BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #961223 przez zancik
Milunia jestem zdania jak Chudzinka,ale zadziałać dzis nie zaszkodzi ;)
Ann współczuję alergii mojej koleżanki synek ma na psa,ale on kicha i oczka mu puchną :(
Wczoraj byłam ze znajomymi w Realu kurde jakie tam są tanie ubranka dla dzidzi :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961234 przez ann-sunshine
Wiecie, czy to kot to tylko przypuszczenia. Jak fenistil nie da rady to wtedy dostane skierowanie do alergologa i testy z krwi, tylko ze one srednio rzetelne u takich maluszkow wychodza. Nic moze za miesiac dziecko mi z problemow skornych wyrosnie

Milunia ladnie ciemnieje dzialajcie

A co do testow to moze warto do labo zadzwonic lub podjechac i tam powiedza co i jak i jakie ceny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961238 przez emilia1410
Test owulacyjny z dnia dzisiejszego

Załącznik nie został znaleziony


Czy jak wczoraj bylo orzytulanie to jest szansa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961239 przez Miluniaa
Dzieki dziewczyny :) A myslicie, żę dzisiaj lepiej sie wstrzymac i jutro ? Bo wyczytałam ze codziennie to tez niby nie dobrze, bo plemniczki nie maja kiedy dojrzeć.

A co do badan jutro ide do gina na usg zadzwonilam i zeby mnie pani zapisala musialam niezle naklamac, ze infekcja itp bo w innym wypadku nie ma mowy na zapisanie sie z dnia na dzien , a sam gin mi mowil zeby przyjsc jak kreski beda ciemne na owu.
Co do ceny to badania hormonow u nas kosztuja prywatnie 88 zl :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961246 przez meli1990
Pinezka synek jest śliczny. Gratuluje

Chudzinka super wieści. trzymam nadal kciuki

aggi ja nawet nie wiem co u Emmy bo nie mam czasu czytać tego co piszą. ale z tego co wiem to Jasiek skończył 2 miesiace. i jedna z marcówek 2012 urodziła kilka dni temu też Jaśka

majka1987gnoWlkp ja ci mogę posprzątać ale trochę daleko mam do ciebie. może by mały zechciał wyjść

ann-sunshine fajną z Marty pszczółka a Natalki kruszynka. mi kuzynka powiedziała ile jej synek wazy to byłam w szoku 16 stycznia ważył 10,3 kg a 4 lutego skończy 5 miesięcy dopiero. nie ciekawa sprawa z tą alergia

potrzebuje sposób na wygonienie dziecka z brzucha. macie jakieś pomysły? mogę chodzić cały dzień i oprócz bólu pleców albo krocza nic. zero skurczy, zero rozwarcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961247 przez aklim88
Ann
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961255 przez MARI
Dobry wieczór :) :)
Kurcze nie było mnie dwa dni, a tu tyle nowinek :woohoo: :woohoo:
PINEZKA Wincent słodki- dałaś radę GRATULACJE :)
CHUDZINKA dobre wieści, nadal trzymam mocno kciuki :kiss: :)
ANN pszczółka słodka :)
JOANNA testuj testuj a my czekamy na malinki :laugh:
AGGI hi hi ale pojechałaś tym postem... :laugh: :laugh:
MARTYNA witaj dawno Cię nie było :) nowy cykl nowe nadzieje.. ;)
MILUNIAA przytulanko nie zaszkodzi, ale myślę że malinki będą jutro, bo kreseczki ciemnieją ;)

Miłego wieczoru- zajrzę później B)
Podziękowania: martyna_z, joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961264 przez emilia1410
I co jak sadzicie jest szansa??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961271 przez Miluniaa
On taki sam jak moj z dzis :D:D Wiec szansa na pewno jest :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961290 przez MARI
EMILIA na moje oko to jeszcze nie maliny, ale przytulanko nie zaszkodzi ;) :) powtórz jutro testa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961311 przez joanna1991
Witam z wieczora :) Dziś również testowałam i kreseczki takie same jak wczoraj, ale ważne że coś tam się dzieje :) hi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961315 przez Malinkowa
Witajcie kobietki. Pewnie już mało która mnie pamięta, bo wyłączyłam się z życia forumowego na ponad 2 m-ce. Musiałam nabrać dystansu do starań o dzidzię. Podczytywałam Was regularnie, ale tak długa przerwa w udzielaniu jakoś mnie onieśmieliła z napisaniu. Ale wzięłam sprawy w swoje ręce no i oczywiście męża. Zbadałam prolaktynę przed i po obciążeniu (12 razy wzrosła). Mąż zbadał żołnierzy. Dziś miałam wizytę u endokrynologa. Przeanalizował nasze wyniki. Stwierdził że mąż może nawet armię stworzyć ;P A ja dostałam dostinex, który mam brać 1/4 tabletki raz na tydzień. Po dwóch miesiącach mam powtórzyć prolaktynę, chyba że wcześniej byłaby ciąża to zgłosić się do Pana doktora. I w związku z tym moje pytanie. Jakie są wasze doświadczenia z tym lekiem? Nie ukrywam że trochę poczytałam i się wystraszyłam że źle działa na początkową ciążę itp. Chciałabym poznać Waszą opinię, no bo kto jak nie Wy? Pozdrawiam i przepraszam za taką przerwę :) Wszystkim szczęśliwym mamusiom gratuluję
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961317 przez ann-sunshine
Aklim dzięki, choć Natka ma dopiero 5 miesięcy więc raczej sprawy alergiczne, a u Marty spokój w tym temacie jak nie przesadzam z ilością mleka.

Emilia jak dla mnie to te krechy nie są identyko, no ale gdzieś w okolicach owu jesteś

Malinkowa pamiętamy pamiętamy, z lekiem nie pomogę bo nie miałam styczności, ale dobrze że działacie w temacie i badania zrobiliście. Jak na mój gust to sprawa prosta do naprawienia i szybko będą efekty
Podziękowania: Malinkowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961328 przez ulka1983
Hej :) troszkę was nadrobię chociaż to prawie graniczy z cudem ;) są tu pewne osóbki ktore cały czas mi po głowie chodzą więc muszę zajrzeć tu żeby newsa żadnego nie przegapić :whistle:

Natka dzięki czyli sporo miejscówek już się zrobiło :whistle:

Dziewczyny która pierwsza z testem ciążowym wpadnie dostanie lizaka gratis :laugh: no co muszę jakoś zachęcić żeby moja miejscówka sie nie zmarnowała :P

Pati co u ciebie?

Chudzina super :kiss: widzę ze teraz to już jesteś przekonana w 100 % że mamusią zostaniesz a jak mówiłyśmy ci to wcześniej to nie chciałaś wierzyć :P dobra póki co to czarujemy i siedzimy cicho żeby nie zapeszyć ;)

Ej która tu była forumową czarodziejką bo zapomniałam :blush: :S

Martyna super że wróciłaś no i że działacie :) kiedy wyniki badań żołnierzyków ?

Ann słodka pszczółka :) o mój Boże :blink: Natalka już ma 5 miesięcy skończone :woohoo: alergia :huh: współczuję wam :kiss:

Pinezka gratulacje kochana :kiss: ślicznego masz synusia :)

A my po wizycie u pediatry jestesmy i wszystko ok poza tym że wszyscy są przeziębieni i Pati też juz lekki katarek załapała ale robimy inhalacje to będzie lepiej :) Patrycja ładnie przybrała ponad 600 g :silly:

Trzymam kciuki za pozytywne testy i pozdrawiam was cieplutko :)
Podziękowania: Chudzinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961336 przez magmus88
Witajcie kobietki :)
Musze się wam pochwalić... Ostatnio dużo się u mnie dzieje. Dziś najprawdopodobniej jestem na ostatniej nocce... Od poniedziałku zaczynam normalna prace! Tzn na etat, od poniedziałku do piątku i tylko na rano. Pięknie :laugh: tak się ciesze... Bylam we wtorek na rozmowie... W środę rano na drugiej... I w środę dzwonili do mnie ze chcą mnie przyjąć wiec zaczęło się latanie po lekarzach i załatwianie wszystkich papierów... I zadzwonili mi też z tej drugiej rozmowy ze by mnie chcieli ale wybrałam te pietwsze miejsce bo mają lepsze warunki. Takze w poniedziałek zaczynam. Nie powiem, stres jest...

Uwierzycie ze na każdej rozmowie pytali o rodzinę? Dzieci? Tragedia...

Moze uda mi się was nadrobić przez noc :-D buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl