BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu #1006576 przez aggi
izabela mój zawsze w nocy jest w domu. No w 99% ;)

U nas w rodzinach bliźniaków brak :-)

ziaa a ta twoja @ już jest?

pumcia temat rodziny od s to temat rzeka... niestety ale Maks w swój roczek zamiast przyjmować u siebie gości to był z nami tam :sick: a wogóle masakra mógł się urodzić 5 albo 7 ...

pumcia tamtum verde można w ciąży, prenalen to też specjalnie dla ciężarnych seria jest. Zdrówka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006577 przez aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006580 przez Pumcia
Nat - nie mogę się już doczekać :woohoo:

Aggi - oooo dzięki. Właśnie tak myślałam, ze jak mi się jeszcze pogorszy to musiałabym coś wziąć żeby nie doprowadzić się do jakiegoś stanu zapalnego. Wiem, ze przez klimę bo u mnie dwie już na antybiotyku - muszę pomajstrować przy niej i zmienić temperaturę bo jak mi się cała załoga rozchoruje to dopiero będzie problem ;/ No właśnie o to mi chodzi - dlatego wolałabym urodzić w żadnym z terminów kogoś " ważnego " w rodzinie ;) ( zamotanie zdanie - ale wiem, ze rozumiesz co autor miał na mysli :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006582 przez aggi
pumcia dokładnie ja w ogóle to chciałam żeby Maks lipcowy był bo nikt nie ma u nas w lipcu urodzin. Święty spokój by był ;) nawet przez chwilę miałam taka nadzieję na ten lipiec bo lekarz był pewny że Maks w lipcu już będzie na świecie. Niestety ;) jak pech to po całości :/ ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006583 przez ziaa
aggi nie, @ nie zaszyciła mnie jeszcze swoją obecnością :( Ja czekam, ziółka czekają a tu nic :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006584 przez aggi
ziaa a może jakiś tescik? :p bocian od nat czeka :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006587 przez ziaa
Był w sobotę, ładny taki, negatywny ;p Ty mi tu jęzora nie wyciągaj tylko @ podeślij ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1006588 przez Nefri
Nat wspaniała wiadomość, że z dzidzią wszystko dobrze. Nie przepracowuj się za bardzo. My nie mamy z kim małego zostawić wieczorami, więc bardzo rzadko gdzieś wychodzimy, raczej ciągamy wszędzie ze sobą małego. za niecały miesiac jedziemy do Wisły, oczywiście z Tymkiem, na urodziny męża. Przejedziemy się kuligiem, ciekawe jak mały zareaguje.
Aklim też bym chętnie taki dzień z mężem spędziła, zazdraszczam ;)
Miśka ja witaminy łykam dopiero od 14 tygodnia, tak mi zaleciła moja gin. Omegamed Optima dha. W poprzedniej ciąży mija gin nie pracowała w szpitalu, w którym rodziłam, ale nie miało to żadnego znaczenia, bo opiekę miałam rewelacyjną i prawdą jest, co pisze Aggi, że podczas porodu są przy Tobie i tak głównie położne. Moja poród po 16 godzinach skończył się cesarką, bo nie miałam już siły a młody wystawiał głowę i chował. Teraz prowadzę ciążę i tej samej gin, ale ona od niedawna pracuje w tym szpitalu, w którym rodziłam Tymka i teraz też zamierzam, więc ona będzie mi robić cc.
Emilia ja mam pakiet Luxmed z pracy, więc za badania nie płacę w ogóle. Do gin chodzę prywatnie, bo ona niestety już nie pracuje w Luxmedzie ( w poprzedniej ciąży jeszcze pracowała) i mam dwie karty ciąży, jedną od mojej gin a drugą z Luxmedu i dzięki temu mogę robić w Luxmedzie bezpłatne badania na podstawie skierować od prywatnych lekarzy nie związanych z Luxmedem.
Brown czekaj więc cierpliwie do środy, może jednak ta małpa nie przyjdzie. A jak nawet przyjdzie, to głowa do góry, miałaś się nie nakręcać, w końcu się uda. ja w miesącu, w ktorym się udało, stwierdziłam, że na bank się nie uda i tak, nie byłam zrezygnowana tylko postanowiłam przebadać sobie hormony i byłam pełna nadziei, że jak coś nie tak jest z hormonami, to dostane od mojej gin jakiś magiczny lek i napewno w kolejnym miesiącu sie uda. No i może też dzięki temu nastawieniu się udało. Dodatkowo naprawdę uwierzyłam, że ten Castagnus pomoże. Nie spodziewałam się tylko, że tak szybko, czyli już w pierwszym cyklu.
Ziaa zajebisty awatar :laugh:
Pumcia śmiało możesz pić syrop Prenalen, nawet bez konsultacji z lekarzem. Piłam na początku ciąży i teraz ostatnio, jak byłam przeziębiona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006589 przez brown24
Ziaa to może tak na bete? szczerbulku :laugh: , ja jak w srode nie dostane to to w czwartek znowu test albo becior.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006591 przez ziaa
A po co na betę, Dziewczynki B) no przecież pan test już by coś pokazał chyba co? :dry: tym bardziej, że teraz to ja już taka zupełnie bez objawowa jestem, ani cyc nie boli, ale brzuchol, no heloł, takie rzeczy się nie zdarzają ;)

A wiecie, że ja mam protetyczne wykształcenie? A tu mi Szatan Pumcia takiego szczerbola pięknego z dedykacją stworzyła :D muszę odpalić program i sobie uśmiech sprotezować :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006594 przez Sandruska1995
Ale wystrzeliłyście :P 25 postów , wiele lepiej niż weekend :cheer:

A z bliźniakami to co 2 pokolenie niby słyszałam , tak? Mojego M tata ma rodzeństwo bliźniaków , czyli nas się nie tyczy tylko ich dzieci tak? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006595 przez natB
Co do porodu jeszcze ja rodziłam 4 h, u mnie też może była inna sprawa, bo miałam indukowany poród.. Nic się nie działo naturalnie heuh :P.. Położna położna, ale większe wsparcie i tak miałam ze strony lekarki, to ona w sumie czuwała nad tym, żeby położna się ogarnęła :P wiadomo co szpital to inne zasady.. Jeśli masz wybór kilku szpitali w koło to warto popytać i pozwiedzać :P.. Co prawda ja z opcji,, zwiedzania,, porodowki nie skorzystałam, poszłam na żywioł i to było najlepsze rozwiązanie :).. Szłam z myślą, że dziś urodze i koniec :)

nefri kulig? Za miesiąc :P qle ze po trawie ;P.. My jedziemy do Karpacza w styczniu, jeszcze w trójkę, ale juz w czwórkę heh :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006597 przez Nefri
Nat no taki kulig po asfalcie - koniec i wóz, nie sanie ;) ale już organizują, więc się zapisaliśmy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006598 przez Izabela
ziaa no co spojrzę na Twój awatar to się uśmiecham. Wykształcenie protetyczne powiadasz, hmmmm nie widać :evil:

sandruśka - no niby teoretycznie Was to nie dotyczy. Ale kto wie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1006600 przez natB
nefri a dlaczego będziesz miała cc? Coś jest nie halo?.. Ja za dużo nie chce myśleć o powodzie, chociaż teraz dużo bardziej mam stracha.. Wtedy na porodowke jechałam tak wiecie że strachem lekka obawa, ale bardziej byłam,, podjarana,, tym wszystkim i starałam się być,, luzacka,, :P na prawdę.. Na spontanie zajęłam miejsce na porodowce i hej z koksem :P tak to wyglądało u mnie.. Tak samo mój S. Do tego podszedł, pamiętam jak zaszły się w kąciku z newsweekiem :P położna przyszła pyta się gdzie mąż, a on kuka za firanki ze zdziwieniem i mówi,, a tu jestem,, :P śmiesznie ogólnie.. No i co zapamiętałam to koleżanka obok, która totalne arie odwalala, a ja z przerażeniem się pytałam czy to tak boli :P no wesolo heh :).. Jak juz Wład się pchal na świat to już nie było mi tak do śmiechu, ale juz totalnie nie pamiętam bólu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl