BezpiecznaCiaza112023

Dieta w ciąży

14 lata 1 miesiąc temu #6653 przez Katarzynka
ja tez jem wszystko na co mam ochote moze nie duzo bo szybko czuje sie najedzona... Najwiecej owoców i to najlepiej kwasnych... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6664 przez Madzia89862
ja to mialam najwieksza ochote w ciazy na ogorki i sledzie:)no i wiedzialam ze bedzie chlopiec ale tu zmylka bo mialam ochote tez na slodkosci:)ale co by nie bylo mam synka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16430 przez soleadd13
There are two things to check when dealing with discount golf clubs face control. First, you need to check your grip. Second, you need to see if you have the ability to hit a ball to the left and to the right. If you can do both of those,you should be able to split the difference and hit the ball straight(ishiner).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #46988 przez Winka
U mnie na stole królowały ogórki kiszone - mogłam zjeść niemal każdą ilość :D A tak poza tym to jadłam wszystko niemal. A tu napisali co jeść, żeby było zdrowo - dieta w ciąży - tak jakby nie wiedzieli że ciąża rządzi się własnymi prawami :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #47070 przez angellika1
Ja w pierwszej ciąży miałam jazde na konserwowe ogórki pochłaniałam ich mega ilości, a teraz jedyne co mialam to wielka ochotę na ...nie zdrowe frytki i mój mezuś musiał je smażyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #47082 przez makaja
a ja do jakiegoś czasu miałam chcice na ogóreczki w każdej postaci, potem przerzuciłam się na słodkość i niestety moja waga bardzo na tym ucierpiała.... niestety.. niby można jeść wszystko ale to" wszystko" idzie później w boczki
od początku ciązy pijam codziennie lekką kawusię, bo bez tego ani rusz.. mam nadzieję , że mały nie będzie zbytnio nadpobudliwy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl