowany :P

aggi bidulko ratuj się jakoś dziewczyny rady podsyłają a jak nic nie pomaga to leć do lekarza :kiss:

Pola była tu śliczna :kiss:

Julka ja też bym coś domalowała ale takiego przyrodniczego- chmurka, roślinka ;)

Chudzinka super, że w końcu nieco odetchnęłaś :)

Ula przeszły bóle brzucha?

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914825 przez ann-sunshine
Bry

Póki co nic. Przytulanko było. Od rana na wysokich obrottach biegiem pranie sprzatam, krece biodrami i nic. Na to ktg chyba na piechote pobiegne.

Aggi ja takich problemow nie mialam. Marte mialam na poczatku na cycu niemal 24 h na dobe. Idz do lekarza, po co masz sie meczyc. Albo zadzwon niech polozna cos poradzi. Z zaslyszanych to kapusta, gorace i zimne prysznice ale to na zastój a nie zapalenie.

Gosia plan jest, może się nie przyda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914836 przez zoi
gosia :(
aggi, bidulko. Ostatnio dzwoniłam do koleżanki lekarki w sprawie piersi karmiących innej koleżanki i powiedziała, że jak okłady nie pomagają, a jedna pierś jest inna i jest w niej jakieś twarde miejsce, to trzeba to pokazać lekarzowi, bo może się z tego zrobić ropień? (chyba tak), no w każdym razie czasem trzeba dać antybiotyk, a to lepiej wcześniej niż później. Z resztą to Twoje pierwsze dni, nie ma powodu, żebyś się męczyła, zwłaszcza, że to przecież też na dziecko wpływa. No i o kapuście rzeczywiście cuda słyszałam, ale praktyki nie mam żadnej :P
julka, bardzo fajny malunek dla dziecka, ale jak dziewczyny mówią, jakaś chmurka, wesołe słońce, z drzewem i samolotem bym nie eksperymentowała :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914915 przez majka1987gnoWlkp
Aggi mnie tak właśnie kiedyś przewialo... Musisz zakrywać bardziej cyce no niestety.. A moja rada. Rozmasuj, odciagaj, i przykladaj w to miejsce tetre prosto z pod żelazka.....!!! I na nowo masaż, odciagania i gorący okład. I będzie lepiej. Obiecuje ;-)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914918 przez majka1987gnoWlkp
A młody nie chce ciągnąć bo mu nie leci.. Pewnie zastój się od przewiania zrobił. Teraz chlodno się zrobiło... Ja przez pierwsze 2 miesiące w staniku nosiłam tetre. żeby ciepło w cyckach bylo:-)

Przepraszam Was ze na 2 razy....

U mnie ok. Skurcze bolesne nieregularne.... Mam nadzieje ze dam radę dotrzymać do początku Września...

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914930 przez aggi
melduję że póki co gorączki nie ma, wręcz zbiła mi się aż za bo miałam 35 .. ale z dobrych wieści młody w końcu
chciał cyca, znowu mu smakuje no i pogardził modyfikowanym z butelki. ufffffffff.
Guli nie mam ale boli mnie od pachy w dół jakby żyła albo węzeł chłonny .. popołudniu do lekarza będę starała
się dostać żeby skontrolował czy to samo zejdzie czy leków potrzebuję.

mesy nie nie guli nie mam, pierś miękka po odciągnięciu itd tylko boli od pachy tak choćby węzeł chłonny przewiany czy coś? ale twarda nie jest

Porto aha. no właśnie karmiłam małego ale byliśmy na spacerze u brata, później wróciliśmy i nagle zaczęła mnie głowa boleć, potem ta pierś.... a mały zaczął się przy niej denerwować i nie chciał ssać :( w drodze powrotnej do domu to trzepało mnie z zimna już. Musiało przewiać mimo że zimno mi nie było. Teraz tylko się zastanawiam czy do lekarza się wybrać na skontrolowanie ale to i tak dopiero po 16tej przyjmuje. Chyba pojadę

gosia po @ znów będzie nowy cykl nic straconego zresztą sama wiesz silna kobitka jesteś :kiss: no i znów masz plan jakiś, to dobrze :kiss:

Ann Natalka nie daje za wygraną widać :blink: :blink:

majka dzięki za rady!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914939 przez Anabelle
Aggi jak nie dokładnie co pisały dziewczyny ale jak sama źle się zdiagnozujesz to będzie tylko gorzej, a jak się zrobią ropnie to może się skończyć nacimaniem. Ja bym jechała na ip do szpitala ginekologiczno polozniczego. Chyba że masz kumata położona to dzwon! Póki się laktacja nie unormuje to są jaja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914940 przez Anabelle
Sory pisze z tel.
Aggi jak synek je to połowa sukcesu. Laktator nie odciagnie tak jak dziecko. Może laktatorem sciagalas mleko a zostawalo głębiej przy węzłach chłonnych i stąd ból? Syn pomoze. Ja tak właśnie miałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914957 przez aggi
Anabelle dzięki za rady - o 16 dopiero moja lekarka przyjmuje i mam zamiar do niej dzwonić i jechac. Temperatury nie mam już. A mały powoli zaczyna ssać ten bolący cycek. Twardy nie jest - guzków nie ma, tylko wydaje mi się że powiększony węzeł chłonny, ale sama guzik mogę zdiagnozować tak jak mówisz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914974 przez Karolincia
Aggi Współczuję Ci tego bólu i gorączki :* Straszne to musi być .... bardzo boli? To jakaś kpina z tymi lekarzami, położnymi....ahh...ten NFZ to ..szkoda słów....
Jak się czujesz tak ogólnie po porodzie już doszłaś do siebie.? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915001 przez Asiaa
Aggi zdrówka! Lepiej pojedz do lekarza to będziesz spokojniejsza

Gosia to teraz się wykuruj porządnie bo już niedługo fasolka będzie :)

Ann ahhhh ta Natalka, tak jej się spodobały wygody u Ciebie że nie chce z nich rezygnować ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #915008 przez gwiazdka2014
hej

melduje się i ja :)

Aggi bidulko, lepiej idz do lekarza.... niech sprawdzi co i jak :)

Karola ostatnio widziałam twój wózek u mnie w sklepie i bez fotelika kosztował 1499 zł.

Ok widziałam ostatnio piękną kołyskę i taką tez mam zamówioną dla Antosia :) coneco simplicity

Dodaje wam zdjęcie mamci w 33 tc :P

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915045 przez Karolincia
Gwiazdka kołyska przepiekna :) słodziusia a jaki kolor ten bezowy czy niebieski?? ;)
No proszę sławny ten moj wózeczek ;D hehehe :) A u mojego N w mieście i w moim przyszłym gdzie będę mieszkać w jednym ze sklepów kosztuje cały zestaw gondolka, spacerówka, fotelik 1650 zł :) a na allegro około 1570- 1600 więc wcale nie dopłacimy dużo. Z zakupem wózka się wstrzymamy nie chce zapeszać;) zabije serduszko to może kupimy już :)
Przepięknie wyglądasz :) :) Super brzuchol, Antek rośnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl