BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 3 miesiąc temu #1028810 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028813 przez Nefri
Brown dokładnie tak jak pisze Aggi, powtorz bete za dwa dni. Dopóki nie ma @ to nigdy nic nie wiadomo, a dziwne to, bo @ się opóźnia i te testy jednak coś pokazują. Także dopóki @ nie przyjdzie traktuj się jakbyś w ciąży była, zeby w razie coś sobie i dziecku nie zaszkodzić.
Cornick ja uwazam, że pampersy są przereklamowane a cena promocyjna za nie niejednokrotnie jest wyższa, niż regularną cena za dady, które wg mnie są bardzo fajne. Ja od początku z Erykiem używałăm rozmiar 2 pampersow, bo dostałam dużo w prezencie i pol opakowania rozm 2 z Rossmann, ale zrobiły się za male i obecnie używamy 3 dady.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028814 przez Nefri
I jeszcze raz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028815 przez Nefri
I jeszcze jeden ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028816 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028825 przez niagara
cornik najlepiej jest przeliczać na cenę za szt. ponieważ pieluchy występują w różnych opakowaniach i już nie raz zdarzyło mi się że te w promocji były droższe niż po cenie regularnej. Po za tym im większy rozmiar tym wzrasta cena za szt. My zaczynaliśmy od 1 pampers active baby przez około 2 m-ce, ale tu jest wyjątek bo te są akurat droższe niż 2 ;) Nie polecam pampers sleep&play przeciekają, są sztywne i brzydko pachną. Generalnie przez 1,5 roku jechaliśmy na pampersach, później przerzuciliśmy się na zamienniki i mogę polecić dady z biedronki i babydream z rossmanna. Porównywalne do pampersów a w promocji ceny dużo niższe :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028829 przez magmus88
Matko dziewczyny... chyba faktcyznie muszę już iść na te L4 żeby za Wami nadążyć :D

Hahaha cornick :D skąd masz moje zdjęcie?? Sorki... w sumie nie moje... nie te cycuszki :PP

Nowa - ja miałam monitoring z NFZ.... pogadaj z lekarzem :) później u prywatnego też miałam... ale jechałam do neigo w dniu kiedy test owu był pozytywny :)

o aggi - masz kontakt z chudzinka? To ją okrzycz ode mnie.... moze by tak wpadła, i pokazała małą?? Olała już nas totalnie :PP

aaa Nefri - jaki śliczny cudaczek :)

Brown - kolejny miesiąc przyjemnych starań przed Wami :)

Cornick - Już zbierasz pampersy?? hehehe Ja raczej też będę jechała na dadach.... widzę jak się u siostry sprawdzają :)

Ale miałam dzisiaj koszmarną noc.... w ogóle się nie wyspałam... jestem jak facet - mam katar - walczę o życie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028847 przez Nowa...
Ja to chyba czymś się przytrułam i dlatego tak kiepsko się czuje. Ja dość intensywnie ćwiczę na rurce, co by zgubić zbędne kilogramy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028848 przez aggi
B) mam tablet i nie zawaham się go użyć :-) oby mnie nie pokasowało bo się pogniewam :p

nefri słodki ten Eryk Twój!!! Ach :kiss:

martyna trzymam kciuki za monitoring :-)

nowa przede wszystkim musisz wrzucić na luz. Nic tak nie pomaga jak spokój :-) testy raczej się nie mylą, pokazują skok lh przed owulacja.

brown ja to nic nie chce mówić ale mój cykl też jakiś dziwny albo moje siuśki straciły moc :p mam 19dc i nadal negatywny na owu... ech jak pech to pech.

pumcia jak skasować swoje wpisy na forum? Szukałam i nie umiem znaleźć ;) do malowanej lali mi dużo brakuje :p ale kciuki za mnie trzymać możesz :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028849 przez aggi
nat pięknie malutka waży :* trzymam kciuki za dalszy rozwój wydarzeń :*

cornick słyszałam kiedyś info że Dady lub tesco loves baby (te też polecam uzywalismy :-) ) produkuje ten sam producent co pampersy oryginalne. Nie wiem na ile to prawda ale jakościowo są na prawde super :-)

magmus uwierz że chudzinka to kobita która na miejscu nie usiedzi i ciągle zajęta :-) ale podesle jej wiadomość że tu na nią czekacie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1028857 przez brown24
Corncik dzięki :laugh:
Nefri,Aggi pewnie tak zrobię.Chociaż od wczoraj mnie lekko pobolewa podbrzusze i piersi wiec pewnie @ w natarciu.
Magnus zdrowka!
Aggi a jakies inne objawy ovu masz? Śluz? Moze to Twój czas, do wyra! :whistle: I postów chyba nie da się usunąć,jedynie edytować ;)
Nat super wieści,dzielna Helenka:*.300km jak będzie się cos dzialo, czyli co jak zaczniesz rodzic? Chyba powariowali, ja 80 balabym sie jechac... A Ty bedziesz rodzic naturalnie czy cc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028859 przez brown24
Zziajany Ziajku :laugh: A ktory dzien cyklu u Ciebie? Moze za wczesnie testowalas zielarko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028863 przez aggi
brown wiesz co w jeden dzień sluzu miałam, potem cisza. Podbrzusze niby coś tam ćmi ale przy pozytywie na owu było ciut inaczej zawsze.. już sobie nawet wkrecilam że mi zioło zaszkodziło :S no ale czekam dalej, dziś też siurac będę. Raczej nie przegapilam? Bo testowalam od 13dc.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028864 przez Pumcia
Aggi - Brown dobrze gada :whistle: całkowicie nie da się usunąć postu. Ja edytowalam i wstawiłam w to miejsce buźki :P
A zioła myślę, że by Ci nie zaszkodziły . . . A może to właśnie ten jeden w roku cykl bez owulki :blink:

Zziajany Ziajek :woohoo: :evil: hahhahaha ja przeczytałam zjarany :woohoo: No co ? z Ziolem mi się skojarzyło :P

Lecę do szkoły rodzenia - bez odbioru :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028865 przez aggi
pumcia najpóźniej pozytyw mi w 21dc wyszedł więc jeszcze jest szansa ;) albo bezowulacyjny mam faktycznie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl