BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #961434 przez Sandruska1995
magmus gratuluje pracy :)
Może i mnie zjechalyscie ale możecie sobie wyobrazić jak mi przykro że mój M ma dziś urodziny a ja chciałam dać mu dwie kreseczki :( . 3 lata temu dostał synka .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961438 przez Azja
Sandruska miałam sie nie odzywac, bo ja tylko wątek podczytuje i sporadycznie sie udzielam, ale naprawde przesadzasz :pinch: wiem ze moze Ci byc przykro, bo kazda z nas która sie stara, chciałaby byc w ciazy, ale przeciez głowa muru nie przebijesz. Ciesz sie ze jestes mama i napewno jak odpuscisz uda sie zajsc szybciej niz sie spodziewasz. Pomysl o tych dziewczynach co kilka lat sie staraja i nie moga, co one czuja, jak piszesz ze chciałas dac mezowi prezent na urodziny, one by wszystko dały aby w ogole sie udało. Przepraszam ze sie wtraciłam, :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961443 przez Patikierc
sandruska- pewnych rzeczy się nie przeskoczy,mąż ma jeszcze imieniny,dzień ojca,dzień mężczyzn,walentynki,jest tyle opcji przed Tobą,święta jedne drugie,na pewno się uda w którymś z tym terminów tylko wyluzuj..

Ja skończyłam sprzątanie :woohoo: i gotuje ale tak mnie sakramęcko boli brzuch! :( że co jakiś czas muszę sobie przysiąść!
A tu jeszcze pakowanie na wyjazd do SPA :evil: :evil: bedzie się działo bedzie zabawa :laugh: i nocy bedzie mało :laugh: B)

zancik- a mąż spełnia zachcianki? :evil: ja muszę swojego trosze wytresować :laugh: :pinch:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961450 przez aggi
dobra, doczytuję :)
mały zasnął. ufffff
choć nocka super 20-6-10 :)

Chudzinka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Milunia moim zdaniem owu za rogiem :) Działaj dzisiaj z mężem, jutro zatestuj i poprawcie :) !

majka
ja też bardzo boję się igieł, trochę w ciąży przywykłam ale i tak w szpitalu mnie już słuchać nie umieli jak prosiłam o wenflon tak a nie inaczej itd :D ale jeśli bym 'dorosła' do tego to chętnie bym oddawała krew

emilia a jaki test był dzień wcześniej? Ciemniejszy? bo ten negatywny jeszcze/już :)

meli fajnie że wpadłaś :) u mnie Maks czekał na wózek chyba hahaah (przyszedł dopiero 5.08) no i lekarz mi go wygonił na wizycie :P więc w tej kwestii nie pomogę :)

u mnie 15dc więc jeszcze z 4 dni przewiduję do ciemnienia kresek bo bladziny straszne wychodzą :)

ulka fajnie że jesteś :) Jak Pati??? kurcze też pamiętam że któraś czarowała na mojego teściora i nie wiem która :D

magmus w Polsce to normalka że o rodzinę pytają bo im się w większości nie uśmiecha przyjmować młodych matek lub osób planujących dzieci, jakaś taka znieczulica w tym temacie się zrobiła. Potem zwolnienia, L4 i inne sprawy i wolą tego unikać... fajnie że Ci się udało:)

Sandra byłaś już raz w ciąży to powinnaś wiedzieć niektóre rzeczy, znać swój organizm itp itd. Ja to Cię nie znieważam ale normalnie ręce opadają jak czytam niektóre Twoje posty. Prezent na urodziny. Wiesz Azja dobrze napisała co mają czuć dziewczyny które starają się kilka lat, robią badania i nic. A Ty masz takie widzimisię i już. Odpuść, pozwól działać naturze

Azja ! święte słowa !
Podziękowania: Chudzinka, ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961453 przez Chudzinka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961457 przez zancik
Pati małż jak jest w domku i mam ochotę na coś czego w domu nie ma to oczywiście idzie do sklepu :laugh:
Chudzinka super wieści trzymam cały czas mocno kciukasy :kiss:
Sandra Azja ma rację.Musisz odpuścić i na pewno się uda niestety nie jest zawsze tak jak byśmy chcieli....
Aggi to owu tuż tuż ;)
Ja się najadłam lodów a teraz gotuję zupę pomidorowa :)
Podziękowania: Chudzinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961458 przez aggi
Chudzinka ! B) B) B) B) B) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: nic więcej nie powiem bo kciuki zaciskam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #961462 przez joanna1991
Hejka dziewczyny :* U mnie dziś słonko świeci aż normalnie chce się żyć pełną piersią :) U mnie dzisiaj 9dc, wolałam zacząć testować od razu po @ żeby owu nie przegapić :) wieczorem wstawię zdjęcia moich testów :)


MILUNIA ale ładne krechy owu :D

MALINKOWA ja również chodzę do ginekologa-endokrynologa mam za wysoką prolaktynę, nie umiem ci doradzić w temacie tego leku co ty zażywasz bo ja dostałam bromergon,, chociaż nie wiem czy to nie jest czasem zamiennik tego leku co ja biorę :)

MAGMUS gratki i trzymam kciukasy za nową pracę :D

Patikierc ja też wzięłam się za sprzątanie, codziennie mam coś do roboty w domu.... Ale zazdroszczę ci tego wypadu do SPA :D muszę coś podobnego wymyśleć dla męża na walentynki :D

CHUDZINKA normalnie z dnia na dzień coraz bardziej najwspanialsze wiadomości dzieją się u ciebie :*

ZANCIK narobiłaś mi ochoty na zupkę pomidorową :) chyba zaraz też zrobię :)


Później jeszcze do was napiszę :*
Podziękowania: Chudzinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961482 przez Miluniaa
Dziewczynki ja jestem po wizycie u gina i niestety nie jest tak jak bym chciala , bo jak to lekarz powiedzial "jajniki nie szykuja sie do owulacji" , szyjka jest otwarta wszytsko ok a jajniki swoja droga ... za tydzien mam isc na ponowne usg i sprawdzic czy cos sie ruszylo ;/ heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961503 przez ann-sunshine
Sandra przepraszam ale to pytanie jest na poziomie gimnazjalistki która podręcznika do biologii w życiu nie otworzyła. Śluz w ciąży może występować, tylko nie da rady go nazwać owulacyjnym, może chciałaś zapytać czy podobny do niego? Dziewczyny nie jadą po Tobie dlatego że chcesz dziecko, tylko dlatego że poziom twoich wypowiedzi świadczy o dużej niedojrzałości emocjonalnej. Kumam że Ci przykro, ale macie już brzdąca a są tu takie co czekają na pierwszy swój cud. Wyluzuj kobietko bo i mnie szlag trafia. Dasz mu drugie na 30 lub 35 urodziny i git będzie.

Asiaa
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Azja :kiss:

O właśnie Zancik a masz w ogóle zachcianki?

Chudzinka nie puszczam kciuków. Wiesz jak ciężko coś w domu z zaciśniętymi robić?

Joanna i co na testach?

Milunia :( :( :( czyli stymulowanie jajników do pracy będzie???
Podziękowania: Chudzinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961525 przez Agnilla
Malinkowa ja tak szybkim expressem, maz miał 150 ml żołnierzy a ja za wysoka prl. Bralam dostinex w takiej dawce jak Ty...no i mam Polcie, która pranie zaraz się obudzi ;)
Chudzinka super!
Asiaa trzymamy kciuki :kiss:

I co, mowilam, obudziła się! ;)
Podziękowania: Chudzinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961535 przez Miluniaa
Ann nie wiem jeszcze na razie staram sie nie nakrecac za tydzien mam przyjsc i wtedy zobaczymy, bo powiedzial, ze jest tez jakas szansa ze one sie opoznia ale jakos wierzyc mi sie nie chce skoro testy owu wychodza ze to teraz powinno byc .... ja widzialam ze nie chce mnie straszyc heh no trudno bedziemy sie leczyc dalej :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961544 przez martyna_z
Malinkova widze że nie tylko ja przerwy potrzebowałam, dobrze że wróciłaś :) Super że u męża wszystko ok, z lekiem nie miałam do czynienia, powiedz czy miałaś jakies objawy podwyższonej prolaktyny? Bo ja u siebie podejrzewam...

Ula, jaka zachęta ;) Ty wiesz że my to i bez lizaka na ten pozytywny się piszemy :) a wyniki badań jutro albo najpóźniej w poniedziałek, siedzę jak na szpilkach...

Magmus gratuluję nowej pracy i współczuje pytań. Tak swoją droga takie pytania sa nieetyczne...

Zancik a jak tam u Ciebie widać już coś brzuszek?

Miluniaa :*

Dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie wasze/nasze małe cuda, żeby się jak najczęściej pojawiały

U mnie nawet rodzice dzieciaków w przedszkolu pytają kiedy my będziemy miały swoje (we dwie z kolezanka bez dzieci jeszcze jesteśmy). Ale całe szczęście nie jest to już takie przykre jak było kiedyś, oby tak dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #961546 przez Malinkowa
Agnilla a ile czasu brałaś dostinex i czy zafasolkowałaś w trakcie kuracji czy dopiero po odstawieniu leku? To takie optymistyczne czytając autentyczny przypadek sukcesu i cudu zarazem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961547 przez Malinkowa
martyna_z książkowych objawów podwyższonej prolaktyny nie miałam. Często bolała mnie głowa, że nawet tabletki nie pomagały. Nigdy nie mogłam zrzucić oponki na brzuchu ( to taka moja pięta achillesowa), a ogólnie jestem bardzo szczupła. No i niskie libido... Mam nadzieję że jak obniżę prolaktynę do wszystko będzie dobrze i zakończą się starania sukcesem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl