BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1014653 przez Izabela
Ah i kupiłam dziś ten castagnus. Wzięłam dziś pierwszą dawkę -2tabletki. Zobaczymy co to będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014654 przez ziaa
up

Izabela - dobrze będzie! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014657 przez Izabela
ziaa oj będzie, będzie. Inaczej być nie może.
Lecę do kina na bonda. Idę się ogarnąć i do jutra :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014669 przez Pumcia
No pewnie, imprezujcie sobie i pijcie póki możecie :evil: taka tu cisza, że gadam do siebie jak poj...ana :whistle: :evil: :woohoo: helllloł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1014670 przez ziaa
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014671 przez ziaa
heellloł :D Jestem tu :D moje domowe biuro ma opcję -> wejdź prędko na forum! :D :woohoo:

Intryguje mnie zniknięcie brown.... B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1014673 przez Pumcia
He he brown sie kamufluje albo . . . ma duzo stosunkowo udanych dni i nie ma dla nas czasu :whistle:

aleeeeeeeeee nieeeeeeeee sprawdziłam tę Cizie Mi i logowała sie dzisiaj - klawiaturę jej odebrało ? :woohoo:

Miałas byc na imprezce czyz nie ? Moje kumpele wypiły u mnie piwko, zjadłyśmy i poleciały na miasto - nienawidze ich :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014674 przez ziaa
Nieeee.. ja miałam być ( i jestem ) w moim domowym biurze :D Zajadałam burgera, zapiłam piwem i pisze opisy zabaweczek :D i zabawiam internetowego Szatana :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014675 przez Pumcia
Pracę domową Ci zadali Diable wcielony ? :evil: no tak, żeby głupoty Ci do głowy nie przychodziły musieli Cię czymś zająć :woohoo: wchodziłam dziś na stronę Twojego sklepu bo szukam prezentu przyjaciółce która urodziła w poniedziałek. Podobają mi się lampki z hologramem :whistle: . Ps. nie ma to jak zdrowa żywność :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1014676 przez ziaa
Hahahah, nie ma to jak dietetyk w domu który zajada sie tymi zdrowymi objadkami :D Ale my to dwa takie żdzarte egzemplarze, mama czasem mawia, ze nas to lepiej ubierać niż żywić :silly:
Na pierwszy prezent polecam jeszcze maskotki szyte przez panią w ramach rękodzieła! Sa śliczne, słodkie i z super mięciutkiego minky :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1014677 przez Pumcia
Tak widziałam :woohoo: piękne są :evil: ale oni mają tyle maskotek, bo ma 3 letniego chłopca i wiem, że zabawki im się w domu nie mieszczą :silly: taką lampkę to ja sobie pomyślę - strasznie mi się spodobała Kubusia Puchatka, słodka jest ;) dietetyk w domu ? łłłłłło matko - to ma dietę cud : cudownie się odżywiać i niczego sobie nie żałować :evil: :evil: :evil:

Z dedykacją dla Brown :




A i te lampki są z projektorem a nie hologramem - literówka się wdała :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014678 przez ziaa
Uwielbiam ten tekst z obrazka! :D
Czaję się też na kubek z napisem: rządzenie światem zaczynam od kawy! :D
Dieta cud to również: jem wszystko a jak schudnę to będzie cud - to moja dieta na zawsze :D

Kubuś z balonikiem jest słodki :D Jest też nowość od fisher prica zestaw prezentowy do karmienia. To w sumie tez fajny, przyszłościowy pomysł :) Ekstra też jest przytulna sówka - no słodka na maksa i cicho pohukuje i gra, uwielbiam te jej pasiaste galotki :D i zobacz sobie jeszcze hipcio uspokajacz z projektorem - jest słodki, mięciutki i do położenia wszędzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1014679 przez Pumcia
Ha ha ha ja to się śmiałam, że te uspokajacze dla mnie by się przydały a nie dla dziecka - po ciężkim dniu w pracy jak znalazł takie odmóżdżenie :woohoo:

Mam koszulki małej Mi ale tylko w nich spie :lol: niestety są słabe gatunkowo :dry:

Ale mój tekst nr 1 to :
" To, ze się do Ciebie uśmiecham wcalenie musi oznaczać, że Cię lubie. Mogę na przykłąd wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach. " :evil: :evil: :evil:

Albo " znam doskonale 3 języki : ironie, sarkazm i przekleństwa "

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1014680 przez ziaa
o jaaaaa.... Z tym uśmiechem to piekło na maksa! :D B) :evil: :evil:
Widzę, ze na co dzień powinnaś chodzić w takiej koszulce:

Załącznik nie został znaleziony


:D
No to sobie zrobiłyśmy prywatne forum, a co! :D Jak nie pilnują to mają :D :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

PS. Zauważałam, ze nadużywam emotikonki z szerzącym uśmiechem :D :D :D :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1014681 przez Pumcia
Najwyżej pominął dziewczynki jutro ze 2 strony chyba, ze będzie im się nudziło i do kawy głupotki poczytają :whistle:

Chociaż w emotikonkach możesz się poszczerzyć - bo z awatarem nie poszalejesz :lol:

Kochana ja tak wyglądam, że w życiu nie powiedziałabyś że mogę komuś szpilę wbić. Już nie jedna osoba jak mnie poznała to tak powiedziała :whistle: i w takiej koszulce wyglądała bym jak nie jedna grzeczna dziewczynka z rysunkiem pszczoły i napisem : bzyyyyyyykam na boku :sick: nie wiem czemu ale wnerwia mnie takie coś ;) na siłę próbują być zajebis.... jahhhhhhhhhh

A gdzie mąż ? uspokajacza mu zapodałaś i poszedł lulu ? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl