BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 7 miesiąc temu #935451 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #935459 przez ann-sunshine
Bry wieczór

Porto u mnie laktacja super, wkładki laktacyjne nie dają rady między karmieniami, od miesiąca już nie dokarmiam, jem wszystko, tylko z mlekiem troszkę uważam, bo chyba jak za dużo podjem to krostki na buzi i śmierdząca qoopa się pojawia, dzięki że pytasz

Zancia trzymam dalej kciuki

Gwiazdka za Kartofelka też trzymam

Chudzinka :-( ehhhh, no!

Malinkowa witaj, bardzo fajnie że do nas trafiłaś,

jak cudnie nam się tu znów owulkowo zrobiło :-)

byłam u gina na kontroli po połogu i jest wsio jak należy i
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #935460 przez Malinkowa
Udało się zrobić zdjęcie przy wieczornym oświetleniu. Pomóżcie kobietki w interpretacji, ponieważ jestem świeżynką w tej sprawie, a na dodatek cykle mam 42-48 dniowe. Postanowiłam testować bezpośrednio po @ aby nie przeoczyć malinkowych kreseczek.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #935473 przez betka81
Dobry wieczór albo już noc....przez drzemki po pracy dzień mi się rozwalił cały. Dobrze, że mam męża który wszystko ogarnia.....kochany jest!

Aggi dziękuję ale dziś chyba troszkę lepiej. Rewelacyjnie może się nie czuję ale nie wiem czy to bardziej przez ciążę czy może faktycznie coś wisi w powietrzu?

W pracy chciałam zobaczyć co u zancik ale ostatnio mam tyle pracy, że nawet śniadanie jem w biegu....

zancik no coś tam jest. Ale u mnie te z allegro nic nie pokazywały a te o czułości 10 cień kreski. Więc u Ciebie i tak coś widać, a może zrób betę to będzie jasne w 100%?
Ja i tak czuję, że to ciąża i co zapowiadać Cię na czerwcówkach?
A po za tym jesteś 15 dni po owu!

Porto super, że wpadłać! A jak zabieg Zuzanki bo nie pamiętam czy przeoczyłam. Dziękuję za gratulacje i sernik też rewelacja ale może tak foto małej do sernika na osłodzenie złego samopoczucia ciężarnych. Jak tęsknisz za brzuszkiem to na co czekasz?
Mi też moje się nie podobało bo byłam jedyną Basią w całej podstawówce a reszta to Kaśki...Anki...Agnieszki..

Chidzinka no nieeeee! Ale Ty i tak masz plany więc niedługo się uda.

meli brzuszek super! I Ty też chyba jesteś mistrzyni promocji zaraz po Gwiazdce..... :woohoo:

Ada czekamy na fotki....super tak kupować wszystko nowe. Ja pewnie już niewiele dokupię, no ale tak jest przy trzecim dziecku...

Ulcia masz dziś imieninki. To Kochana wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń tych bliższych i dalekich a przede wszystkim urodzenia zdrowego ślicznego dzidziusia! Łapaj buziole :kiss: :kiss: :kiss: !

moof dzięki, że pytasz. Dziś już lepiej...
Moof dobrze, że nowe przychodzą. To wątek się odświeża. Nowe testujące, nowe emocje i nadzieje!

mesy nie wariuj... jak Patryk zacznie chodzić to zrzuci tłuszczyk :P

Malinkowa witaj! Ja w 3 cyklu miałam trafiony strzał. Życzę powodzenia w starankach i moc tego wątku jest i niedługo ją poczujesz. Bo to forum wciąga i jak tu wejdziesz to przepadniesz!
Cykle masz serio długaśnie. Więc ciężko będzie przewidzieć u Ciebie owulkę. A byłaś u lekarza z tymi cyklami?

Ann spiralka? Ja po trzecim też warsztat zamykam ale nie wiem na co się zdecyduję? Mam jeszcze kilka miesięcy :cheer:

A teraz która mi powie jaki powinnam mieć przyrost bety po 8 dniach? Bo dziś miałam okazję to skoczyłam na betę, nie wiem czy ma to sens ale miałam okazję to skarzystałam :P
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #935477 przez joanna1991
PINEZKA obydwa opakowania z testami kupowalam w tej samej aptece, jak w niedziele kupowalam te drugie to chcialam takie same co pierwsze, ale nie bylo i farmaceutka powiedziala ze to jest to samo, wiec wzielam. Jak narazie nie mam objawow owu, nawet sluzu brak. Nie wiem co mam myslec, ale nadal bede robila te testy. Moze sie uda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #935487 przez zancik
Witajcie :)
gwiazdka okaże się czy u mnie tez ta kreska coś wyczaruje ;)
Joanna jeszcze nic nie mówiłam emkowi poczekam jak juz bede wiedziała na 100% :)
ann super,że wszystko dobrze u Ciebie :)
betka te testy są właśnie o czułości 10.Przejdę się dziś do nas do ośrodka zdrowia i zobaczę czy robia u nas bete bo nawet nie wiem :(
Teraz robiłam test i ta sama sytuacja co poprzednie nie wstawiam nawet fotki bo jest identyczna jak poprzednie :( Już się nastawiłam na nie :S
Malinkowa Witaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #935488 przez gwiazdka2014
Zancik a ja czuję że się udało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #935490 przez betka81
Zancik ale Ty masz 16 dzień fazy lutealnej i @ nie ma...a jak tempkę mierzysz nadal?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #935491 przez Agnilla
Kurde zancik ja swojego od razu obudziłam, pytam czy widzi dwie kreski a on mi na to, że nie :ohmy: to go kuwa z łóżka wyciągnęłam do światła i wtedy 'no coooos tam jest' .teraz to cos leży obok i steka ;)
Moof, Sofija wazy tyle co jeden chłopiec z lipcowek :P mesy Twój tez taki klops będzie ;) Pola jakieś 6 kg wazy, od trzech dni mi strajkuje z jedzeniem znowu, gowniarz jeden
Betka masz racje, Agnieszka to bardzo nudne imię ;) na szczęście rzadko kto do mnie tak mówi, OOo nietopera np :angry:
Ula najlepszego :kiss:
A ja koncze swoją przygodę pod tytułem niunia na cycu, sciagam coraz mniej a dzis była pierwsza noc, kiedy pokazalam faka laktatorowi i poszlam zaraz po karmieniu spac :woohoo:
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #935492 przez zancik
betka tak tempke mierze i mam caly czas dzis mam 37.
Agnilla agentka z Ciebie :laugh:
Gwiazdka zobaczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #935495 przez Agnilla
Zancik ja takie bladziny mialam 12 dni po owulacji i beta tez juz wyszła, masz mozliwosc zbadać krew?
Kuwa ale leje :angry: oszaleje z Pola w domu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #935497 przez zancik
Agilla właśnie nie wiem czy u nas w ośrodku zdrowia robią bete wiem,że do badań krew pobieraja jak lekarz zleci i odpłatnie też można porobić badania tylko nie wiem czy na bete też ale zaraz pójde i sie dowiem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #935501 przez betka81
Agni nie mówię, że to nudne imię (moja siostra tak ma na imię i też nigdy nie mówię do niej Agnieszka) poprostu wtedy taka była moda i w klasie miałam ze 3 Agnieszki :P a ja jedyna w całej szkole. I tak ładnie wytrzymałaś z laktatorem:-) Jesteś dla mnie Wielka.
Z moim testem też od razu poleciałam do Emka zapytać czy coś widzi czy to moje urojenia? A test zrobiłam od niechcenia bo 3 dni wcześniej było pusto. I tego samego dnia zrobiłam testa z allegro i też nic nie było a te 10 coś pokazały i z każdym dniem ciemniejszy, zrobiłam chyba ze 3 testy i jeszcze o czułości 25 i też wyszedł.

zancik jak tempka wysoko i nie ma @ + test pokazuje bladziocha to musi być ciąża.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #935503 przez betka81
Znowu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #935504 przez betka81
No nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl