BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 5 miesiąc temu #943859 przez JoanaG
14mm ;) Ana to dobre informacje ;)

Sluchajcie jak to mozliwe ze 5 dni z rzedu wychodza mi pozytywne testy owu???? :dry:
Nie ze kreska testowa jakas slabiutka tylko dwie rozowe maliny! Czasem nawet testowa mocniejsza od kontrolnej, dodam ze dzis a to jest piaty dzien testowania mam dopiero 15dc, cykle mam 29 dni... jakos tak wczesnie na owu bo zazwyczaj mialam 18-20dc... rozumiecie cis z tego???? Bo ja zglupialam juz... co to moze oznaczac? :unsure: :huh:





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943938 przez Milalila
JoanaG Ja gdzieś czytałam że testy owulacyjne wykrywają też ciąże a jak się jest w ciąży to testy owu wychodzą pozytywnie. ja mam pco i mój gin mi powiedział że przy tej chorobie testy owu mogą nie wychodzić wiarygodnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943982 przez JoanaG
Mila ja równolegle mam prowadzony nieustannie monitoring cyklu więc wiem, że testy owu są u mnie miarodajne (z reszta w ciaze tez zaszłam z tymi testami więc wiem, że u mnie działają) :)
w czasie kiedy nie miałam owulacji nigdy nie wychodziła mi druga kreseczka ;)
no nic, idę dzisiaj na usg, zobaczymy co tam dzieje się :)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943983 przez Asiaa
Jeśli mogę się wtrącić ;)

JoanaG po pierwszym pozytywnym teście owu (testowa tak samo mocna jak kontrolna lub mocniejsza) dalej już się nie testuje, bo różnie może wychodzić. O tyle o ile pierwsza faza cyklu może mieć różną długość, to druga faza cyklu jest stała (12-16 dni) i jeśli masz stałej długości cykle to owu u Ciebie może przypadać między 13,a 17 dc ;) Dzięki testom zauważysz jak długą masz drugą fazę i bardziej wiarygodnie będziesz mogła czekać na nieprzyjście @ niż z wyliczeń tylko wg kalendarzyka ;)

Milalila nie można założyć że testy owu wykrywają ciążę, bo nie u wszystkich tak wychodzi. Na wątku o testach są osoby które wiedząc już o ciąży zrobiły test owu i jednym wyszedł pozytywny a innym nie, więc sądzę, iż nie warto brać takiego założenia pod uwagę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944000 przez JoanaG
Asia, wszystko ok z tym, że ja w pierwszej fazie cyklu monitoruje mój pęcherzyk 2 razy w tygodniu :) więc wiem dokladnie kiedy mam owu, potwierdzają to co miesiac testy owu (wtedy w dniu owu są dwie piękne maliny, a dzień po owu kreska testowa jest bardzo bladziutka lub w ogóle jej nie ma) na usg widać piękną stigmę, więc obecna sytuacja kiedy 5 dni z rzędu testy pokazują dwie wyraźne maliny jest u mnie zupełną egzotyką ;)
zastanawiające jest również to, że te dwie maliny były już w 11dc....
btw. nie stosuje w ogóle ani kalendarzyka, ani temperatury, bo za leniwa jestem B) B) B)
co cykl od czerwca mam badanie krwi żeby czarno na białym określić kiedy była owulacja (i czy w ogóle była) mam badania usg i stosuje testy siuśkowe na owu i zawsze owu miałam jak w zegareczku 17-20dc :)
no nic wszystko okaże się wieczorem :)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944019 przez Asiaa
JoanaG jasne ;) dobrze, że badania masz cały czas i wiadomo co i jak ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944114 przez Magdzialenka
Hej dziewczynki! Ostatnio opuściłam sie na forum bo musze swoje myśli przenieść na inny tor...
Oczywiscie dostałam okres a plamienie pewnie oznaczało odstawienid luteiny...
W zwiazku z moja torbiela (wielkość cytryny) zaczęłam miesięczna kuracje hormonalna a moj ukochany został wysłany na badanie nasienia... Narazie z nim walczę bo nie pali mu sie isc :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944222 przez mala81
JoanaG i co sie dzieje u ciebie,byłas na usg??wczoraj czulam sie mega zle mialam mega mdlosci reagowalam na zapachy jak perfumy itd wiec postanowilam powtorzyc test tydzien po ost i nadal negatywny..a @ jak nie bylo tak nie ma i oprocz tego plamienia ktore bylo przez ost pare dni to nic nie wskazuje na to ze przyjdzie ...odkad zaczelismy sie starac o dziecko moj cykl zwariowal!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944247 przez JoanaG
Melduje sie :)
Po wczorajszym usg czuje jakis niedosyt, bo faktycznie owulacja byla, testy owu to faktycznie jakies dziwne zjawisko, dziwne jest tez to, ze zazwyczaj po owu byl slad po pecherzyku dominujacym i 2-3 pozostale male pecherzyki, a wczoraj bylo ich 12.... gina powiedziala ze w tym wypadku darujemy sobie hsg (yeah ! :silly: ) bo chlamydia wyszla ujemna a jak sa niedrozne jajowody to wychodzi zwykle dodatnia, a pozniej silna stymulacja.... reasumujac, nie wykluczyla ze te 12 pecherzykow to moze byc wczesna ciaza na etapie podzialu komorek, poki co musze czekac do dnia spodziewanej @ i miec nadzieje ze nie przyjdzie... :/





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944271 przez MARI
JOANAG to po wizycie dobre wieści, trzymam kciuki aby@ zabłądziła na 9 miesięcy :silly: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944304 przez JoanaG
Mari dziekuje za kciuki ;) , ale jakos tak czuje ze znow bedzie porazka i nie ma sie co nastawiac jak w poprzednich 5 cyklach... :/





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944305 przez MARI
My staramy się teraz drugi cykl, i mam nadzieję że teraz się uda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944341 przez mala81
JoanaG 3mam kciuki!!!u mnie jednak jak w zegarku jest @!!i rozczarowanie mnie dopadlo po raz kolejny :/ ...od jakiegos czasu moj partner twierdzil ze to jego wina ze nie mozemy miec babelka i chyba cos w tym jest bo ost pojawila sie krew u niego w trakcie i postanowilismy jednak ze zaczekamy z praca nad maluszkiem do momentu wizyty u urologa... a to dopiero po koniec grudnia chyba zwariuje do tego czasu czekajac na jakiekolwiek wiesci dlaczego i skad sie to wzielo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944347 przez Anielka00
Joanna to trzymam kciuki aby @ zabłądziła na dłuuugo ;) A ja już po okresie, moja gin mówi żeby przyjść do niej w 12 dc i tak też idę... Czy to nie za wcześnie? Pęcherzyk o ile w ogóle będzie to będzie jeszcze za malutki na pregnyl....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944406 przez JoanaG
Mala a czy nie lepiej od razu isc za ciosem i zapisam partnera do androloga i zbadac zolnierzyki?? :) takie 2w1 :cheer:

Anielka mysle, ze ginka chce pomonitorowac jak szybko rosnie pecherzyk, widzisz u mnie zwariowal w tym cyklu (tez w ubieglym mcu dostalam pregnyl) i juz w 11dc byla owu.... czeski film :) nikt nie wie ock :silly:





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl