BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 miesiąc temu #961556 przez majka1987gnoWlkp
jula to afera była u Was?? a ja myślałam że chodzi o afere u nas!! ide podczytać bo głowa mnie boli- ciśnienie spada to sobie podniose :D

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961557 przez Ada2424
Karolincia nieustannie siedzi u nas na marcowkach :evil: :lol:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961559 przez majka1987gnoWlkp
jula-- cofnęłam się jakieś 15 stron i hmmm no ja to tam lubie konstruktywne afery- typu ta na bece :D
swoją drogą ile ta jedna kobieta ma czasu ze nie dość że podczytuje na wrześniówkach to jeszcze Cie śledzi i nawet tu czyta.....

Pani Aneto... Arleto czy jak tam.... DUPA DUPA DUPA- się pani zajmie swoim życiem, wątkiem, blogiem czy czymkolwiek innym bardziej kreatywnym

a co co Ikei- zgadzam się z Tobą- wypas strefa mamy z dzieckiem :)

[/url [/url]



Podziękowania: Chudzinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961563 przez Miluniaa
Sandruska dziewczyny maja racje strasznie sie nakrecasz , masz jedno dziecko wiec jestes plodna jest wszystko ok . Zobacz ile nas jest tutaj ktore nie maja dzieci i nie moga zajsc tutaj jest myslenie czy wszystko z nami jest ok . Ty masz ta pewnosc ! Jestes mloda i dlatego takie podejscie, ze mezowy chcialas prezent ale tak jak ktoras dziewczyna mowila jest duzo okazji , a tez bez okazji jest ok , bo bedziecie mieli powod od tak do swietowania .
Staraj sie staraj w koncu zaskoczy :)
Podziękowania: Sandruska1995

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961564 przez Patikierc
gdzie bab więcej niż 6 zawsze awantury :laugh: zamiast porannej kawy podniesienie cisnienie :pinch: zdrowsze :laugh:

zimno,gorący prysznic mnie woła!




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961569 przez Sandruska1995
Wiem wiem dziewczyny . Ze mną wszystko ok bo mój M ma słabe nasiesinie co okazało się u urologa ostatnio. Mówił żeby najlepiej co dwa dni się kochać ale podkreślił ze nie będzie łatwo widzę jak mój M cierpibz tego powodu a ja chciałam żeby przestalvmyslec o tym i byłam pewna ze szybko zajde a tu dupa :( ale nic musimy być dobrej myśli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #961571 przez Chudzinka
Ann, trzymaj, trzymaj kciuki, wiem, że nic przez to w domu nie zrobisz, ale będzie Ci nagrodzone :kiss:
Zresztą Wam wszystkim będzie, tak bardzo jestem wdzięczna za to wsparcie, jakim mnie obdarzacie :kiss:
Sandruska, Ty się nie skupiaj na tym, czego mężowi dać nie możesz. Jak go kochasz, pomyśl, co możesz mu dać, żeby uczynić ten dzień wyjątkowym. Nie udało się zajść w poprzednim cyklu, trudno. Tego prezentu już nie dostanie. Myślę, że nie fajnie też dostać na urodziny "przygnębioną" żonę, która się smuci, że nie ma takiego prezentu, jak planowała. Trzeba szybko wymyślić coś innego. Na przykład szalony seks na dzisiaj :woohoo: Jesteś w okresie owulacyjnym, działajcie, mąż będzie na pewno zadowolony, a może za dwa tygodnie się okaże, że jednak sobie prezent urodzinowy sam zmajstrował ;) Koniec marudzenia, do działania!
Podziękowania: majka1987gnoWlkp, Sandruska1995

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961585 przez Sandruska1995
Chudzinka Dzięki, moje dziecko nadzwyczaj chodzi spać o 23 ale chyba dziś zrozumiał że tatuś ma urodzinki i dał nam czas zasypiając już o 19 :ohmy: jestem w szoku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961599 przez aklim88
Cześć dziewczyny,

Chudzinka - trzymam kciuki
Magmus - gratuluje pracy, pytania rzeczywiście nieetyczne, ale patrząc z innej perspektywy, to w Polsce są jedne z lepszych warunki do rodzenia dzieci, powszechne zwolnienia w czasie ciąży i długi macierzyński. Dla pracodawców to często problem
Ann - tez uważam, ze Twoja córcia nie ma tego problemu, ale uważam, ze o takich rzeczach trzeba mowić - Saną dowiedziałam sie od sąsiadki i wysłałam próbkę do lab. Mieliśmy ponad pół roku wyjęte z życia... Wiec jak komuś miałoby to pomoc, to warto o Tym pisać.

Podczytuje Was od czasu do czasu, ale nie jestem w stanie nadążyć za wszystkimi Waszymi postami :)

U nas dzisiaj padał grad i śnieg. To rzadkosc w uk. Moje przeziębienie przerodziło sie w jakieś paskudztwo i w koncu dostałam antybiotyk. Słabo sie ostatnio czuje
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Orientujecie sie jak to jest ze wzrostem temperatury ciała po owulacji? Jak długo sie utrzymuje górka w przypadku zapłodnienia a jak w negatywnym przypadku? Nigdy nie stosowałam metody termicznej i jestem zielona w tych tematach. Planuje sie przymierzyć do tego w przyszłym cyklu i zobaczyć czy współgra to jakoś z testami ovu



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #961601 przez magmus88
Hej :)
Ja od nocki jeszcze nie spałam.... padne trupem zaraz a rano do pracy... Za to moją NOWĄ pracę :D zaczynam od poniedziałku.... nie wiem która z Was pytała o moją branżę :D ale odpowiadam hehe. Jestem pedagogiem i terapeutą zajęciowym. No i dostałam pracę w swoim zawodzie :)

Pochwalę się Wam jeszcze czymś....



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Drugi cykl a tu takie niespodzianki :) na pierwszym nic nie wyszło... tzn w czasie pierwszego cyklu.... ale powiem Wam, że zastanawiam się czy mam coś dzialać ze względu na tą pracę... Nową pracę.... poza tym z mężem się teraz mijam.... Życie jest straszne.... stawia nas przed takimi wyborami...

Pati - w końcu wyśę Ci tą fotę, bo nie umiałam wysłać przez tel (? nie wiem jakim cudem) a teraz zgrałam fotki bo moje maliny musiałam zgrać :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961603 przez magmus88
Aklim właśnie! Ja teraz też będe miała pracę o regularnych porach i będę mogła mierzyć temp :) Super :D zawsze chciałam to w ypróbować :D moze mi się uda...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961609 przez Asiaa
Chudzinka to teraz niech wszystkie ładnie się dzielą :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Miluniaa nawet jeśli trzeba będzie wspomóc jajniki w pracy to przecież nic złego, a może dzięki temu szybciej się uda? ;)

Agni :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Magmus malinki ładne :)
Podziękowania: Chudzinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961616 przez moofka
Hej dziewczynki, ja na sekundkę.

Chudzinka zaciskam za Wasze czworaczki!!! :kiss:

Asiaa mam nadzieję, że ten jeden wynik na niczym nie zaważy. A inscenizacja niech będzie udana :kiss:

O Jureczku dzisiaj myślałam bo ma uro i kurka wiecie czego Jej życzę cały czas....

Resztę buziakuje i uciekam bo Zośka nam gorączkuje.... Także cioteczki trzymajcie i za nas co by szybko przeszło :dry:
Podziękowania: Chudzinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961627 przez ann-sunshine
Dzień dobryy

Aklim jednym temp spada na dzien czy dwa przed okresem a innym dopiero w dniu okresu. W kazdym razie jak ladnie utrzymuje sie wysoko po owu do @ to jest nadzieja

Asiaa to czekamy na optymistyczne wiesci po rozmowie

Moof zdrowia dla Zosi

Magmus takie zycie, sami musicie zdecydowac czy odkladac starania czy nie.
Podziękowania: Chudzinka, aklim88

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961628 przez zancik
dobry :)
Ann ja to codziennie mam ochotę na coś innego :laugh: a to winogrono ,lody,sajgonki.gołąbki,kopytka,twarożek ze szczypiorkiem a i gumy mamby mniam mniam ;) Ale sera żółtego który przed ciążą uwielbiałam nie tkne :sick:
Martyna brzuszek troszkę już widać :) może pózniej wrzuce fotkę ;)
Moof zdrówka dla Zosieńki :kiss: :kiss: :kiss:
Asiaa :kiss: :kiss:
Magmus decyzja należy do Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl