BezpiecznaCiaza112023

ciąża z zespołem antyfosfolipidowym (zakrzepica)

11 lata 4 miesiąc temu #557343 przez emka
W przyszłym tygodnuu się umówie bo teraz wyjeżdżamy w czwartek, to już odpuszczę. Mówić mu o tym hematologu? ;)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #557351 przez julka2404
Ja bym nie mówiła :lol: :silly: :blink:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #557352 przez emka
no właśnie... hmm :dry: Julka twój mąz bierze folik? Zastanawiam sie czy mojemu nie zapodać.

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #557365 przez julka2404
Mój P nie bierz kwasu.Możesz mu dać, nie zaszkodzi.
Emka pisałaś że możesz iść do jeszcze jednego hematologa. A może warto. Może da Ci zalecenie heparyny przed ciążą?



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #557375 przez emka
wiesz byłam taka zła, ze odmówiłam wizyte :silly: bo o tamtym mi gin móił, ze taki olewający, więc stwierdziłam ze mnie tak samo albo gorzej potraktuje. ;)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #558555 przez julka2404
Wyniki krwi mam dobre. Dostałam receptę na zastrzyki i kwas foliowy. Następna wizyta 25 marca. Mam nadzieję, że w dwupaku :lol:

Dziewczyny gdzie was wywiało?

Emka to "nasze trojaczki" od Klaudii już się pchają na świat?



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #558589 przez emka
Julka No włąsnie Dave coś wczoraj pisałą ze w szpitalu są. Kurcze nie za szybko?

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #558754 przez julka2404
Lekarze zrobią wszystko, żeby jeszcze posiedziały w brzuszku. :blink:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #560726 przez julka2404
Dziewczynki a Wy gdzie jesteście? pisać mi tu zaraz :lol:

Emka pisałaś, że dzisiaj wyjeżdżacie, miłego odpoczynku :)



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #561083 przez gosia28
hejka :)

emka udanego wypoczynku :kiss:

wiecie już, że trojaczki pojawiły się na świecie ? :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #564378 przez emka
Dzieki dziewczyny :kiss: Odpoczęłam bardzo , ale też rozleniwiłam się strasznie :) NO i Wiki troche mi się rozchorowała, kaszloni po tych basenach. No ale ma jeszcze tydzień ferii na zdrowienie :)

Jejku nasze trojaczkiu już są :) Zdówka życzę dla nich i mamusi :) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Julka Trzymam kciuki za dwupak :) :kiss:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #565634 przez julka2404
Dziewczyny trzymajcie mnie bo zaraz zwariuje!!!
11 grudnia robiliśmy badania genetyczne w poradni genetycznej i dzisiaj miały być dopiero wyniki. Dzwoniłam a oni mówią że mieli przeprowadzkę i w związku z tym badań nie robiono. :evil: Zadzwonią do mnie za 1,5 miesiąca żeby odebrać wyniki ( o ile już będą) :angry: . Normalnie mnie szlag trafi zaraz wrrr co za dziadostwo!!!!!! :evil: :evil: :evil:

Emka zdrówka dla Wiki. :kiss:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #565931 przez emka
JUlka Nie dziwię się ze się wkurzyłaś! No ile mozna czekać... nie no to jest chyba tylko w Polsce możliwe!!! :angry: Dzięki za pozdrowionka.
A tak z innej beczki , nie wiesz kiedy są te testy 3 klasistów? Chyba będę musiała z wiki troche poćwiczyć, może z neta coś ściągnę. Ona się uczy bardzo dobrze, ale tak myślałam zeby jej samą formę tego egzaminu przybliżyć. Ich pamni nic takiego z nimi nie robi, trochę to dziwne, ale moze ma zllewkę na to bo to się do niczego nie liczy...
Miłosza przygpotowują jakoś do tego testu?

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #566206 przez julka2404
Heyka, właśnie wróciłam z Miłoszem od ortodonty. Na dole będzie miał na pewno aparat a na górze się zobaczy bo na razie ma proste. Musimy poczekać aż trójki górne się wybiją bo teraz obie wypadły. Tak więc za 3 miesiące na odlew idziemy.

Emka na temat nauczycielki Miłosza to się wypowiadać nie będę, doopa, doopa , doopa :angry: Takiego tłuka to ja jeszcze nie widziałam. :silly: Nic ich nie uczy. Miłosz zdolny po mamusi :lol: więc problemów nie ma z nauką. A zadania z matmy robi już z 6 klasy :blink:
Nasza piękna, mądra nauczycielka co rok dawała dzieciom ksiązki które jak chciałaś to mogłaś kupić takie dodatkowe. Ja je brałam i młody je rozwiązywał. Właśnie wczoraj przyniósł książkę- "Główka pracuje teścik rozwiązuje". Sprawdziany wiedzy i umiejętności dla uczniów klas III.Wydawnictwo Olimp. Ksiażka rewelacja. To takie przykłady tego testu co będą pisać. Coś się naszej babce ubzdurało że jeśli wszystkie dzieci kupią to mają dzieci w poniewdziałek przynieśc ją do szkoły i ona będzie im robić te sprawdziany. Ale znając życie to połowa klasy nie kupi (kosztuje 12 zł.)Bo większość dzieci to ambitna nie jest. Jeśli jednak kupią to będę musiała kupić w księgarni jeszcze jedną do domu. Rozejrzyj się za tą książeczką bo warto.
A kiedy piszą testy to mam zapisane na kartce ale muszę poszukać :S Dam znać jak znajdę.



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #566927 przez emka
JUlka Ja na Wiki Panią nie narzekam, mądra starsza nauczycielka. Podoba mi sie jak rozwiązuje problemy w klasie i przede wszystkim szybko reaguje. Co do wymagań, to hmmm sama wiesz jak jest jak klasa jest dobra to leci z materiałem , a jak słabsza to trzeba czekać na resztę. Wiki sie troche denerwuje że Pani jej nie pyta jak sie zgłasza, że nie bierze jej do czytania. No ale Pani chce tych słabszych podciągnąć więc ma to jakiś sens. Ale właśnie o tych testach to tak jakoś cicho, tylko ja spytałam kiedy będą , ale chyba nie dostałam konkretnej odpowiedzi. Nie widzę żeby ich przygotowywała. W pierwszej klasie też mieli to tak bez zapowiedzi to napisali, nawet nie wiedziałąm ze coś takiego było. Wiki mi tylko po jakimś czasie przyniosła wyniki. Ale tamten test to był banalny.
Dzieki za podpowiedź z książką, poszukam w księgarni albo w necie. A widziałaś ten test z 2012. Wydrukowałam z netu o tych nietoperzach, jeszcze wiki go nie robiła, ale jestem ciekawa czy sobie poradzi, no nie łatwy... ;)

Wiki bedzie musiałą mieć aparat na górne na bank. Wiki 4 wypadają, 3 jeszcze siedzą mocno. My aparat dostaniemy za 1,5 roku chyba dopiero. Ech...

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl