BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 2 miesiąc temu #1028965 przez brown24
Sandruska to powodzenia :laugh: Chyba jednak wolałabym tam mdleć :laugh:
A co będzie u mnie czas pokaże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028966 przez brown24
Popycham B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028967 przez brown24
I jeszcze raz.Hop siup :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028968 przez brown24
:angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028975 przez aggi
Witam się. Tak jest 4.45...nie zmruzylam oka.. od 24 strasznie napitala mnie pęcherz :( latam do kibelka co chwila.. a nie mam furaginy :( wszyscy śpią, apteka całodobowa 6km od domu.... czekam na 6 jak na zbawienie może tata mi podskoczy do apteki.. Maks też poplakuje co jakiś czas. Ciężka noc, bardzo ciężka. Może nie czuję zmęczenia, ale nie wiem jak będę funkcjonować przez dzień. Ughh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028976 przez aggi
kamka jeśli dopiero zaczynasz to polecam od razu po @ testować?codziennie aż do pozytywu. Wtedy będziesz miała ładnie pokazane jak u ciebie sytuacja wygląda. Kolejne cykle już można w okolicach dni plodnych. Chyba że będziesz miała dużo testów to możesz codzień robić.

brown mój byk 'zdechł' i
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


ziaa ja powiem ci tak. Ziolka pije się 3msce. Wtedy mają szansę zadziałać tak mi się wydaje. Bo castagnus też się 3msce ciągiem bierze. Ja na twoim miejscu bym zioła dalej piła jak już zaczelas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028977 przez aggi
niagara elegansio u mnie to samo co u ciebie czekam na maliny :-)

sandra twarda babka jesteś dasz radę na pobraniu :-)

Miłego... dnia w sumie już ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028982 przez magmus88
Kurcze dziewczyny - wczoraj przeleżałam całe popołudnie, w prawdzie to przespałam.... i całą noc. Dziś już od 7 jestem na nogach... Mam w planach jeszcze dziś się wygrzać w łóżeczku, zeby tylko mi się poprawiło, bo jutro do pracy muszę iść :( ale planuję na piątek znowu wolne więc znowu będę leżeć ehhehe. Oby tylko mi przeszło bo będę miała płaską dupke :P

OOo - teściki w końcu jakieś na forum :) szykują się upojne noce :evil:

Widzisz Sandra - a tak narzekasz na tą teściową :P

Aggi - Ty bidulko :* przytulam mocno.... gdzieś to sikała za rogiem, ze Cie przeziębiło?? Oby Ci szybko przeszło. Tez nie lubię tego bólu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1028983 przez brown24
Aggi strasznie Ci współczuję,nie cierpię tego bólu i ciągłego biegania do kibla.I jeszcze Twój chłop...ehh wszystko na kupę.Mam nadzieje ze już ktos Ci podskoczył po tabletki.Trzymaj sie :kiss:
Magmus dla Ciebie tez zdrowka :*
A ja
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028985 przez aggi
Spalam dzisiaj 6-8 szaaaał ;) tata obiecał podrzucic mi tabletki. Ciut lepiej mi, w nocy faszerowalam się woda z cytryna wycisnieta. S zebrał dupe i przed 6 pojechał do pracy.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


magmus powiem Ci że ja kocham spać, a w ciąży to ciągle w łóżku siedzialam :-) zdrowiej :* no właśnie raczej chodzę porządnie ubrana itd, nie wiem skąd się do mnie to przyplatalo.. dawno nie miałam już.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028986 przez aggi
brown no Twój teścior jest tu mile widziany :-) sciskam kciuki :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028988 przez Pumcia
Cornik - jasne, że warto. Przynajmniej moją szkołę rodzenia mogę polecić - zajęcia prowadzą położne, podczas ćwiczeń tłumaczą wiele ciekawostek o dzieciach, porodzie i ciązy. Ja się wielu rzeczy dowiedziałam. Zdziwiłam się jak wczoraj zwróciły dziewczynie uwagę, żeby nie masowała brzucha bo może wywołąć przedwczesne skurcze :unsure: a pozniej nam wszystkim o tym opowiedziały - dla mnie osobiście to dobra rada, bo ja czasem odruchowo tak robię :whistle: U nas można chodzić z facetami ale żadna nie bierze - ja też sama chodzę z racji tego, że mój Mąż jest za granicą :lol: Kolejny plus takiej szkoły - jest darmowa :whistle:

Ziajek - ja tak czytam o tych wynikach, że coś masz niskie, coś wysokie, co możesz z czym łączyć a czego z czym nie, ile musisz czekać itd itp . . . i tylko na czytanie się skończy, nie pomogę bo nie mam zielonego pojęcia o czym mówicie :dry:
A co do porodu to też mam małe obawy. Mąż po świetach musi przynajmniej na tydz jechać do Niemiec, wróci pewnei kilka dni przed końcem terminu - a jak zacznę rodzić wcześniej ? Siostra się zaoferowała, że będzie u mnei jak Maz wyjedzie ale to nie to samo. Mąż mnei uspokaja, że 10 h i będzie z powrotem - i nie wyobraża sobie żeby Go miało nie być jak mu się pierworodny urodzi . . .ale ja trochę dygam :dry:

Nowa - plus za podejście :side:

Aggi - no ja myślę, że nie będziesz więcej ziółek obrażać :woohoo: Wersja dla ślepych buahahahahahhaha dziękiale jeszcze nie moja pora :evil:
I nie zazdroszę Ci tego bólu pęcherza - znam ten ból. A masz w domu żurawinę? albo zrób sobie nasiadówkę - powinno ulżyć :unsure: A co do Byka - to wybacz ale ise uśmiałam bo nie zrozumiałam o czym ty mówisz hahahah ale cofnęłam się do wcześniejszych wpisów i już wszystko jasne :woohoo:

Magmus - widocznie organizm tego potrzebuje, musisz się zregenerować i zbierać siły. Bierzesz jakieś witaminy ? Niestety organizm masz osłabiony . . . leż i śpij ile możesz :P

Brown - to ja dostanę takie fajne rzeczy na porodówce ? J achcę ja chcę . . . :evil: :woohoo: moga mi podać fuul opcje :silly: no dziwny masz ten okres :evil:

Fajnie jest popatrzeć na teściki, dawno nie wstawiałyście - co tam że Owu ale na początek dobre i to :evil: Miłego dnia Łobuziary :evil: :woohoo: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029001 przez aggi
pumcia ja codziennie pod prysznicem brzuch masowalam i nic się nie stało ;) a też słyszałam że niby to zabronione.
Nafaszerowałam się woda z sokiem z cytryny i herbatę zurawinowa wypilam, czekam na furagine coby dosadniej zadziałać. A mój byk no cóż.. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029003 przez Sandruska1995
brown ja tam dalej czekam na pozytywny test twój :cheer:

A ja jestem po " wizycie " poszłam zmierzyli ciśnienie, waga ( o zgrozo przytyłam 3,5 kg :blink: ) , mocz. Pobrania krwi nie robili. Potem weszłam do Dr. Zapytał się mnie tylko jak się czuje i tyle. Następna wizyta za 5 tyg. , dzień przed urodzinami. Będę miała prezent jak poznam płeć :woohoo: a bedzie widac chyba ze nam sie zakryje. Bedie to 19t5d. mam przyjść z M bo będzie robił dokładne USG.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029006 przez ziaa
Cześć Pięknozje! :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
, ale co JA NA FORUM NIE WEJDĘ?? ;p :evil: :silly:

Oj Aggi a to maskara! No popatrz popatrz jak Cię wzięło! Zdrówka życzę! Jak teścior dzisiaj? O byka lepiej nie pytam :whistle:
A jak już wcześniej wymyśliłam to co i Ty mi napisałaś, zostaję na razie na samych ziółkach i czekam na cud ;p w nowym cyklu tez w 21 dniu po prostu znów zrobię kontrolnie prolaktynę i pokaże gince jak sie spotkamy, niech coś wymyśli :whistle:
Brown a tak ogólnie to jak się masz? :)
Hhaha Szatanica, ale dzięki za chęci :) zawsze możesz mi po prostu napisać, ze jestem fajna czy coś! :silly: :laugh: :whistle: :evil:
Magmus zdrówka dużo, odpoczywaj zatem :)
Szandra, dobrze, że wszystko okej :)
NatB i jak tam? Widoki na powrót do domku sa?
Ciekawe co tam u Zoi bo jakoś chyba zniknęła czy coś....

Komu jeszcze co jeszcze? :) A! Pozdrowienia dla wszystkich! :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl