BezpiecznaCiaza112023

ciąża z zespołem antyfosfolipidowym (zakrzepica)

11 lata 1 miesiąc temu #611602 przez emka
Julka WOW 8 kilo!!! Ty chyba byłaś w aptece po te plastry :) :lol:
No jak nie stchórzę to w maju chyba zaczniemy ale najpierw gina odwiedzę :) NIe wiem co z tą heparyną, czy brać ją wcześniej (w czasie starań). Podpytam jeszcze tego hematologa. Najwyżej wykupie na własny koszt, lepiej dmuchać na zimne! :blink:
MOje wyniki
Mutacja Leiden G1691A - nie wykryto
Homocysteina - 8,44 umol/l (norma 4,9-15)
Autoprzeciwciałą ANA - ujemny (norma <1:40)
ANA HEp - ujemny (norma <1;80)
Trombofilia
APC-R 4,05 (norma >2)
Przeciwciała glikoproteinie IgM >200 norma (<20)
IgG <2 norma <20
Ten wynik co wytłuściłam, był też wytłuszczony przy wszystkich wynikach, nie wiem moze to oznacza że trzeba na niego zwrócić uwage, ze odbiega od normy. Szczerze nigdy nie umiem odczytać tych wyników z ptaszkami. ;)

Ogólnie rzecz biorąc te wyniki nic nie wniosły...

Dziewczyny odezwijcie się, co tam u was??? Jak zdrówko, jak staranka???

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611707 przez julka2404
Tak kupiłam, te co się na usta przykleja hahahahha :lol: :silly: :lol:

Ja Ci nie pomogę z wynikami bo zielona w tym jestem :angry:
A co do heparyny to spytaj hematologa ( naciskaj żeby dał receptę w razie W )Hmmm chociaż po tylu poronieniach to ja bym się bała zaryzykować tylko na acardzie :dry:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #612397 przez emka
NIe no on sam mi gadał że mam być na clexane, tylko wiesz on refundacje mi podważa.
Mówił nawet zeby tak jak ty brać już wcześniej, teraz mu powiem ze chcę konkrety od którego dnia cyklu w jakiej dawce itp, najwyżej wykupie za swoje jak mi nie da racepty na NFZ! Mój gin mi da na ciąże na bank, ale przed raczej nie. ;) Na acardzie to ja już ostatnio byłam i nic nie dało. ;)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612503 przez julka2404
To mu powiedz, że na acardzie już byłaś.

Kurka ale jestem wkurzona :evil: dzwoniłam przed chwilką i wyniki badań genetycznych będą za 2 tyg. mają dzwonić. :angry: Mam już ich dość!!!!



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #613193 przez Gagusia
kochane pamietacie o mnie ,dziękuje wam za życzenia urodzinowe miałam postanowienie na Wielki Post od internetu temu mnie tyle nie było ;( ale już jestem

Emeczka masz podstawe do refundacji masz podwyzszoną glikoproteine szczesciaro !!! która da się leczyc i na bank donisz zdrową ciąże !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #613378 przez gosia28
Gagusia mocne postanowienie, gratuluję wytrwałości :) co u Ciebie? Na jakim etapie staranka?

Julka Ty też dałaś czadu. Ja też chcę 8 kilo mniej i jakoś ciężko mi się zabrać

Ja w tym cyklu działałam, czekam na rezultaty, test najwcześniej koło 10 kwietnia

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #615648 przez emka
Gagusia Jak przeczytałam to co napisałaś to normalnie mało nie odleciałam :) Dzięki :) :kiss: :kiss: :kiss: Cały post bez neta?? O to silną masz wolę kochana :) Trzymam kciuki za staranka :)

Gosiu Czekam na dobre wieści :)

Julka Co to za badania genetyczne? Weź mi przyonij bo skleroze mam postępującą. :blink:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #616839 przez julka2404
Fajnie że się odezwałyście :lol:
Emka czekamy na kariotyp pary. :blink:
Gosiu trzymam mocno kciukaski :lol: :lol: :lol:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #616864 przez emka
Julka Tak myślałam, kurcze chodzi mi ten kariotyp po głowie właśnie... ;) Ale nie chciałabym znowu odkładać staranek. ;)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #622078 przez julka2404
Emka w normalnych miejscowościach wyniki kariotypu są po 6 tygodniach. Możecie zrobić i jednocześnie się starać. Dobrze jest mieć, skoro należy się za darmo :blink:
Ja mam właśnie owulkę bo jajnik tak mnie naparzaaa że szok :cheer:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623213 przez Gagusia
Witam Was moje kochane ,widzę że u was też dupa ;(( cos nam z tymi ciążami nie po drodze ... ale może lepiej poczekac na szczesliwą ciąże niż kolejny raz ronic ,organizm sam wie kiedy jestesmy gotowe,u mnie pierwszy raz w życiu cykl się przedłużył ze względu na póżną owulację czy któras z Was tak miała???

nie wiem czy Wam pisałam ale robiłam wymaz z szyjki macicy na Ureaplasme i mykoplasme i jak wiadomo wynik ujemny ...kariotyp dobry wiec gdzie jest ku... przyczyna ?? głupia już jestem z tego wszytkiego ;(((((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623214 przez Gagusia
emka napisał:

Julka Tak myślałam, kurcze chodzi mi ten kariotyp po głowie właśnie... ;) Ale nie chciałabym znowu odkładać staranek. ;)


zrobic możesz ale nie wiem czy wniesie on coś w Twoje starania ,masz juz dziecko wiec raczej nie masz wad na tle genetycznym,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623215 przez Gagusia
ja mam pudełko fragminu ... ktos potrzebuje ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623216 przez Gagusia
emka napisał:

NIe no on sam mi gadał że mam być na clexane, tylko wiesz on refundacje mi podważa.
Mówił nawet zeby tak jak ty brać już wcześniej, teraz mu powiem ze chcę konkrety od którego dnia cyklu w jakiej dawce itp, najwyżej wykupie za swoje jak mi nie da racepty na NFZ! Mój gin mi da na ciąże na bank, ale przed raczej nie. ;) Na acardzie to ja już ostatnio byłam i nic nie dało. ;)



upieraj się i koniec ,nie wiem ale jak dla mnie nie ma sensu się wczesniej kłuc dlaczego tak na tym ci kochana zależy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623365 przez gosia28
Gagusia w sumie chyba dobrze, że mykoplasme i ureaplasme ujemne :) to dziadostwo.

Melduję,że mnie zalało :angry:

Kolejny cykl walki o największe marzenie. Zawsze marzyłam mieć dużą rodzinę, a teraz marzę, żeby mieć chociaż szczęście tulić jedno maleństwo. Mija 3 lata i 4 miesiące starań. Nie wiem ile w stanie będę mogła jeszcze udźwignąć.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl