BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1014431 przez aggi
Dzień dobry ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


pumcia no widzisz ! widzisz jak łatwo człowieka zranić? się hamuj na następny raz !!!

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

pumcia i nie, nie pogratuluję CI wygranej hahaha :P

nat kope lat ! aż mi się zrymowało :D
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ło matulku aleś TY chudzinka niczym te murzynki z Afryki z wielkimi brzuszkami :blush: ślicznie wyglądasz :*

miśka ja w ciąży nie jadłam jakoś super dużo. Wręcz nie miałam ochoty a najbardziej smakował mi chleb z pomidorem :P Jadłam 3x dziennie przez pierwsze 4msce :D

co to gadacie my zaczęliśmy 'starania' jak mały miał 6miesięcy :D Jak teraz pomyślę że miałabym w domu już noworodka i takiego łobuza Maksa to chyba dobrze że się tak od razu nie udało :P

nefri widzisz ja też jak mały skończył 6mscy to hormony przestały tak dawać w kość i to całe macierzyństwo :) I te 6 mscy to już dziecko takie fajne jest :) Ale u mnie na różnicę 2 lata nie ma już szans a szkoda..

zoi to przed samymi świętami zobaczysz swojego okruszka groszka :kiss: :kiss:

pumcia ja cały rok w skarpetkach :D Nawet śpię w skarpetkach, a jak S do złości mi niekiedy ściągnie to potrafię się obrazić ooo :D Bo tak mi 'łyso' bez :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Izabela a robiłaś badanie hormonów? prolaktyna na przykład? bo to plamienie przed @ nie powinno mieć miejsca. clo to clotilbelgyt - taki lek. Dzięki niemu pęcherzyki rosną :)

magmus oj wiemy wiemy bo siostrzeniec od S ma 15te urodziny i dzisiaj popołudniu musimy do niego jechać
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014432 przez aggi
i jeszcze na nową stronę się załapałam :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014448 przez ziaa
Cześć Pięknozje! :D

Cóż za piękny piątek trzynastego!!! :D
Dziś 1 dzień mojego nowego cyklu, tak, tak, dostałam okres. :woohoo: Przyszedł w nocy, taka niespodzianka! :D Czad! Zamiast zaczynać nowy cykl za 10 dni mam go już dziś :D
Pani doktor powiedziała, ze w takim razie jedziemy dalej z podwójnym clo i widzimy się przy pozytywnym teście ;D ( nie będę miała teraz monitoringu bo moja gin nie zdąży wrócić z urlopu, a ta wyjeżdża w tym czasie na sympozjum. Pójdę do mojej 30.11 jak tylko wróci i powinnyśmy wtedy zobaczyć czyste jajniki po udanej owulacji ;)) Zaleciła mało stresu, bo mam wymalowane na twarzy jak mnie to wszystko stresuje, także dziś idę biegać wieczorem, a później win :D
Magmus! Czekam na Ciebie! :D Przypomnisz mi ile powinnam brać wiesiołka, cobym znów na luzaku nie jadłą po jednej tabletce dziennie ;p :whistle:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Izabella! Dzielna bądź i nie łąm się, każdej z nas się uda :) Ty może zacznij na razie terapię win, co? Wieczorne winko, relaks i przytulanki, co? :) W miłej atmosferze :)

Nat witamy chlebem i solą! :) Trzymam kciuki za opaski! Niech już coś Ci zacznie pomagać bo chudzinka z Ciebie niemiłosierna! :D

Szatanica, jaśnie Pani! :D No moje gratulacje! Tak wyróżnienie, że hoho :D Trzy stówy już wydane u sowy? :woohoo: :silly:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Miłego dnia panienki i panie! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014451 przez aggi
ziaa wiesiołek bierze się go od 1dc do owu a potem odstawia. 1500-3000mg. A przy clo można go brać??
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Izabela ziaa ma rację, Maks powstał przy 'terapii' win :P Było winko, miła atmosfera i bach :) Ale też długo nam zeszło

Dziewczyny co się tak ociągacie ?! pisać mi tu :silly: która kiedy ma mieć @???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1014452 przez ziaa
Aggi o ile się nie mylę to magmus wrzuciła tu fragment artykułu o tym, że clo negatywnie wpływa na śluz właśnie i zaleca się stosowanie czegoś na jego poprawę. Popraw mnie magmus jak coś kręcę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014454 przez aggi
ziaa zgadza się, mi się pomyliło z castagnusem że nie należy go brać przy clo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014456 przez natB
magmus dla mnie każdy piątek to piąteczek piątunio :D hah i wolne :D.. a wiecie, co ja teraz robię LEŻĘ w łożku :D tosz to święto... mały śpi... a to dzięki mojemu S. musi dziś trochę pomóc ojcu na polu, więc o 11 zmyliśmy się z pracy UF UF :) jak dooooobrze :)

aggi nooo siema ema :)...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

No właśnie jak człowiek sobie pomyśli, że miałabym mieć teraz małego bąbla w domu i Włada ojj chyba nie ogarnęłabym tego :P w sumie się cieszę, że będzie dużo starszym bratem niż na początku zaplanowałam :P

pumcio fajnie, że syn B) B) mi się marzył pierwszy syn :D i był i jest NAJUKOCHAŃSZY :D:P. a teraz będzie idealnym starszym bratem heh :)

ziaa eee no to co powodzenia w nowym cyklu :D
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


zoi szybko zleci :)...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1014457 przez Miluniaa
natB
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Puma obiecuje, że już nie bede tak szybko rozkładać ale Ty tak długo też cnotki z siebie nie rob, wypośrodkujemy i bedzie ok :whistle:
Zia nowy cykl nowe nadzieje :D
Co do clo i castangusa ja stosowalam razem i jeszcze do tego wiesiolek :D żyje i jak widać poskutkowało :woohoo:
aggi ale Ty młoda jesteś ja to zaraz 30 :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014462 przez ziaa
Nat, u nas nigdy nie było w tej kwestii źle, ale teraz jest zdecydowanie najlepiej i najczęściej :) Mam nadzieję, że to nic poważnego, e! To na pewno nic poważnego! :) Może coś Ci się nadwyrężyło, albo tak jak piszesz zapaliło i zaraz wszystko wróci do normy :)

Agii dziś piątek, piąteczek, piątunio, także winko i nadrabiacie :)

Opowiem Wam anegdotkę związaną z bieganiem, luźno związaną ;p
jak szatnica wie, ja należę do małodupców, w sensie szczupła jestem, ale bardzo lubię sport. Wiąże się to u mnie jednak z szybką utratą wagi, więc jeśli chcę iść pobiegać to muszę cały dzień dużo jeść, albo nadrobić wieczorem... I tak, wychodząc z domu pobiegać, zamawiam pizze :D Na godzinę później :D 45 minut biegam, 15 biorę prysznic i zasiadam do wielkiej pizzy! :D Nawet dostawca wie, ze nie może przyjechać wcześniej - bo będziemy pod prysznicem, ani później, bo głodna mogę go zabić wzrokiem! :D I tak o to również dziś będę miała poprawione krążenie, endorfiny we krwi i wielką pizzę na talerzu :D Polecam! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014463 przez Pumcia
A ja siedzę w Zusie, dziś ich kolej - muszę komuś napsuć krwi bo nie wytrzymam :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014464 przez ziaa
Uuuu :D Jakaś nieszczęsna pani trafi na pumcie o ostrych pazurkach! :D Mogłabyś już w piątek je oszczędzić, bidulki takie urobione, ze szok ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1014466 przez aggi
Nooo w końcu się dziewczyny rozruszały trochę :) Przychodzę z drugą kawą i mam co czytać :blush: nat brakowało tu Ciebie i Twoich długaaaaaaaaśnych postów :D Maks po ponad godzinie gadania w łóżeczku do misiów i płaczu i w ogóle w końcu padł.. był tak zmęczony, ale spać to nieeee... więc go pobujałam na rękach (rany jaki on ciężki ! :ohmy: ) i padł. Kamień z serca ;) bo potem by mi do wieczora nie wytrzymał.

nat o matko rzeczywiście głupota :blink:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
oj ale się ciebie problemy trzymają :( A SIO !!! oby to nic poważnego i koniec złych przypadłości

milunia podobno II trymestr jest najlepszy na przytulanki :D Bo w pierwszym jest strach, a w III już brzuch mega ciąży.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
ja czytałam że jak się bierze clo to nie powinno się brać nic innego żeby nie przestymulować organizmu. No ale zawsze lepiej conajmniej lekarza spytać.

ziaa nooo piąteczek, a jutro S do pracy znów. Popołudniu czekają nas urodziny siostrzeńca od S. Poraaaaaaaaaaażka :P haha z pizzą niezłe :) Fajnie tak móc sobie poużywać. zazdroszczę :)

nefri nat jaki rozmiar noszą Wasi chłopcy? nie macie jakiejś bluzy albo koszulek na zbyciu na 92?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014468 przez natB
aggi no głupota jak nic...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ej zamówiłam dla małej używaną karuzelkę z Tiny Love z projektorem na grupie fb... ale powiem Wam, że niby po jednym dziecku, a w średnim stanie.. no nic gra, kręci się, świeci, troszkę muszę ją wyczyści, bo śmierdzi mi "fajkami" XD XD.. dałam 60 zł, a nowa kosztuje jakieś 200 zł. przeżyję :P heh :)

CO do bluzeczek kochana Wład jest drobniutki on do dziś nosi 92 rozmiar, więc musisz poczekać na Włada koszulki :D hehe :P..

ziaaa jak możesz pisać o takim jedzeniu!!! aaaa nie lubię Cię :evil: :evil: :blush: :blink: :( i co ja teraz mam zrobić? mieszkam na wsi, nie mam nigdzie pizzy w koło... yhm yhm i w dodatku w ciąży jestem :P heh...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No i co miałam jeszcze napisać, że idę zaraz lepić pierogi :D dla mnie ruskie, a dla Włada z serem :) jest czas póki śpi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1014470 przez zoi
Byłam na potwórce bety i jest 175, więc przyrasta ładnie. Następną zrobię pewnie za ok 2 tyg, bo przy ostatniej ciaży już wtedy było widać, że źle przyrasta.
Muszę Was lojalnie uprzedzić, że znów mnie pewnie "chwilowo" nie będzie, jakoś nie po drodze mi do kompa ostatnio, ale na pewno niei zniknę bez śladu :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014471 przez ziaa
Ojjj Nat no przepraszam! :D Ale mina dostawy pizzy za każdym razem jest tak imponująca, jak mąż mówi, o! "Żona właśnie wróciła z biegów to sobie zje", że na prawdę poprawia humor, użyj wyobraźni :D
Ale u Ciebie też się pysznie zapowiada! :D JA pierogi to lepię tylko na wigilię, ale za to stado pierogów dla osób ;p

Aggi, może jednak będzie miło popołudniu? Trzymam kciuki! :)

Pumcia, a jak wygląda Twój brzuszek? :D Poka fotę! :) Moze być z zusu! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl