BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #935628 przez ann-sunshine
Porto pytanie

Ada też mam takie samo zdanie bluzeczki i kaftaniki wiecznie się podwijają, dopiero dla siedzącego dziecka są ok

Monique bidulinko :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: do kłucia staraj się mieć ciepłe ręce, lepiej będzie krew leciała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #935637 przez Ada2424
Monique o kurde to się biedna namęczysz :( ja też się boje co mi wyjdzie z tej glukozy :unsure: póki co jeszcze jej nie dostałam do zrobienia, pewnie po wizycie w listopadzie dostane :dry:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #935639 przez zancik
Monique przytulam :kiss:
ann zobaczymy ;)
Porto dawaj foto :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #935641 przez Ada2424
Porto jeszcze jedno pytanko mam do Ciebie... powiedz mi Ty kupowałaś kombinezon? Jak tak to w jakim rozmiarze? Zastanawiam się właśnie czy będzie potrzebny i jaki rozmiar, ale jak coś to kupie na samym końcu przed porodem...

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #935648 przez ann-sunshine
Ada Marta jest z połowy lutego i miałam dla niej jeden kombinezon zimowy taki na 62 cm, w zupełności mi wystarczył, ale moje córy przez pierwsze 3 miesiące noszą 56 i 62.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #935660 przez Porto1987
Ada ja miałam dla Zuzi kombinezon używany na 62 i czasami go miała. Częściej chodziła w grubszym pajacu z kapturkiem. Ja kaftaników używałam w lecie na krótki rękaw jak było chłodniej, a jak było za ciepło na sweterek.
Ann ja już kończę powoli chowanie ubranek na 62 :P Chyba z mlekiem Zuzia mi wysysa mózg, bo się zastanawiam o co chodziło z tym pytaniem. Ale już wiem :) muszę zgrać jakieś fotki na kompa z telefonu i Wam wrzucę :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #935669 przez aggi
ulka hahaha weź ja to specjalnie oddaję w dobre ręce coby męża nie nakręcać :P może potem Wasze zapasy będę zbierała hahaha :D

zancik wykres obiecujący bo spadku póki co nie ma :D

mesy takie koksy z nich haha :D

Malinkowa nie ma co się ukrywać tylko prosto z mostu :D Ale ciiiiiiii ja też najpierw podczytywałam zanim się ujawniłam :D

moofka kipi z ciebie nienawiść oj nieładnie nieładnie :side:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Ada fajne ciuszki :) co do kaftaników to ja ubierałam na body z krótkim rękawem jako taką cienką 'bluzę' ;) Pod śpiochy nie ubierałam bo się podwijają. Moim faworytem są pajacyki i body rozpinane na całej długości. Z początku zakładanie ciuszków przez głowę to makabra także lepiej wziąść to pod uwagę :) jak Maks był malusieńki to numer jeden w naszej garderobie to były body+półśpiochy+kaftanik na górę lub body z długim+śpiochy , a do spania pajace:)

Maks też dzisiaj tak zrobił Agni :P po same pachyyyy :huh: masz pomysł na hamowanie laktacji? czy idziesz prosto po tablety? Ja najpierw wyhamowałam naturalnie, o dziwo udało się ale nie tak do końca (dwa miejsca na cycach nadal się buntowały i twardniały :dry: ) teraz biorę tablety i święty spokój na amen uffffffff przynajmniej już mnie nie przewieje. :pinch: :whistle:

Porto bo sobie nagrabisz :D Dawaj Zuzkę ! dopiero chowasz 62??????? :blink: Maatko kruszyneczka z Zuzki , Maks już 68 niemal nosi grubcio jeden :pinch:

moni biedna trzymaj sie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #935672 przez zancik
Kobietki właśnie a jak to jest z tym spadkiem tempki ile przed @ powinna spasć? :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #935684 przez monique1983
Dzięki dziewczyny, jakoś musimy dać radę :kiss:

Ann - daje ręce pod ciepła wodę, masuje, a i tak słabo leci, z niektórych palców wcale :ohmy:

ooo Ada dobrze, że mi przypomniałaś, bo też miałam dziewczyn zapytać. Myślę, żeby kupić kombinezon - śpiworek, ponoć łatwiej z tym niż kombinezon maleńkiemu dziecku zakładać. Jaki rozmiar wziąć? Chyba 62 nie? I czy ta dziura na dole to jest wycięcie na pasy, bo chciałabym taki żeby dało się bez problemu zapiąć do fotelika.

www.smyk.com/cool-club-kombinezon-dziewc...ubranka-dla-dzieci-p

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #935688 przez Porto1987
Zancik chyba przed samą @ ale ja nie wiem dokładnie, bo ja nie mierzyłam :) ale póki temperatura ładnie się u Ciebie utrzymuje, to jest superrrr :)

Aggi no Zuzia niby z 8 kg waży :) ale ja nie lubię jak na niej ubrania wiszą, więc chodzi w takich "dobrych" poza tym jak nie wiszą, to jest cieplej :D no już z 62 wystają jej nadgarstki :P :P :silly: z niektórych 68 też, więc głównie chodzimy już w 68 i 74 :S

Ja najbardziej lubiłam Zuzi zakładać półśpiochy i body w ciągu dnia. I polecam całe rozpinane, bo wkładane przez głowę to ciężka sprawa. I piżamki pajace są najlepsze :) a nie znoszę śpiochów. Teraz zakładamy legginsy i body :D

Aggi nie wiem czy widziałaś na fb Ci pisałam o tym odciąganiu odkurzaczu do nosa. Zuzia miała katar i cały czas furgoliło jej w nosi nawet jak mężu odciągał aspiratorem z Canpolu. W końcu się wkurzyłam i pojechałam po Katarek. Ile myśmy gluciorów wyciągnęli :ohmy: i to zaczynały się robić zielone bo tyle zalegały i w 4 dni było po katarze. I jeszcze często psikaj solą morską. Sorki za taki szczegółowy opis :P no ale samo życie :S

edit
Monique mi to nie wygląda na dziurę na pasy. Bardziej jak na szybki dostęp do nóg :P bo na pasy to jest takie poziome małe rozcięcie.
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #935695 przez meli1990
ulka1983 nie wiem jak dzidzia ułożona. chyba narazie fika w każdą stronę bo położna nie mogła wyłapać ostatnio serduszka tak się kręcił a ja do niej ze nawet tego nie czuje. a mój brzuch dopiero od tygodnia widać wcześniej nie było różnicy od mojej budowy ciała z przed ciąży. po ciąży muszę się wsiąść za siebie i zbić trochę wagę. jutro jadę na usg do szpitala i już mam stresa

Zancik temp ładnie się trzyma. kup może apteczny test ciążowy

Ada super zakupy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #935697 przez ulka1983
Ada spokojnie na boczki przyjdzie czas ;) śliczne ciuszki dla Nikosia kupiłaś :)

Zancik nie nastawiaj sie tylko czekaj :)

Agni ale golasa nam wstawiłaś :laugh: Natalka mówi jaka ładna Pola i w pełni sie z nią zgadzam :laugh: wielka ale to już prawie 4 miechy :woohoo:

Porto co za pytanie czy chcemy foto :S choremu sie pytają a zdrowemu dają :laugh:

Ann czekamy na foto sukienki :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Moni biedulo to ci sie narobiło pewnie ze strachu przed bólem krew nie leci bo ciało zalęknione :( aż tyle razy musisz mierzyć masakra :S mam nadzieję ze obejdzie się bez insuliny :) ja mam skierowanie na glukozę idę jutro lub we wtorek i mam zamiar zrobić nie po dwóch godzinach od wypicia tak jak zlecił lekarz tylko na czczo po godzinie i po dwóch bo tak podobno najlepiej więc dopłacę parę złotych ale niech będzie porządnie zrobione i oby sie przyjęło :S kombinezon super :) ale co to za otwór to nie wiem B)

Aggi to musisz się z planami pospieszyć żebyś coś ode mnie skorzystać :P

Meli trzymam kciuki na pewno będzie dobrze :) a na zbijanie wagi przyjdzie czas ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #935698 przez zancik
meli kupiłam dziś apteczny i też wydaje mi się że cień cienia jest :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #935702 przez meli1990
mój test z allegro był bardzo słaby a tu masz mój test robiony w 40 którymś dniu cyklu. pokaż zdjęcie tych dzisiejszych testów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #935704 przez meli1990
Ula mam nadzieje że będzie wszystko w porządku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl