BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 2 miesiąc temu #1029308 przez majka1987gnoWlkp
Bry... Ja przelotem... Chciałam tylko napisać że Nat- piękne te gwiazdki!!! Zakochana po uszy jestem!!!

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029312 przez magmus88
Hej hej :)

Co do aparatu to skłaniamy się chyba ku sony. Mamy póki co takie dwa typy versus.com/pl/sony-cyber-shot-dsc-rx100-...yber-shot-dsc-hx400v

Sandra - super ta pościel. Podoba mi się :)

Martyna - wierzę w Ciebie... będziesz dzielna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029316 przez miri66
Suwaczek ustawiony
Podziękowania: Sandruska1995

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029319 przez martyna_z
Po wczorajszej wizycie u gina: z trzech pęcherzyków został tylko jeden, reszta przestała rosnąć, zastrzyk mam zrobić sama w niedzielę, podobno nie da się tego popsuć, wczoraj było jeszcze za wcześnie, dobra wiadomość jest taka że endometrium ładnie urosło, kolejna wizyta w czwartek żeby sprawdzić czy pęcherzyk pękł. A no i M powiedział że zrobi mi ten zastrzyk, nie wiem czy miał tylko chwilowy przypływ łaski dla mnie czy co, ale może jakoś damy radę...

magmus dzieki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029321 przez Pumcia
Aggi - to spoko, że już wszedł ten tysiąc. Szkoda, że sprawa nie jest nagłosniona bo pewnie dużo kobiet o tym nie wiem ;/

Kamka - żeby się nie rozpisywać, przeczytaj np ten artykuł :
praca.gazetaprawna.pl/artykuly/879469,se...macierzynskiego.html

Milunia - usunęłaś foto, dobrze ze zdąrzyłam zobaczyć małego śledzika - mimo, płaczu jest cudowna :evil:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Magmus - z aparatem nie pomogę, ale podpowiem : idz do sklepu z takim sprzętem, typowy fotograficzny, tak jest najprawde wykwalifikowana kadra, przynajmniej powiedzą na co zwracać uwagę. Chłopaki w fotoJokerach mają wszystko w małym paluszku, bo pracują tam przewaznie fotografowie weselni, pasjonaci i z dużym doświadczeniem. W marketach typu MediaMarkt, Expert, EuroAgd - sory ale ich o zdanie lepiej nie pytaj :whistle:
Co do nadrabiania seriali - to też myślałam, że sobie poogladam. Ale uwierz mi zawsze coś i jakoś słabo mi to wychodzi. Czas leci a ja mam jeszcze tonę prasowania dla małego, ostatnio zmotywowwałam się żeby poprać wiec pierwszy krok zrobiony :)

Sandruśka - fajna pościel i kuchnia ;)


Nat - śliczny ten pokoik :) o i kosz mojżesza :woohoo: fajna sprawa :side: jak się czujesz ? Teściów nie skomentuję, masz rację bierz to ze śmiechem - pewnie bardziej jej ciśnienie tym podniesiesz niż jak będziesz się denerwować. Nei daj jej satysfakcji :whistle:

Nefri - hahahhahahahah cytuję : Dobra spadać, b młody kweka ;) - spoko, już idziemy :evil: :woohoo: :lol: :P :cheer: :laugh: Może mu skarpetki nałożyłaś, dlatego czuje się nie swojo :)

Nowa - nie pomogę bo nie znam się na mierzeniu temp. :blink:

Niagara - no i co narobiłaś, że tak mężulka zdenerwowałaś i zawiązał na supełek ? Ty nie dobra Ty ! :evil: Miało być tak pięknie a wyszło jak zwykle :woohoo:

A ja wczoraj byłam na USG. Synek rośnie, waży 1500g, serduszko, płuca i cała reszta w normie, niestety znów nie mam zdjęcia 3d bo jak zwykle zasłonił się rączką no i łożysko z przodu trochę zasłania. Chyba nie doczekam się takiego ładnego zdjęcia na pamiątkę :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029324 przez Pumcia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029325 przez Julka1987
witajcie, chwilkę mnie nie było i nie nadążam czytać :)

mam dylemat bo dostałam więcej pracy teraz niż wcześniej i oprócz 8 h pracowniczych robię jeszcze w domu. Zastanawiam się zatem czy to dobry moment na starania bo już trochę przemęczona jestem. Oczywiście zdrowo się odżywiam i w ogóle, ale sama nie wiem co robić. Owulacja na przyszły tydzień. Mąż mój uważa, że dobry moment bo będę skupiona na pracy i nie będę myśleć nawet o ciąży. co Wy myślicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029326 przez Pumcia
Julka pamiętaj, że każda ciąże przechodzi inaczej. Zyczę Ci tego abyś przeszła bezobjawowo, ale pamiętaj że możesz mieć jakies uciązliwe dolegliwości więc sama powinnaś sie zastanowić co jest najważniejsze - ciąza czy praca - licz sie z tym, że możesz pózniej mieć problem ze skupieniem się na czymkolwiek :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029327 przez aggi
Witam weekendowo ;) u mnie śniegu tyle że szok od wczoraj nasypalo!! :blink: u was też??

ziaa melduje -2.3 kg i jeden grzech - we wtorek zjadlam kawałek ciasta na urodzinach ;) ile powinnam chudnac tygodniowo żeby zdrowo było? Podejrzewam że to sama woda przyslowiowa zeszła.

nat znów podrapal plecy w nocy :( szkoda gadać już mnie to wkurza, wpiątek mamy kontrolę i zaraz go do alergologa zapiszę. Twoi tesciowie to masakra ;) moi za to chcą maksowi kupić papcie bo mamy zimno niby w domu i podlogowka nie grzeje w całym domu, o. Taka wyrodna matka jestem że dziecku papci nie ubieram.

brown jak wyżej. Drapie się w nocy, w dzień nie, ale znów ma strupki na plecach. Ręce mi opadają już.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029328 przez aggi
nat maks też zaczyna dużo mówić ale 90% po swojemu :-) choć od kilku dni mówi 'dziadziuś' i 'tatuś' :-)

nefri gratulacje! Maks nie chce nocnika na oczy widzieć ;) czekam na lato z tym

nowa temperatura która nie jest mierzona rano przed wstanie z łóżka jest niemiarodajna! Mierzy się tylko rano zanim się wstanie o tej samej godzinie i po kilku h snu!

niagara mojemu się nie chciało ale wzięłam sprawy w swoje ręce że tak powiem :p też mam tego canona :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029329 przez aggi
miri śliczne suwaczki :-) takie wesołe :-)

martyna noooo to do roboty :D zaciskamy kciuki za jutrzejszy dzień ! I noc :evil:

pumcia gdzieś kiedyś wyczytalam mądre słowa że przynajmniej poprzedni rząd tak się nie afiszowal że da pieniądze kobietom. Po prostu podpisali co trzeba i dali. A nie tak jak wielka akcja z 500+ ;) to mój S się tak zdziwił jak wyszłam z wizyty, poszłam do auta bo czekał na mnie i zapytał co i jak a ja mu powiedziałam że mamy do szpitala jechać :p mina bezcenna ;)

julka sorry ale to ty powinnas wiedzieć czy chcesz się starać i czy chcesz tego dziecka. My za ciebie decyzji nie podejmiemy :huh: jak ktoś szuka 'problemów' i negatywów to zawsze je znajdzie. A jak ktoś bardzo pragnie dziecka to góry przeniesie by je mieć. To tak z doświadczenia dziewczyn które tu były i sa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029330 przez Miluniaa
Pumcia ja zawsze wstawiam na chwile i usuwam zeby nie zapomniec i nie zostawić w sieci :evil:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



A tak ogolnie to padam, moje dziecko zasypia o 2 ... macie jakies sposoby żeby odzwyczaić ? Bo pozniej rano odsypia ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029332 przez Julka1987
Aggi mi bardziej chodzi o to, czy siedzenie przed komputerem ileś tam godzin nie będzie miało złego wpływu na ewentualnie rozwijającą się ciążę, do tego przemęczenie i w ogóle. Dziecko chcemy, tym bardziej, że 2 ciąże już straciłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029334 przez Pumcia
Milunia ja to bym i tak rodziła nawet jakby N nie było :) pózniej by mu się ode mnie oberwało :P a przypomnij mi datę porodu :)

Aggi no właśnie o to chodzi, jakoś nie wszyscy są tacy, żeby ich po nogach całowac za to co się tak naprawde należy - oczywiście porównuję nas do innych Państw. Tam zadna rodzina nei zostaje na lodzie . . . He he e wierze, że mąż w szoku był - jak wczoraj zobaczyłam tamtego, to nie wiedziałam czy się smiać czy pomóc mu usiąść he he pobladł, zaraz czerwony, poszedł do kurtkę, ale nie założył bo położył w recepcji hahah chłopaczek przez 3 min tyle kroków zrobił że to komicznie wyglądało :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029337 przez Miluniaa
Julka nikt za Ciebie decyzji nie podejmie, ja też przed ciążą miałam mase pracy, ciągle cos musiałam robić zostawalam po godzinach ale pragnelam ciazy i jak zaszlam tylko ona sie liczyla wszystko poszlo na 2 plan, pomijajac to ze szybko poszlam na l4 zeby nie ryzykować i w sumie wiekszosc to sie nudzilam i odpoczywalam ;) Ale wychodzilam z zalozenia, ze za dlugo walczylam o ta ciaze zeby cos teraz zaniedbac :) I mam teraz nerwuska :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl