BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 2 miesiąc temu #1029162 przez Sandruska1995
milunia taki krzykacz? :blink: :laugh:

Aa! Będziemy telefon o mieszkanie 3 pokoje dla nas czy jest już :woohoo: czekam czekam.

Pisałam wam o kuchni dla małego co zamówiłam i musimy czekać 2 tygodnie? Tak , gdybym nie weszła na dziś na stronę tam gdzie zamówiłam to bym nie widziała że już wysłana i będzie jutro do południa :evil: mogli by chociaż zadzwonić i poinformować.

A ja właśnie się obudziłam. Zrobiłam obiad i padłam na 2 h, moje dziecko wstalo dziś przed 7 , było 5h w przedszkolu i dalej lata - nie spał :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029166 przez martyna_z
Miluniaa biorę! U mnie się wszystkie dzieci uspokajają ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029167 przez martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029168 przez martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029182 przez magmus88
Hahah Milunia - jaki słodziaczek :) Za mało nam się chwalisz małą!!! Fryzurkę ma świetną :)

Ja mam jutro i w poneidziałek wolne.... echhh.... ale będę się lenić heheh. W poneidziałek mam wizytę. trochę się boję bo słyszałam ostatnio kilka opinii, ze ten lekarz to gbur :(

Powiem Wam, ze chce już być na L4 żeby zaplanować trochę zakupy... zacząć powoli coś kupować.... Bo później wszystko na raz - będzie ciężko.
Chce tez kupić jakiś aparacik... I nawet miałam specjalną skarbonkę do której zbierałam :PP ze sprzedaży na OLX :PP i nawet już uzbierałam :P tylko nie mam swojego typu.... A może, któraś z Was jest specjalistką w tej dziedzinie?? :D:D hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029197 przez Sandruska1995
magmus ja dziś leniuchuje od szkoły bo czekam na tą paczkę. A w sumie nie, mam prasowania i sprzątania :evil: :laugh:
Pytasz o aparat fotograficzny? Mogę ci polecić taki jak ja mam. Późnej ci pokaże.

Dziewczyny za kilka godzin kończy się promocją tego łóżeczka co wam pokazywałam. Z siwa pościelą. Zamawiam je dziś bo później ono kosztuje z takim zestawem 260 euro a teraz 180.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029210 przez ziaa
Cześć Pięnozje! :)
Wczoraj mnie tu nie było, a oczywiście naprodukowałyście, że hoho więc odpisze co pamiętam ;p

Niagara u mnie 28dc. Więc jednak nie mam turbo krótkiego cyklu po tej 1 dniowej @ ;) Na razie na nową się nie zanosi, więc czekam do 35dc, później test i do gina jak nic się nie ruszy ;)
Aggi ciężko mi powiedzieć czy czułam jakoś inaczej owulke, bo czułam ich chyba ze 3 w tym cyklu, płodny śluz pojawia się prawie całą drugą połowę cyklu więc pojęcie nie mam co i jak ;)
A link do wyrek podeślę Ci na priw jak tylko je ogarną :)
Ktoś jeszcze coś jeszcze bo nie pamiętam? ;p
Milunia jaki słodziak-krzykacz! :D
Pumcia jaki świetny brzuszek! Super wyglądasz Mamuśka! :) :evil:

Miłego piątku i weekendu! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029228 przez natB
Melduję się z domu.. cieżko mi się ogarnąć... staram się jak najwięcej jednak przygotować na przyjście małej... pokoik i ciuszki :)...
Dziś zrobiłam pompony, ogarnęłam kosz mojżesza... wytarłam kurze, poukładałam kolejne ciuszki... a oto efekty :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


zianono gorący okres u Ciebie :D... z tego, co widzę kolejna jesteś do testowania?

miluniaale cuuuudne włoski ma ta Twoja córcia :D... kochana pamiętaj, że im starsza tym bardziej będzie do ogarnięcia hehe :) krzyki też miną :D

kamka ja szczerze się nie interesuję :P... mój mąż się śmieje, że przynajmniej jak kupimy nowe auto to będzie na ratę kredytu haha :P... ale tak na poważnie nigdy od Państwa nic nie dostałam :D więc stąd też moje zainteresowanie tym tematem :P...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


miri noooo gratuluję :D czas ustawić sobie suwak :D... rośnijcie zdrowo :D

martynaa dlaczego pregnyl masz sama sobie wstrzykiwać?... ja miałam 1 zastrzyk i skończył się torbielą... natomiast mam znajomą u której skończył się ciążą... najważniejsze jest kontrolować, czy pęchol pękł po zastrzyku... a jeśli nie to kontrolować, czy nie powstaje torbiel... zastrzyk jak zastrzyk nic strasznego :)

magmus jeszcze będziesz miała dość siedzenia w domu zobaczysz :D... ogarniesz zakupy w 3-4 tygodnie, a potem czekanie i czekanie :P :P
Co do aparatu ja osobiście polecam cyfrowy kompaktowy :) dla laika w sam raz :)

browni jak się mają sprawy u Ciebie? coś gdzieś widać słychać @?... wszystko to u Ciebie jakieś jest dziwne hmm :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029242 przez magmus88
Nat -cieszę się, że już w domku jesteście :) Super pokoik :) Z Czego robiłaś pompony??

Martyna - myślę, że z zastrzykiem możesz iść do przychodni. Ja po operacji musiałam sobie dawać przeciwsakrzepowe w brzuch. 10 sztuk.... Tzn ja sobie nigdy nie dałam :PP Robił to mój mąż.... spodobało mu się to :D ehhe

Jeżeli chodzi o aparat to chcę cyfrówkę... jakąś taką fajniejszą. Bo lustrzanka za np. 1500 to g*wienko.... trzeba dokupywać obiektywy za pare stów.... Wolę właśnie lustrzanke - jak na moje potrzeby wystarczy....

A co do siedzenia w domu.... zostaną mi 4 miesiące. W tym czasie remont pokoiku.... i to taki poważneijszy ehhe więc będzie co robić... w między czasie zakupki :) więc myśle, ze zleci.... chciałabym w tym czasie nadrobić czytanie i oglądanie filmów :D hehehe Plany mam ambitne ahhaha

Zia - ja też czekam na stronke :) możesz mi już podesłać bo mnie interesują nie tylko łóżeczka hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029246 przez Sandruska1995
magmus ja nie wiem sama jaki ja mam :laugh: pokaże ci później.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029251 przez brown24
Nat dobrze ze juz jesteście w domku, i u Helenki lepiej to najważniejsze:) pokoik wygląda cudnie.
A mnie brzuch pobolewa wieczorami jak na @,piersi zaczęły troche bolec w środę,więc może malpa juz tuz tuz.W przyszłym tyg wybieram sie do lekarza.A w niedziele zrobię jeszcze test, i w poniedziałek może betę..

Magmus ja polecam Nikony i Canony.Ja mam akurat lustrzankę Nikon d3100 i powiem Ci ze z oryginalnym obiektywem daje rade, zdecia są duże,wyraźne, można fajnie zamazać tlo i zrobić piękne makro.Ale ja to mam hopla na punkcie fotografii , więc dlatego kupiłam.A kiedys miała Canona kompakta i byl całkiem ok,a model to najlepiej w sklepie Ci doradza:)
Sandruska pokaz ta kuchnie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029259 przez Sandruska1995
brown już już pokazuje :silly: Ja bym oszalała chyba ani @ ani pozytywu. :S

nat aa. Te gwiazdki są piękne. ;)

Ej. Wykupili mi ta pościel w gwiazdki :evil: zamówiłam w kropki też ładna jest .
A kuchnia miała być dziś, zostałam w domu i ? Data się zmieniła statusu że będzie jutro :evil:

magmus ja mam taki Samsung WB110 Hehe. :cheer: jak dla mnie jest świetny.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029266 przez aggi
Witam się i mam nadzieję że dam radę poczytać i odpisać nim Maksior wstanie ;)

niagara jak tam po czworokacie , umiesz chodzić dziś? :p :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029267 przez aggi
martyna dzielna babka jesteś dasz radę!! :*

milunia hoho cóż za słodki grymas :-) kochana :-)

magmus ja mam canona 500d i go kocham ale zdecydowanie szukalabym czegoś mniejszego teraz jakbym miała kupować :-)

sandra kupuj kobito, jak ci się odmieni to zawsze możesz sprzedać np pościel :-)

ziaa a to testów owu nie robilas??? Myślałam że siuralas ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029268 przez aggi
nat pieeeeknie ci to wyszło jestem pod ogromnym wrażeniem :-) !

brown mimo wszystko zaciskam kciuki za ten cykl. :-)

sandra w kropki też ładna :-) Maksior ma szara w identyczne kropki i haft dwóch myszek :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl